Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
upu up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ba tym spotkaniu planeta dziecko bylo o chustonispz0eniu i nisidlach i bylo nosidlo z takuego materialu jak chusta. Rzosowa moja w dzien je co 2-4 h. Wczoraj np bardzo wczesnie obiadek miala bo po 13 wiec wiedzialam ze na samym owocu nie wytrzyma wiec jak wstala z drzemki po 16 to dalam jej kaszke ryzowa z tartym jablkiem i po 19 mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj ma przerwy minimum 3 godziny miedzy jedzeniem RZSowa spróbuj dac mu wiecej, moze faktycznie potrzebuje. Jezeli dalej bedzie sie budzil to bedziesz wiedziala, ze to nie kwestia glodu i wrocisz do starego rozkladu teraz sobie mysle jaka ja glupia bylam jak maly byl noworodkiem, dawalam mleko nie czesciej niz 3 godziny, czasem co 4-5, tak jak bylo na pudelku, albo tak jak inne mamy a moze on wlasnie potrzebowal czesciej w szpitalu mowili nie czesciej niz 3 godziny! po czym teraz dzieci 7-8 miesieczne jedza czesciej, moze on wlasnie chcial czesciej ale np mniej przy drugim juz bede mądrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia co do materialu to nie wiem, jezeli to byl przedstawiciel tuli to pewnie racja, na stronie nie jest napisane a ja zamawialam przez internet Moj maly jest taki smieszny, nauczyl sie tego brawo i w kolko robi, jak maz przychodzi do domu to bije brawo, jak rano wstaje to bije brawo i tak w kolko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dzieki dziewczyny, czuje sie juz dobrze. Żołądek mnie dzis boli. Wiec nie jest idealnie ale juz cos mogę zrobic. Właśnie przekladam w szafie zimowe i letnie ubrania. Muusia kiedy wyslalas pity ze juz masz kasę? Bo tez czekam i sie doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a ja przyznam szczerze ze mnie ta polityka w tym kraju denerwuje...becikowego nie dostalam, teraz okazalo sie, ze zwrot tez nam nie przysluguje, a myslalam ze chociaz jakies 500zl wpadnie to bym cos malemu kupila bo ze wszystkiego mi wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa jakos 10 marca. W tamtym roku 8 marca i w czerwcu dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to ze nie balezali wam sie becikowe ani ulga prorodzinna swiadczy o Waszych wysokich dochodach wiec chyba lepiej zarabiac wiecej caly rok niz jednorazowo dostac marne 1000bzl:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia wlasnie nie do konca jest tak...co prawda nie jest najgorzej z zarobkami, ale nie są az tak wysokie zeby nie dostac ulgi na dziecko a becikowe powinno byc moim zdaniem dla kazdego, kazdemu się przyda 1000zl jak sie pojawia nowy czlonek rodziny sytuacja byla taka, ze kupilismy w tym roku mieszkanie z usterkami. za te usterki firma wyplacila nam pieniadze...bylo to w ramach ugody. naprawilismy za to szkody. i wiesz co? teraz przyszedl pit, musielismy od tej kasy zaplacic podatek i wlicza się on nam w dochod. bylam mega zdziwiona bo cala kase wydalismy na naprawe tych usterek gdybysmy zalatwiali przed sąd to bysmy nie placili podatku, ale nie wiedzielismy o tym, kompletnie się nie spodziewalismy wiec teraz na ten podatek wylozylismy kase ze swoich no i dodatkowo zawyzylo nam to dochod w tym roku a wiadomo ze sprawy mieszkaniowo remontowe nie są tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
takze tym 1000zl bym nie pogardzila, bardzo by mi się przydal. gdybym bardzo duzo zarabiala to nie mialby dla mnie znaczenia :) moj maly dzis zjadl pierwszy raz rybe, myslalam ze nie bedzie chcial bo ja sama sie krzywilam na widok zmiksowanej ryby, ale syn zjadl z apetytem :) siedzimy dzis w domu bo pogoda kiepska, ale za to mamy juz popsrzatane i obiad na stole, co nie zdaza mi sie codziennie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Jejku nie mogę odejść od małego na krok, to co on teraz wyprawia to ręce opadają, już ma małego guza na czole. Chwyta się w łóżeczku barierek i podnosi się na kolana i non stop jakiś wypadek i glowa ląduje na szczebelki i ratujcie mnie, na macie nie usiedzi tylko chop na czworaka i znowu pomocy bo noga utknęła;-) Ja daję po 16 mleko później jakiś owoc i gdzieś o 20 mleko. RZSowa a jak mały? Charczy jeszcze czy mu przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Anka raczej mu przeszlo. Czasami tylko słychać. Jutro chyba na kontrole pójdziemy. My na dworze. U nas ciepło. Maly nie chce spać bo na placu z corka jestesmy i słyszy i widzi dzieci i nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ale tu dzis spokoj :) moj maly ladnie dzis spi, pewnie ze wzgledu na pogode taka deszczowo, wiec ja mam wiecej czasu dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia ja jakos tez w pierwszym tyg marca wyslalam. I dzis dostałam kasę. Właśnie się zalogowałam na konto i pozytywnie zdziwilam. Monia tak jak Muusia napisala macie wyższe dochody i tyle. Fakt, dostac poza regularnymi pieniędzmi coś więcej zawsze cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to nie wiedzialam ze taka sytuacja jest:/ U mnie tez cieplo bylo. Tesciiwie zajrzeli a jutro jade do rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa nie mamy aż takich dochodów zeby nam ulga nie przysługiwała, opisałam sytuacje wyżej. Za rok powinnismy dostać Ania łososia ale ale ze słoiczka Jutro będę próbować małemu gotować buraczkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia jakos ominęłam Twój post. Sorki. Podaj przepis na buraczkową. Musze zacząć gotować tylko inspiracji brak. Zniechęca mnie to ze trzeba gotowac na takich malych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mały zaczął bardzo szybko pełzać ale do tyłu. Za nic nie chce do przodu. Udało mu się dziś na chwilę stanąć na czworaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowabavco dawalas na to charczenie? Nucosolvan mozna dla takich malych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losos to podobno jedna z najbardziej zanieczyszczontch ryb. Ciekawe skad biora ta do sloiczka. Nie wyspalam sie dzis. Poszlam.o 23. Po 2 mala na mleko juz sie obudzila. Nie wiem co teraz rak wczesnie jest glodna bo sporo jadla . I o 5:30 jyz nie dpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy czym lub jakimi kremami smarujecie buzie swoim dzieciom przed wyjściem na dwór jak świeci słońce? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×