Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość Ancia1000
Malwa wydaje mi się że spokojnie możesz spróbować viburcolu może akurat tobie pomogą, nie są groźne takie ziółka. Ale spory ten twój mały jak na październik,no no :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa my również mamy problem z plamami na policzkach. Lekarze kazali odstawić mi nabiał i uważać co jem, a jemu i tak to wyskakuje. Na poczatku kp nic nie jadłam bo mi głupot naopowiadali i żyłam 3 miesiące na zupie jarzynowej bez śmietany a On i tak miał plamy. Wróciłam do normalnego jedzenia a plamy się pojawiają i znikaja i tak w kkółko. Na ten zmiany mam już chyba z 6 specyfików,a najlepszy jest alantan krem, linomag z różową nakrętką i Bioderma. Dermatolog stwierdziła,że to AZS i tyle. Tylko boję się podać jogurtu lub jakiegoś nabiału tego typu.Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielęgniarka podczas każdego ważenia mówi,że jeat za gruby ale pediatra nie widzi problemu. Mąż jest wysokim i postawnym mężczyzna i ja przy nich wyglądam jakby mnie glodzili. Właśnie sobie uświadomiłam,że muszę zrobić małe przemeblowanie q szafach bo jak zacznie raczkowac to parę ważnych rzeczy mógłby zniszczyc. Mamy a przy takich raczkujacych pociechach chyba duzo więcej się nie ogarnie,bo nalezy miec oczy dookola głowy. I jak podobało się hustanie? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa podobalo sie 0ale na krotko;) Syn w jej wieku nic a nic nie dal sie pohustac dopiero od niedawna troche polubil:) Monia na razie zle nie jest. Ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa podobalo sie 0ale na krotko;) Syn w jej wieku nic a nic nie dal sie pohustac dopiero od niedawna troche polubil:) Monia na razie zle nie jest. Bardziej musze pilnowac syna by jej krzywdy nie zrobil:/ Ona dopiero zaczna tak smielej za prog pokoju wychodzic i jak np zostanie sama w pokoju to idzie tam gdzie glos slyszy i szuka:D Malwa no na razie w miare powoli da sie ogaprnac to i owo. Ja glownie ogarniam jak malap spi. Albo jak sie zabawi czyms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny Wy tez jestescie całe dnie same z maluchami? Ja mam tylko jedno dziecko ale czasami mi cieżko i jakos tak przygnębiająco. Malwa pewnie ze nie przeszkadza nam ze piszesz Moj ma sucha skore pod broda i na klatce ale nie jest czerwona ani nie ma na niej żadnych zmian. Myślicie ze to moze być AZS albo jakieś uczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Malwa ja linomag z różową nakrętką stosuje do pupy . Właśnie miałam Musia pisac by go zastosowala u Lilki Malwa ja tez kiedys smarowalam nim te zmiany ale w aptece mi powiedzieli albo polozna ze jest on za ciężki za tlusty. Kiedys posmarowałam tridermem bo lekarz przepisał to po dwóch dniach zniknely te plamy. Fajnie ze Lilka juz pomyka. Inne tez niedługo zaczną a wtedy sobie mamusie drogie nie posiedzicie. Mój lubi sie kręcić w kolko na krześle córki. Maz go sadza przodem do oparcia. On się chwyta za oparcie i soe kreci. A podoba mu się ze ho ho. Co do wagi to mysle ze Tymek moze miec po mnie drobne kosci ;) Stad ta waga. Bo mimo ze duzo wazy to nie wygląda na tyle. Mi ludzie ciągle mówią ze jestem chuda a jak mowie ze waze prawie 60kg to nie wierzą. I dają 10lg mniej. No ale 171cm wzrostu tez swój udział w tym ma. Noe wiem na który jest centylu bo nie sprawdzalam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muusia
Monia jak m nie ma i nie jestem u rodzicow to sama i po paru dniach bzika dostaje jak nie ma sie z kim spotkac . Nie ma do kogo sie odezwac. Mam na osiedlu kolezanke ze szpitala to jak ostatnio cieplo to na placu sie spotykalysmy bo ma tez syna starszego. Jej maz tez za franice jezdzi i ezadziej jest ake ma blisko tesciowa czy mame to widze ze codziennie do niej chodzi. U nas karmienie o 3 i pobudka o 5:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to tymek ma karuzele domowa:D Rzosowa to chyba grubej kosci a nie drobnej? Tak ja to rozumuje. A 60 przy twoim wzroscie to malo i tak. Jakbys 50 wazyla to bys byla anirejsja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to tymek ma karuzele domowa:D Rzosowa to chyba grubej kosci a nie drobnej? Tak ja to rozumuje. A 60 przy twoim wzroscie to malo i tak. Jakbys 50 wazyla to bys byla anirejsja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to fajna babka z Ciebie! :) ja niestety niska jestem U nas