Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Uvhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy na dzialce i mala byla bez czapki a tesciowie nie mogli tego przezyc bo orzeciez ten cieply wiatr zaraz ja na pewno zawieje! Zalozyli jej chustke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn mial 2 lata i 4 miesiace. Teraz skonczy w kwietniu 3 lata a mala skonczy 8 mcy i w sumie to jakby byla u mnie mn8ejsza roznica np rok i pare miesiecy jak u moich nuektorych kolezanek czy np miedzy mna i starsza siostra bylo rok i 3 miesiace to ja vym rady n8e dala ze wzgledu na to ze moj m wyjezdza za granice . Tak to ogolnie hestem zadowolona bo syn w miare samodzielny . W koncu juz w dzien pampa nie ma . Naje sie sam. Itd. Mala bardzo kocha ale tez nie dzieli sie z nia zabawkami. Nie jest jakos zazdrosny jak mala nosze przytulam itd wrecz sam mi mowi ze Lianka placze i zeby ja wziac na raczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
A ja Wam powiem, że nie duza różnica wieku w rodzenstwie to fajna rzecz. Między mną a moimi braćmi jest 14 i 11 lat różnicy wiec to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia uważam właśnie ze ty masz idealna różnice między dziećmi. Nie powiem bo to ze starsze jest bardziej samodzielne to duży plus ale moja siostra ma różnice 1,5 roku i może było jej bardzo ciezko to dziewczynki maja super wiez między sobą. Mój syn tez wola mnie jak córa płacze ale chyba głównie dlatego ze tego nie lubi. A czasem on puści taka syrenę ze szkoda gadac! Muusia a syn sam już sie załatwia? bo u nas to dopiero jakoś od grudnia, z tym ze jest bez psmpersa jak skończył 1,5 roku chociaż zdażyło mu sie czasem popuszczać w majtki. Zobaczymy jak Majusia. Spała 2 h na zewnątrz ale przez godzinę nie mogła usnąć musiałam odejść od wózka. Życzę miłej niedzieli, dobranoc! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika no moj tez raczej wola bo tego nye lubi i uszy az czesto zatyja:D No i tez czesto wiecej halasu zrobi od malej:D No on.sam sie nie zalatwi jeszcze tzn wola jak chce siku i trzeba go posadzic. Moj mual problem z kupa bo dop od 2 tyg robi nue w majtku!! Tak to robil w majtki albo pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu chęć posiadania większej liczby dzieci bierze sie z tad ze tych radości jest duzo więcej niż zmartwień. Tylko tu przeważnie człowiek narzeka, radzi sie w trudnych chwilach a nie opisuje każdego uśmiechu z rana, każdego wypowiedzianego mama itd. Ja bym chciała mieć duża rodzine, wiem ze to w dzisiejszych czasach takie nietypowe. Jednak chciałabym większa różnice wieku. Sama jestem jedynaczka. Muusia u nas z ta czapka dzisiaj identyczna sytuacja jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Większość dnia dziś na podwórku. W takie dni jak dziś doceniam że mieszkam na wsi. Pogoda super, ciepło, leciutki wiaterek. Kacper uwielbia spacery, córka też więc korzystali z ciepełka ile się dało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Noc koszmarna. Co uśpiłam to pospał pół godziny i znowu płacz i tak całą noc. A teraz leży obok mnie na łóżku i bawi się, rozchachany jak skowronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Współczuje Aga, a domyślasz sie czemu tak kiepsko spał? U nas cały czas dobre noce, dzis jadł o 5 i dopiero teraz wstał. Pewnie do pierwszego skoku :) ale narazie cieszę sie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to wspolczuje! Moja nie spala od 2₩-3 ja jeszcze dlugo nie moglam usnac potem . Niby nie plaka ale z boku na bok sie przekrecala az mleka jej dalam. W koncu polozylam ja na vrzuchu do lozeczka i usnela. I to juz na to mialam nerwa i zalamana bylam bo od dzis sama jestem. Jeszcze z moim przecudownym mezem sie poklocilismy. Nie wiem co to dalej bedzie bo coraz gorzej z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia o co poszło? U nas tez ostatnio gorąco, od byle czego się zaczyna a kończy się kltonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bylam wczoraj w 5esco po zapasy mleka i pieluch itp on dzwonil ja nie odebralam od razu tylko po 5 minutach oddzwonilam bo torbe mialam we wozku pod zakupami i tel nie slyszalam i awantura ze nie odbieram od niego od razu bo jakby sie cos stalo to bym nawet nie wiedziala!. I stwierdzil ze moze mam jakiegos fagasa i bylam sie z nim spotkac i dlatego nie odebralam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No to pojechał faktycznie, ja czasem tak do męża mówię ale zawsze w żartach Powiedz mu niech zostanie i Cie pilnuje, problem będzie z głowy :p tak to jest z facetami, Moj tez mnie czasem denerwuje I jak tu wychować syna na fajnego faceta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Muusiu, jak zazdrosny to znaczy, że kocha. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klubuszek ale to raczej chore jest i mnie to nie cieszy!!!! Aga zazdroszcze ci tego podworka. Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to cala wyprawa na plac czy do parku. A mala cos teraz we wozku nie chce siedziec. Syn tez rozne pomysly miewa. Troche dola zaczynam lapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia no sprobuj ja tak usypiac a potem przzkladac do wozka.U mnie to jedyny patent na dluzszy spacer:-). My dzisiaj juz po jednym spacerku,mala wlasnie drzemie. Mamy dzisiaj pierwsza rocznice slubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakladam malej cienka czapeczke, bo niedawno byla przeziebiona i tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Nie wiem od czego on taki maruda. W dzień też marudzi. Dziąsełka ma białe, ząbków nie widać żeby szły więc to nie od tego. Może jakiś skok rozwojowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zalozylam mzalej kapelusik. Duzo na raczkach na placu byla. Niektore dzieci starsze od mojego syna mieli bluzki z dlugi. I bluzy na to dop potem im babcia zdjela syna w dlugi cienki T-shirt ubralam a on biegal az czerwony byl. Jeden chlopczyk byl nawet w kurtce i czapce i kominie czy cos tam pod szyja mial a ojciec krotki rekaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Muusia olej humory męża, ja tak robię bo inaczej bym zwariowała, ogarnąć dzieci dom i jeszcze jego widzi mi się, no trochę już za dużo. Tak to z tymi dużymi chłopcami już jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja juz spi bo druga drzemke miala max 30 min za to pierwsza chyba 4 h ale za to w nocy mi wojowala to musiala odespac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×