Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

moze mi ktos powiedziec co to znaczy ser schodzacy z napleta?

Polecane posty

Gość gość
A co? Klient którego dziś obrabiałeś powiedział ci, że z tego powodu nie zapłaci ci funciaków za usługę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klient sie skarzy.Wkoncu musi za cos zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to wredny malpiszon mi kiedys napisala, ze mi ser z napleta schodzi i sie zastanawiam o co dokladnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c/h/u/j nas obchodzi jakaś ćpunka, która od lat tu nie wchodzi i pewnie nawet cię nie pamięta. Moze już nawet wykitowała zaćpana w jakimś rowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciebie moze chvja to obchodzic, ale mnie nie. wredny malpiszon to moja wymarzona partnerka, dziewczyna warta milion, dziewczyna arcydzielo :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynic, weź wreszcie zdechnij i nie udawaj że nie jesteś cynicfm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co już tak masz nasrane w tych schizołbie że nie potrafisz nawet użyć google? We wszystkim trzeba cię wyręczać? Zapytaj mamusię i poproś o pomoc filipku. skoro ta klempa niewydarzona klozety czyści, to i ser spod napleta synalkowi wypoleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jej nawet psychopato na oczy nie widziałeś! Nawet na zdjęciu jej nie widziałeś. Weź sobie noxelię, jej zdjęcia tu latały, a macie wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w noxelii też możesz się zakochać. Nie tylko w niej jako osobie, ale także w jej wyglądzie. Ma pod kopuła tak samo nasrane jak ty, a i brzydka podobnie jak ty. Może nie jesteś tak gruby jak ona, ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz być zakochany w kobiecie skoro jesteś gejem! do tego któremu nie staje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nasrane pod kopula? Od kiedy? A jesli mam nasrane, to przez takich cieciow jak ty, bo ty nie masz nic pod kopula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież już mnóstwo facetów się o tym przekonało, że jesteś gejem. A tak przy okazji: "Mam zdiagnozowana schizofrenie paranoidalna, mam w głowie urojony swój swiat, żyje w innym świecie, nie ma juz dla mnie ratunku " "jestem niezdolny do prokreacji, nie staje mi podczas sexu, na wielu forach traktuja mnie jako prowokatora/trolla. Niestety taki mój żywot jest, bezużyteczny i bezcelowy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze bym tylko w gry gral i to sie nigdy nie zmieni :D. A do tego jestem wirtuozem i mistrzem perkusji, wy nigdy byscie mnie umiejetnosciami nie doscigneli, nawet przez 30 lat by sie wam nie udalo ogarnac tego co ja. Wiec zagranie koncertu czy proby, czy nagrywanie w studio to mila odmiana od calodniowego maniaczenia gier na konsole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×