Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość anka87
Dokladnie Monika.Mala szalala w brzuchu na naszym weselu :-).Tak wyszlo,a razem jestesmybjuz prawie 12 lat,wiec jak stare malzenstwo. Z ta skarpetka to chyba chodzi,ze ja spuscila w kibelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa czyli muusi postu nie rozumialas, tak?bo napisalas, ze Moni nie rozumiesz wspolczuje nocki, z tego co piszesz to fatalnie a ile Tymek ma tygodni? od 33 do 37 jest skok, moze na to tak reaguje...zobacz jak wszystko szybkiego się uczy, moze w nocy to odreagowuje... a moze zęby ida?cos chyba musi byc na rzeczy bo przeciez maly wczesniej ladnie spal, nawet nocki przesypial, a teraz tyle to juz trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola moja mala 15 skonczy 8 miesiecy i sama jeszcze nie siedzi.Pelza i tez podnosi pupe do gory,ale do raczkowania jeszcze jej daleko. Dziewczyny czy zostawialyscie juz wasze maluchy na noc u kogos? Bo za dwa miesiace mamy wesele i mala ma wstepnie zostac u moich rodzicow.Tylko narazie jakos tego nie widze,bo mala ciagle na cycu, w ogole nie chce butelki :-( . Chyba ,ze do tego czasu jeszcze jej sie odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa mi się niestety ten film nie odtwarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Jola moj jak sie go posadzi to juz calkiem ladnie sie trzyma, ale staram się tego nie robic. Sam jeszcze nie raczkuje i nie usiadl. Tez pelza do tylu :) i podnosi tylek :) cos probuje, ale jescze nie wychodzi, ale widac ze z tygodnia na tydzien umie cos wiecej Ania ja nie zostawialam, ale dwa miesiace to jeszcze duzo czasu, dziecko bedzie wieksze. Ucz z butelki. Jak dlugo chcesz karmic? z rodzicami to spokojnie, dziadkowie dadza rade chocby mieli nosic całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Juz sie powinien odtwarzać. Tak Anka teraz juz po twojej sugestii rozumiem i co chodzilo Muusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa swietny tymus! Moha tez w nicy sie wiercila az jej dalam o 4 mleko i do 6 spala. Do syna tez wstawalam az w kobcu do lozka go wzielam. Rzosowa spuscilam skarpetke w wc . Wdypalam kreta. Moja mlidsza siostra dala dzis synka do zlobka. Ma rok i miediac. Plakal ona tez. Na poczatku ojcowie sami chyba powinni zaprowadzwc. Pada u mn8e drobny deszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co na obiad robicie? Bo ja pomidorowa i fasolke po bretonsku bo musze parowki wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u mnie tez dzis deszczowo, myslalam, ze maly bedzie odsypial nocke ale nic z tego, zrobil sobie tylko krotka drzemke muusia ja dzis zamawialam pierogi ruskie u Ciebie dwa dania, wypas :) RZSowa az nie moge sie nadziwic, ze miedzy dziecmi sa takie roznice :) super się rozwija! idzie jak burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tap fasolka bedzie na kolacje albo na jutro. Moja delikatnie zaxzyna przesuwac sie do przodu. Przynajmniej sie stara. Za dlugo na drzemce nie ooslala. Moze potem w trojke sue zdrzemniemy:D Poszlabym na dwor aple boje sie ze zacznie padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia ja fasolka miałam w zeszłym tyg. Zawsze gotuje na kika dni. Ja pisząc o opiece nad Tymkiem miałam na myśli czas do wrzesnia bo będę składać właśnie dok o zlobek. Jak sie dostanie to dobrze. Gorzej jak będzie non stop chorować. W naszym małżeństwie to ja jestem to twardsza. Maz to wielki wrazliwiec. Nie zaprowadzal córki nigdy do przedszkola. Nawet jak byl w domu rano to i tak ja jak zaprowadzalam jak jechałam do pracy. Corka duzo plakala. Nawet jeszcze w pięciolatkach. Ja zawsze potrafilam ja zostawić w takim stanie. Maz uważa ze mam serce z kamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa super tymek sobie radzi:) ale tego smoka to jeszcze wasze dzieci muszą mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
XXXV uwierz mi ze bardzo nie chciałam dawać mu smoka. Ale po odstawieniu piersi chyba nie mialam wyjścia. Na forum dziewczyny mnie przekonaly ze smoczek to nie grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no wlasnie malymi kroczkami chcialabym ja pomalu odstawiac od piersi.Tylko mam straszny problem z tym ,ze nie chce butelki.W nocy budzi sie czasami nawet co godzine,pocmoka troche cyca,zasypia i za chwile to samo.A jakby dostala butle to moze by lepiej spala w nocy. My juz zaliczylysmy jeden spacer,mala drzemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja ogólnie jestem przeciwniczka smoków, ale rozumiem że jak nie karmi się piersią to może być ciężko :). Ale po 6 miesiącu to już chyba się powinno odstawiac? Powinno się już likwidować odruch ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Anka czemu chcesz już odstawiac od piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu przeciez Ania nie napisala ze chce odstawic na piersi tylko wychodzi na cala noc, a dziecko nie chce pic z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
aaaa sory dziewczyny, nie przeczytalam drugiej wypowiedzi Ani Ania a moze mąż mogby nakarmic butelka?bo mame to pewnie kojarzy z cyca i nie chce nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sdgfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qazwsxedcrfvtgbyhnujmik,ol.p;/plmoknijbuhvygctfxrdzeszaqw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
W ostatnim poście napisała że chce zacząć odstawiac . Chyba że coś źle zrozumiałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×