Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up on a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja smaruje chleb czy bułkę czym tam chce, potem kroję na kawałki i daje na tacke. A dziecko zjada. Obok albo na kładę kawałki pomidora ogórka zielonego albo papryki . Zjada osobno chleb i warzywa. :) Musia ja mam dady ż biedronki 4 i one są od 7 do 18kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Ancia jak bujasz w wozku? w rozlonej spacerowce? moja zasypia czesto przy cycu, nie wiem co bedzie jak skoncze karmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 czy 18 musia wielka mi roznica.chyba takie dziecko powinno wazyc kolo 10kg a nie 16 czy 18!!!!!!!!!!!!!!!dziewczyno od Ciebie taka glupota bije ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Tak, bujam w rozłożonej spacerówce, ale ile to ja się musiałam nakombinowac żeby on chciał w niej zasypiać, zresztą on od małego miał problem ze snem, teraz tfu tfu w dzień śpi ładnie, gorzej w nocy bo często się budzi. W dzień daję mu flache, przy niej się trochę "zmuli" a później go bujam i odlatuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
A co do kanapek, to mój tez je wcina, uważam że to normalne. Daję mu wędlinę na kromeczke, nie kroje mu, trzymam w ręce a on gryzie po kawałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc chyba od Ciebie glupota bije. Nie bez przyczyny te rozmiary wagowo sie zazebiaja i to nie znaczy ze moja corka wazy ponad 10 kg bo nie wiem czy 10 wazy!. Wole jej zapiac wiekszego by jej nic nie uciskalo i tyle . Nie pasuje Ci to kto jakie pampersy zaklada to spadaj stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kroje na kawalki kanapke i kkade warzywa obok. Czasami daje jej gryzy. Czasami pol kajzerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu 16 kg i 18 to moze nie ma wielkiej roznicy ale 12 i 16 to juz chyba jest? I skoro 4+ sa od 9 kg to chyba nie musi dziecko wazyc 15 kg by je nosilo? I od kogo glupota bije?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mojemu również daje kawałki albo pół kromki tylko się śmiejemy,że kurka przydałaby się aby zbierać okruszki. Ja mam jeszcze paczkę Dady 4 i będziemy przechodzić na 4+(bo są ciut większe w pasie) albo 5 tylko nie wiem czy one nie będą bardzo duże. Wolę aby był luz w pieluszce niż go ma coś obcierać. A na razie i tak chodzi w pieluchmajtkach lub bez pampa. Muusia szkoda wdawać się w dyskusję z "gość" bo oni to człowieka chcą zakrZyczeć i udowodnić za wszelką cenę,że mają rację. U nas dziś pochmurno i zanosi się na deszcz. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
ja daje malej bulke posmarowana serkiem bialym, wedlin jeszcze nie dawalam bawicie się ze swoimi dziecmi?ja mam czasem wyrzuty, ze za malo jej czasu poswiecam, wiekszosc czasu bawi się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój też w większości bawi się sam. Ale codziennie coś tam razem porobimy. Też myślę nad tym żeby przejść już na pieluchy 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość wczoraj 16 czy 18 musia wielka mi roznica.chyba takie dziecko powinno wazyc kolo 10kg a nie 16 czy 18!!!!!!!!!!!!!!!dziewczyno od Ciebie taka glupota bije ze szok x choć jedna, nie ślepa na głupotę musi osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy ile to wg was długie zabawy z dzieckiem. Ja bawię się z nią z 30-60 minut przed pierwszą drzemkę i z 30-40minut przed drugą, a popołudniu mąż z godzinę goni się z nią po mieszkaniu, układają klocki albo układanki, a wieczorem jeszcze z pół h kulają się po łóżku albo bawią zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tezvdzis zimno i deszczowo . Mala z synem i mezem byla w figliraju . Wstala mi dzis o 4:30 i do 7 nie spala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny posyłacie dzieci do żłobka? boicie się? bo ja posyłam lada chwila i mam mieszane uczucia, raz beczę, a za chwilę cieszę się, że mała będzie mogła być z innymi dziećmi i się rozwijać. Na pewno w żłobku bardziej rozwijające zajęcia niż ze mną w domu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mój syn jest na etapie mama nie odchodz ani na krok. Wczoraj poszłam pod prysznic to siedział pod drzwiami i płakał nie chciał odejść,a jak go mąż zabawiał to płakał jeszcze gorzej. U nas w państwowym żłobku nie ma miejsc wcale,a do prywatnego również ciężko się dostać albo jest tak daleko,że nie dalibysmy rady go wozić przed pracą. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Moja będzie z niania od połowy wrzesnia, ja pracuje do późnych godzin i boje się ze zacznie woleć nianie ode mnie. Ja się mało niestety bawię z dzieckiem, może z godzinę dziennie. Reszta to obowiązki albo poprostu chce w spokoju wypić kawę. Resztę dnia mała kręci się koło mnie albo bawi sama, ewentualnie raczkuje po całym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ipup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej pozdrawiam z Krynicy Morskiej! Nasz nie dostal sie do żłobka. Jest na liście oczekujacej. Jak będą inne dzieci rezygnować z powodu chorób to maly się dostanie , najpóźniej w listopadzie. Zlobek mamy za naszym blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Moja tez za miesiac bedzie szla do zlobka a syn do przedszkola Moja dzis duzo na raczkach. 3 zeby na raz sie prawie przebily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×