Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
qazwsxedc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a nie myslicie o powrocie M do kraju? moze to by poprawilo sytuacje muusia mimo wszystko uwazam, ze nie kazdy by sie przyznal do bledu i zdecydowal na terapie wiec tutaj wielki szacunek dla meza. mim zdaniem to, ze widzi problem i się do niego przyznaje to polowa sukcesu :) gdzie chodzimy? udalo nam się wyjsc na obiad do restauracji, do znajomych, nawet jakos na zakupy do centrym sprawniej się zbieramy i chetnie jedziemy bo nie trzeba juz tylu rzeczy zabierac. oczywiscie wiadomo, ze centrum handlowe nie jest najlepszym miejscem dla dziecka ale nie ukrywam, ze czasem lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Roksanka powinna miec w takim razie w swoim skladzie tylko ryz i kukurydze wiem tylko ze proso jest zbozem bezglotenowym, z tego kasze jaglana robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Roksana inro "czy wiesz ze"dotyczy chyba wszystkich kaszek. Jest to chyba ogólna informacja nie skierowana konkretnie do tej kaszki. Maz tej koleżanki miała 30lat. Mieli dzieci. Starali sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia z tym mężem kolezanki:( Może tak jest jak Rzosowa mówi że taka informacja ogólna o kaszka chyba. I jak Wam niedziela minęła? My w domu i na kawie u tesciow. Mala bardzo marudzila przed zaśnięciem. Rzadko kiedy tak.ma. Dalam aż biduli nurofen. Moja mala to naprawdę złote dziecko . Wczoraj skończyła 9 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Muusia to nasze dzieci sa z tego samego dnia :) my tez dzis bylismy u moich rodzicow. Dziadkowie szczesliwi ze mogli sie malym zajac a ja troche odpoczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia z o której urodzilam? Ja jakos o 4:50 wstalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Kacperek dziś usiadł z leżenia na plecach. Tak nas z m tym zaskoczył że zaczęliśmy mu bić brawo:). Niedziela spędzona u teściów. Dzieci szczęśliwe, wybawione. Tylko Kacperek o 18 usnął, o 21.30 go karmiłam a teraz leży w łóżeczku i się wierci zamiast spać. Fotelik chcę kupić taki przodem do kierunku jazdy. Chyba kupimy identyczny jak ma córka bo super się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a jaki macie dla córki i do ilu kg? Rzosowa corka siedzi w foteliku czy na podkładkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
My wczoraj jak na niedzielę przystało byliśmy na basenie. Ale pod koniec zajęć był wyjatkowo marudny bo śpiący i wyszliśmy wcześniej z wody. W sobotę wieczorem Młody stękał i stękał więc położyłam go na brzuszku to powinno pomóc,a on dalej stęka... Więc tata wziął go na swój brzuszek to zawsze pomagało on dalej stęka. I po dłuższej obserwacji stwierdziliśmy,że się naucZył wydobywać z siebie nowy dzwiek i to mu się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Gość Agnieszka jak siadł z leżenia na placach? Wszyscy lekarze mówią,że z leżenia na plecach dZiecko nie usiądzie. A tu Twoje dziecko dowiodło,ze się da. Normalnie tak jak dorosły siada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Brawo dla Kacperka za pokonywanie trudności. A nasz maly chory:( kaszel okropny dostal w nocy. A wczoraj katar i kichanie. I ten dźwięk przy płaczu taki od krtani. Idziemy pozniej do lekarza. Zapalenie krtani i tchawicy na pewno będzie. Corka jeździ na podkładce. Wysoka jest jak na swój wiek wiec może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Malwa dziecko z leżenia tez się podniesie. Chodzi o to ze podpiera sie roczka przenosząc ciężar ciała na ta stronę gdzie raczka ta właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny czy Wasze dzieci codziennie jedza owoce? brawo dla Kacperka! Aga a Kacperek raczkuje juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwa nasza córka tez siada z leżenia ja pleckach, podpiera się łokciem i siada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dokładnie, podparł się ręką i usiadł. Nie raczkuje jeszcze i chyba jeszcze sobie poczekam bo teraz szybko się przekręca na plecy i siada. Na siedząco się bawi i w nosie ma raczkowanie:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Fotelik dla córki mamy summer baby cosmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Dziwię się,bo wszyscy lekarze czy rehabilitanci których spotkaliśmy mówią,że z placków dziecko nie usiądzie. Że powinno usiąść z leżenia na brzuszku lub z raczkowania. Stąd moje zdziwienie. U nas dziś fajna pogoda była,a teraz się chmurzy okropnie. A mnie głowa pęka z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Nam rehabilitant mowil ze dziecko na poczatku usiadzie z pozycji bocznej i mozna nawet cwiczyc ze maluch lezy np na lewym boku a my lekko ciagniemy do gory za prawe biodro. Moj maly z kolei gdy siedzi to przewraca sie na brzuch i czolga sie do tylu. Dzis zauwazylam ze idzie mu dolna dwojka Muusia moj urodzil.sie o 15:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Malwa mój mały też się już tak podniesie, a lekarzom i rehabilitantom chodzi o to zeby dziecko usiadło w takiej kolejności czyli najpierw na brzuszek później na czworaka a później siad, u nas było nie pokolei;-) więc to nie to, że to jest niemożliwe tylko lepiej dla dziecka jak zrobi to w takiej kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fgbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vnnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cbnnbnknbvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z sc bnnjkmnbv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xvbnnmkb knnvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LB cxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mb ccvmnjivvcj fgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×