Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up on a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja schab daje gotowany na parze ewentualnie pieczony. Polędwica też już jadł kilka razy gotowana na parze. Pyszna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowamama
muusia chyba jak odczekasz dluzszy okres czasu to wtedy mozna?czy nie?jest jakis limit cc? ja mam syna 13 letniego i teraz Kalinke, pierwsza mialam cesarke a teraz sn rodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinowa niby mozna . Moja kolezanka to nawet roku nie odczekala i zaszla w c i miala 3 cc. Ja przy ostatnim porodzie jak te bole mi sie zaczely to mialam takue wysokie cisnienue ze jak mnie cieli to naprawde sie balam i tylko na ten aparat patrzylam i naprawde balam sie ze cos nie tak moze pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinowa to duza roznica wieku. Syn ma juz pewnie swoje zycie prawie i malo co w domu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowamama
Tak ma swoje życie kolegów i rodzice nie są już na pierwszym miejscu ale w domu jeszcze sporo jest, dopiero wkracza w ten nastoletni swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowamama
ile wasze dzieci maja drzemek w ciagu dnia? moja od rana jeszcze dzisiaj nie usnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój ma jedną drzemkę. Teraz właśnie śpi. Zawsze zasypia ok 11-12 i śpi 1.5 do 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Witam, Miło,że wątek znów nabiera tempa. Mój synek jest z października wiec skończył 9 miesięcy. Jeśli mu się chce zrobi papa,brawo oraz przybije piątkę,siedzi samodzielnie, nie raczkuje ale wspina się na meble i stoi przy nich,wszędzie urwisa pełno. Karmiony nadal jest piersią i w nocy potrafi budzić się co 2 godz (szczerze mam już momentami dość tych pobudek). Jest głodomorkiem i w dzień dużo potrafi zjeść. Pisałam z Wami za nim wątek upadł. RZSowa z tego co piszesz to Tymek rozwija się super i oby tak dalej Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Ile ważą Wasze pociechy? Bo mój 11 kg,a ostatnio mi sąsiadka mówiła,że jej 2.5latek tyle waży. Pozdrawiam Czy któraś jeszcze kp? Jeśli tak to dzieci budzą się w nocy i ile razy oraz do kiedy planujecie karmić? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 kg dziecko 9 m-cy? to chyba jakiś żart:) Napycha się co 2h to i jest gruby:/ swoją drogą takie duże dziecko i budzi się co 2h? to nie jest normalne? od 8 m-ca dziecko nie potrzebuje jedzenia w nocy wcale, a ten żre co 2h:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Malwa ja karmię, w nocy budzi się 2-3razy na mleko. W ciągu dnia karmię Raz, czasem dwa razy. Po roku planuje powoli odstawiac, ale zobaczymy co z tego będzie. A ty jak długo chcesz karmić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Ja tez karmie piersią, w nocy raz albo dwa, rano i wieczorem czyli 3-4karmienia Moja mało wazy, 8,5kg. Skąd tu tyle gości co tylko krytukuja. Tak sobie myśle ze te matki musza mieć strasznie nieudane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Zaraz pewnie mnie pojadą ze głodze dziecko. Kalina na pewno nie potroi swojej masy ciała do roku, nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja nie wiem nawet ile mój waży?., bo nie mam wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej Malwa. Mój wazy miedzy 10,5 a11. Miałam was pytac o spanie właśnie. Bo wydaje mi sie ze mało śpi.nocka to jakies 9-10 godzin + dwie drzemki w dzień w sumie coś kolo 2h. A ostatnio to i jedna tylko ma. A czytałam gdzies ze hormon wzrostu wytwarza sie u malych dzieci podczas snu właśnie. Ale nie wiem czy to prawda. A nie chciałabym by mój maly mężczyzna byl niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Gość z 17.03 Szkoda się wdawać w dyskusję z Kimś kto pisze "żre" zamiast jeść. "Żreć" to może świnia,a niemowlak jest znaczna różnica. Jeśli nie masz nic wartościowego do napisania to zachowaj swoje przemyślenia dla siebie.Pozdrawiam Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Gość XXXXV mój maluch również je w nocy 3 razy,ale często się przebudza tak po prostu. Najgorzej to śpi gdy jest pełnia, rzuca się po całym łóżeczku. Planuję karmić do roku,ale plany sobie a życie sobie. Na początku przygody z kp mówiłam,że będę karmić do 6 miesiąca a karmię nadal. Chciałabym przestać karmić przed powrotem do pracy,ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Ile ząbków mają Wasze dzieciaczki? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
RZSowa synek śpi w nocy średnio 9-10godz. Drzemki ma dwie. Jedna 45min,a druga 1.5-2 godz. Ale różnie bywa są dni,że ma jedną godzinną drzemkę i mu to wystarcza. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ile moja wazy ale moj syn jak rok skonczyl to niecale 10 kg wazyl. Ale to chyba jeszcxe nie ma co panikowac . Moja kolezanja kp i w nocy juz od dawna nie karmi za to w dzien do każdego posilku czyli 5 razy. Malwa czy on spi z Toba w łóżku? Jesli tak to masz odp czemu tak sie budzi. Najlepuej to wyprowadz go już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ile moja wazy ale moj syn jak rok skonczyl to niecale 10 kg wazyl. Ale to chyba jeszcxe nie ma co panikowac . Moja kolezanja kp i w nocy juz od dawna nie karmi za to w dzien do każdego posilku czyli 5 razy. Malwa czy on spi z Toba w łóżku? Jesli tak to masz odp czemu tak sie budzi. Najlepuej to wyprowadz go już do jego pokoju. Zobaczysz ze bedzie zmiana. My juz na wczasach:P Czy macie juz wieksze foteliki? My jeszcze to nisidelko ale chyba juz w koncu zmienimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Moja tez wagi na pewno nie potroi bo musialaby wazyc prawie 13 kg. Kalinowa widocznia taka uroda Twojej Kalinki ze jest drobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 6 zebow ale chyba kolejne dwa wyczulam na dole . Ostatnie przebily sie w maju wiec juz dlugo czekamy. Kurde pada deszcz. Wiekszosci letnie ubrania pobralam :D Dobrze ze tu jest basen i spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×