dzisiaj wreszcie spokojna noc, bez tysiąca pobudek. Jedzenie o 4 i spanie do 7, nareszcie sie wyspalam Tylko tyle ze mały budzi sie na jedzenie z płaczem i rano tez, nie wiem czemu bo wcześniej zawsze budził sie i gaworzył, to wiedziałam ze muszę iść zrobić mlekp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż pracuje po 12godz wiec jak idzie na rano to jest mi źle,bo cały dzień jestem sama ale z deugoej strony wtedy na spokojnie ogarniam mieszkanie. Niby mam teściów 2 ulice dalej i chodzimy do nich na obiady,ale momentami mam już dość i wychodzę po 5 min. Dobrzy ludzie,ale ile można słuchać tego samego. Jeszcze jak jest pogoda to fajnie,bo idziemy na spacer a jak pada to czuje się jak w klatce Kocham mojego syna,ale momentami mam dość tej monotani. Nibu co rusz wymyślam jakieś nowe zabawy,ale rytuały dzienne muszą być. Chyba brakuje mi pracy w której miałam kontakt z duża ilością ludzi. U nas nocka nawet znosna nawet nie płakał przy usypianiu oby tak dalej. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
To chyba każda z nas ma takie odczucia i mimo miłości do dzieci potrzebuje czasem odpocząć. Fajnie jak obok sa rodzice bo jak nie ma to jesteśmy skazane na ciagle towarzystwo dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj mały obudził się dzisiaj z cała czerwona buzia i taka lekka kaszka. Nie jadł nic nowego, nie zmienialiśmy proszku ani kosmetyków. Nie mam zielonego pojęcia od czego to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to tymek ma karuzele domowa:D Rzosowa to chyba grubej kosci a nie drobnej? Tak ja to rozumuje. A 60 przy twoim wzroscie to malo i tak. Jakbys 50 wazyla to bys byla anirejsja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tez nue mam pojecia od czego twoj syndk moze miec taka buzie. :/ Mija chyba usnela. Syn taka uperdliwa jeczy dusza ze chyba dam go od maja do przedszkola jakiegos bo juz berw nie mam. Po prostu chyba mu sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzis ten linomag kupie chociaz widze zr juz jej sie goi. Monia co dzis gotujesz malemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia ja w swieta zrobilam malemu kilka zupek, jarzynowa, buraczkowa, z kalarepki i marchwiowa, zagotowalam to do sloiczkow i teraz mam jedzenie dla malego na caly miesiac :) zastanawiam sie co go moglo uczulic wczoraj jadl marchewkowa...kaszke jak zawsze i jablko, nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia ale polecam zupe z kalarepki, wychodzi slodka i malemu bardzo smakuje 1 kalarepka, 1 maly ziemniak, jakies miesko i juz ja dodaje jeszcze troche pietruszki i koperku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia ale polecam z kalarepki, slodka jest i malemu bardzo smakuje 1 kalarepka, 1 maly ziemniak, jakies miesko i juz ja dodaje jeszcze troche koperku i pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
myslalam ze sie nie zapisalo a to chyba znowu problem z kolejna strona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kurcze pisałam post i mi uciekl. U nas nocka gorsza od innych. Mąż twierdzi ze po szczepieniu odregowywał. Wstaje coraz wczesniej chyba mu zacznę regulowac czas spania w ciagu dnia. Tak, krzesło obrotowe córki jest idealna huśtawką dla niego.Ma jeszcze leżak z hustawka ale jakos nie chce tam siedzieć. Musze sprzedać. Prawie nieużywany. Misia mi tez się kidys wydawalo ze jak ktos wyglada na lżejszego niż rzeczywiście to ma ciężkie kości. A teraz ktos mi powiedzial ze jak drobne kości sa to jest więcej mięśni i innych tkanek które dają tą dodatkowa wage. Misia nie wiem czy celowo nieodpowiedzialas czy przeoczylas pytanie. Bo pyt czym zajmuje sie twój mąż ze tak często zjeżdża. Jak nie chcesz to nie odpowiadaj. A ja mysle caly czas o zmianie pracy. Tylko się boje czy dam rade u innego pracodawcy. Ja tez siedzę duzo sama z dzieckiem. Maz jak rano wychodzi zaprowadzić córkę to nie wraca i kilka godzin. Po poludniu tez wychodzi czasem. Po pracy popoludniowej to wraca bardzo późno . No ale tak juz jest. Jak siedzi w domu cały dzień to jego tez to wkurza. I albo przed komputerem albo śpi. No oczywiście dziecmi tez się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a co np masz w tej marchewkowej? Dajesz mu tez drugie dania? Np ziemniaki z miesem lub jakis ryz czy maksron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up up up upu up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×