Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
poiuytrdsdfgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie ryz ze skrzydelkami w zalewie keczupowej zapiekany w piekarniku + surowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogolnie chodzi o to,zeby nauczyla sie pic z butelki,a nie tylko cycek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;kjhggh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
tak, tak gosciu,zwracam honor, ja nie zauwazylam drugiej wypowiedzi :) moj maly cos dzisiaj niespokojny, spi ale bujam go caly czas bo sie wybudza co chwile z placzem i macha glowa na prawo i lewo czy wasze dzieci tez tak czasem machaja glowka? mojemu sie zdarza podczas snu, nie wiem czy to normalny objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój też tak robi czasem w nocy. Wtedy wiem że zaraz się obudzi i będzie karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka a zasięgałaś rady kogoś konkretnego? Ktos w ogole moze pomoc w takiej sytuacji? Tak jak np przy laktacji. Czy to jest kwestia czasu? Ja wyszłam na spacer i zaczelo padac. Odebrałam córkę i obeszlismy do okola i do domu. Ogólnie to zimno dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ile razy robilyscie usg bioderek? raz czy wiecej? bo my raz, wszystko bylo ok, ale kazali przyjsc do kontroli, mialam termin na jutro ale maz nie da rady a ja sama nie mam jak pojechac i musze to przesunac az na maj i sie martwie czy nie będzie za pozno bo ta kontrola miala byc po 3 miesiacach czyli okolo 6 miecha a ja przegapilam zauwazylam, ze u nas to takie naciaganie kasy, neurolog mimo ze jest ok tez kaze co 2 miesiace przyjsc na kontrole (maly mial podejrzenie asymetri ktorej nie ma) i nie wiem jak jest w przypadku tych bioderek. bylyscie na wiecej niz jednej wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia ja bylam raz. Ale jesli jestes sceptyczna do kolejnego badania to moze sama ocen te bioderka. Dziecko powinno mieć fałdki/zagięcia /zmarszczeki na obydwu nogach w tych samych miejscach. Poloz go na czymś twardym zlap za kolanka i zrob nimi kolka. Obserwuj czy równo sie nóżki zachowują w udach i jak uklada skora. Tak mi kiedys przy córce mowila położna. Jesli przy pierwszym badaniu bylo wszystko ok to teraz nie powinno byc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Monia my byliśmy dwa razy na USG, za pierwszym razem nie było coś wykrztalcone, niewiem jak fachowo to nazwać i dlatego wizyta na 6msc bo do tego czasu może się to wykrztalcic. My z małym co kilka msc chodzimy do poradni neonatologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa Tymus jest super. Moj wczoraj jak weszłam do pokoju to klęczał przy barierce w łóżeczku, muszę obniżyć na dół. Poza tym nudzi okropnie ta moja maruda. Na spacerze jak nie widzi bum bum to jest tylko yyy i yyy;-) a co do smoczka to mój jest strasznie w nim zakochany jak go nie ma w buzi to go szuka i chap do buźki wkłada. Niewiem jak to później z tym będzie bo mój starszy syn nie chciał smoka i nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja byłam 3 razy na usg bioder mimo że było wszystko w porządku, nie wiem w sumie czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZSowa pytam tylko pediatre ,to mi powiedziala ze dzieci na cycku tak maja ze nie chca butelki,tylko dla mnie to zadne pocieszenie.Od jakiegos czasu nie chciala tez pic z lewej piersi,a od dwoch tygodni nie ssie jej w ogole.No i nie wiem czy jak ja karmie tylko z jednej to sie najada??? Butelki nie chce od nikogo.Dawal jej maz,obie babcie i nic. My na bioderkach bylismy 2 razy.Za pierwszym razem bylo ok,ale u nas jest druga wizyta kontrolna jeszcze miedzy 4-6 miesiacem.Tez bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Anka a próbowałaś dawać mleko ż kubeczka albo przez słomkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ale