Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość RZSowa
Znów spalam godzinkę. Czuje sie slabo. Ciągle leze. Zjadłam tylko dwa sucharki z miodem by cos w ogóle zjeść bo nie mam apetytu. Teraz zrobiłam kawę ale pije na siłę. Chciałabym iść z małym na spacer ale nie wiem czy dam rade zejść z nim na dół. Maz od dzis ma popołudniówki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, ze rszowa nie zrozumiala tylko jednego posta musi skoro ona ciagle pisze jak potluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku dawałam tylko gotowane teraz częściej daje surowe starte, samo albo do kaszki dodaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja od poczatku daje tylko surowe,starte jablko. W sumie nigdy nie dawalam jej gotowanego. Gosciu moja mala przy zabkowaniu nie miala takich problemow.A moze to jakies zapalenie jamy ustnej? RZSowa lapie cie jakas choroba czy to przez RZS masz takie dni,se gorzej sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Zeszłam i siedzę na placu z dziecmi. Na powietrzu czuje sie lepiej. Czuje juz żołądek który chyba domaga sie jedzenia. Dzis zjadłam tylko dwa sucharki herbata i kawa. Nie, to nie jest od rzsu. Moze mnie grypa bierze. Noe wiem . Jak jutro będzie to samo to idę do lekarza. Wczoraj mnie trzustka bolala ale wzielam nospe i powoli przeszla później właśnie zaczelam się tak kiepsko czuc. Muusie rozczytuje zawsze. Ma słownik jaki ma i wystarczy odrobina inteligencji by wiedzieć co napisala. Postu o skarpetce po prostu nie zrozumiałam:p Ja zakładam dwie pary skarpetek lub przykrywam kocykiem stopki. Dzis u mnie leniwe słońce i wiaterek. Troche chlodno. Jabłko zawsze dawalam surowe. Nigdy gotowanego nie dawałam. Co do tych gryzionych policzkow to mysle ze dziecko po prostu taka sobie "zabawe"znalazło i kiedys się znudzi. Moze warto zapytac o jakiś żel w aptece. Mój syn jak tylko wyszly mu górne zęby to zaczął zgrzytać. Powoli mu sie to nudzi. Monia dzieki za link do kaszki. Musze się wybrac na zakupy bo się kończą zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak ma zmarznac przy takich dodatnich tdmp? Moze tu cos znajdziesz Na bosa stopka pl Sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze surowe jablko dawalam. U mnie bylo dzis vardzo ciepli w sloncu i mpalej czapke zdjelam. Spotka0lam na placu kokezanke ze szpitala ktora w czerwcu urodzila i nasze corki wielkisciowo prawie sie nie roznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia normalnie, od stopek czesto ciagnie zimno. np wczoraj byla kiepska pogoda u nas, popadywalo i bylo chlodno, ja nosze malego w nosidelku i szlismy do sklepu mial czapeczke i kurtke a stopki gole, tzn same skarpetki w takich sytuacjach przydalyby mu się buciki Latem go nie będę meczyc, ale upalow jeszcze nie ma fajnie, ze spotkalas ta kolezanke. mieszka blisko Ciebie?to moze umowcie się na wspolne spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a jakie jeszcze owoce dajesz? pytam Ciebie bo Ty nie dajesz sloiczkow, a ja cos nie mam pomyslu poza bananem i jablkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia możesz jeszcze dawać kiwi i winogrona oczywiście bez skórki. Jedno i drugie niestety z marketu. Bo ale moze na jakiejś bio półce bedzie. W co wątpię. My juz w domu, prawie 3godziny byliśmy na dworze. Chyba mi sie polepszylo. Ale nie wiem czy sie nie pogorszy bo zgłodniałam i usmażyłam sobie jajko na chlebku i popiłam pepsi. Żołądek mi tego nie daruje po takiej glodowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja kupuje tez takie owice wyciskane w tubkach . Monia jakie masz nosidelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
z tuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up upu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moja siostra tez ma z tuli:) tez nad nim sie zastanawiam ale nie wiem czy moja wierciochabbedzie chciala. Z jakiego masz materialu? Tkanego jak chusta? Siostrze przyjaciolka miala robic specjalne doczepiane buciki do tuli. Moze to byloby rozwiazaniem zamiast buty? No ale pewnie takie m8ekkie jak skarpety n8e zaszkodza i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak noc? U mnie bawet ok. Mala o 4 mleko pila na polspiocha i spala do 6 wiec dla mnie bomba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
U mnie nocka tragiczna. Dość ze miałam problem z zasnieciem. To juz jak zasnęłam to maly zaczynal marudzić. Juz po 23. I tak przez cala noc. Kilka minut po 2 dostal mleko. Nie mam pojęcia o co mu chodzi z tym marudzeniem. Moze rzeczywiście jest glodny. Musze dawać mu dodatkowy posiłek miedzy podwieczorkiem o 17 gdzie dostaje sloiczek obiadku a kolacja z zagęszczonego mleka miedzy 20 a 21. Moze kaszkę? Jaką macie przerwę czasowa miedzy przedostatnim posiłkiem a ostatnim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie wiem jaki to material, ale chyba nosidla nie z tych tkanych materialow jak chusty u mnie nocka tez ok, o 4:30 pobudka, o 6 troche pomarudzil ale ostatecznie pospal do 8 RZSowa jak się dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to jak siostra ma to pozycz na 1-2 dni, super ze masz taka mozliwosc, nie ma co wydawac od razu kasy, zobaczysz wtedy czy mala jest chetna czy nie moj siedzi ale tak po 20 minut, dluzej nie chce akurat zeby zrobic zakupy w sklepie, albo czasem pochodzic po ogrodzie u tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie spacerowki? Dostalam zwrot z podatku i chce przeznaczyc to na wozek fotelik i krzeslo do jarm7enia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z owocow tez daje tylko jablka,banany i gruszki. Wczoraj dalam malej do zupki buraka,smakowalo jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×