mnie ten deszcz osłabił. Spadlo mi ciśnienie ze nie mam sily chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzis tez straszna maruda az nie wiem juz co z nia robic!! Czym wasze dzieci sie bawia? Maz prxyjedzie to musi wulksn przyniesc z puwnicy . Syn dlugo tym sie bawil. Mija smiczek gliwnie do spania i po wypiciu mleka . No ale jak jyz w dzien tak jeczy to daje tez ale ona czesto wypluwa. Lepszy smiczek niz kciuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj mały nauczyl się robic brawo. robilam mu przez ostatnie kilka dni i teraz jak powiem brawo i robie to on nasladuje :) muusia moj lubi karty kontrastowe, oglada je z kazdej strony. poza tym to jakies grzechotki, albo male maskotki a glownie to metki od nich lubi tez taka szeleszczącą ksiazeczke, ale chyba jednak najdluzej zajmie się tymi kartami muusia po co maz musi isc? po wulkan?co to takiego? co do smoczka to u mnie tak jak u muusi, glownie na noc i po jedzeniu Ania ja tez mialam isc na kontrole po 6 miesiacu ale przegapilam, tzn zapomnialam o tym, ale na pierwszej wizycie wszystko bylo ok RZSowa rob kawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Witam mamusie. My byliśmy tylko raz na kontroli bioderek. Moja mała najbardziej lubi takie zabawki, które grają. Wszelkie pozytywki i bebenki. Lubi też grzechotki. Bez smoczka nie ma u Nas spania. :-) RZSowa, super syncio. Gratuluję. :-) U Nas dziś ciepło, ja po trzeciej kawie a łeb ciąży mi jak cegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
aa o takich grajacych zapomnialam, czasem bawi się takim pianinkiem bebęnek jest jakos taki malo poreczny w zwiazku z tym, ze maly jeszcze nie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu xxxv probowalam dawac z niekapka,ale tez nie chciala pic.A slomka nie probowalam.W sumie nie wiem czy takie male dziecko bedzie wiedzialo o co chodzi ze slomka??? Ale moze sprobuje. No wlasnie muusia co to ten wulkan?Moja mala ciezko zajac na dluzej jakas zabawka.I wlasnie czasami szukam w necie czegos ciekawego co moze by ja zainteresowalo. Moja ma smoczka na noc i czasami jak w dzien sie rozplacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Anka mojemu nauka picia ze słomki zajęła jeden dzień. Spróbuj a jeśli nie to może że zwykłego kubka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
mowicie ze tak latwo dziecko uczy się pic ze slomki? to moze i ja sprobuje, bo z niekapka nie chcial pic on nawet nie che sobie sam butli trzymac, umie ale nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny jakie macie buty dla niemowlakow?bo moj zima chodzil bez bo zawsze byl w gondoli opatulony kocem, ale teraz do spacerowki by sie przydaly kupilam trampki z crocodillo i beznadziejne sa, w ogole sie nogi nie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
znowu problem z kolejna strona? administatorzy chyba w ogole nie zdaja sobie sprawy z problemu, albo zdaja i nic z tym nie robia porazka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na kontroli bioderek bylismy dwa razy bo na pierwszym nie byli jadra skostniena. Ja sie dzis nawet chwile drzemnelam jak dzieci spalt. Moja tez lubi grajace. Takie wielkie pianinko bardzo lubi ale najbardziej to chyba interesuja ja przedmioty ktore nie sa zabawkami. Wieszalam pranie to zainteresowala sie miska od prania wiec powrzucalam jej tam zabawki to z 10 minut moz3 sie zajela. Juz n7e m9ge sie doczekac jak bedzie umiala siadac i vedzie sie bawic na siedzaco. Czy zapinacie w pasy w spacerowce? Bo ja n8e bo n8e sa poprzekladane po praniu wozka i ona mi sie wyslizguje:/ Ja mam.wrazenie ze jej n8ewygodnie we wozku albo nie wiem.o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek mohej kolezanki w wieku 6 mcy nauczyl sie pic ze slomki bo inaczej nie chcial pic mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×