Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Musia my jemy obiad ok 14-15. W ciągu dnia pije raz pierś do drzemki. Ale więcej tylko ciumka niż pije. I na noc wypije 240ml mm ż kleikiem ryżowym. Plus karmienie w nocy że 2 razy. A wy ile mleka dajecie? Musia daj przepis na te pulpety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Lane kluski na rosole tak jak dziś lub ma wywarze warzywnym. Obiad jadamy zazwyczaj 13-14. Mój piersi w dzień raczej już nie pije chyba,ze tak jak teraz idą zęby to ciumka. Ale na noc obowiązkowo pierś i w nocy pobudki,które mnie do grobu wpedza. Ponieważ już sama nie wiem kiedy biorę go do łóżka i boję się,że spadnie jak go położę z brzegu. Nic nie pomogło spanie przy ścianie lub odsypianie w dzień i tak nie wiem kiedy go biorę do łóżka. A jak śpimy razem to wstaję gorzej noewyspana niż bym spała np.4 godziny w dodatku jestem wtedy cała połamana. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Malwa mnie też te nocne pobudki wpedza do grobu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kluski lane mogą byc na mleku jeszcze. Tzw zacierki. Na rosolku sa takie cienkie drobne. A na mleko staram sie robic z gesciejszego ciasta to wychodzą takie ...grubsze. Robię tez kladzione lyzka . Takie do sosu i mięsa. Z zupełnie gęstego ciasta. Ale małemu ich nie daje. Bo czasem wychodzą mi takie....klajstrowate ale pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój dzis 6 kup zrobil. Idę jutro do lekarza. W dodatku ma cala szyje w krostach takich pojedynczych potowkach. Jakby miał pryszcze. Malwa szacunek bo ja nie wyobrażam sobie spania z dziecmi. Na urlopie z nimi spalam. Bo nor placilismy z łóżeczko, co prawda wzięliśmy kojec i pościel ale nie rozkladalismy. Wyszło ze ja śpię na podwójnym z dziecmi a maz na pojedynczym. Umeczylam sie co noe miara. Dość ze sama się pilnowalam by małemu krzywdy nie zrobić to jeszcze na córkę patrzyłam bo z niej straszna wierciocha jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
240ml mm to sporo. U mnie na pudełku jest 2 x 180va ja musze jej dawac też w południe bo inaczej obiadu nie doczeka a jak obiad zjadla dxis o 13 bo chciałam pominąć to mleko to i 16 wyla bo glodna i nie chciala jesc jigurtu. Bananów coś nie lubi. Zrobiłam więc dziś placki bananowe i troche zjadla na kolacje a potdm zaś mleko. https://www.kwestiasmaku.com/blog-kulinarny/pulpeciki-z-indyka/#comment-2807641453 Moja będzie je miała jeszcze jutro. Smakowalo hej z ta kasza Bułgaria. Polecam tą kasze bo krótko się gotuje i.smaczna. Ide jutro paznokcie malować j włosy podciac. Musze hakos na roczku wyglądać. Ok ide spac. Pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
RZSowa ja z nim nie chce spać bo mi niewygodnie,ale tak jak pisałam nawet nie wiem kiedy go biorę do łóżka. Muusia trochę relaksu nam mamą się należy i od razu humor się poprawia. Kobiety może Wy macie jakieś pomysł jak rozwiązać pewną kwestię. Mianowicie teść napisał piękne opowiadanie o zwierzętach żyjących na wsi dla wnusia. I chciałabym z tego opowiadania zrobić książeczkę aby młody miał pamiątkę. Tylko tu jest właśnie problem jak to uczynić ponieważ chciałabym,aby były jeszcze obrazki pokazujące zwierzątka. Myślałam aby wydrukować na kartkach zwierzaczki napisać to opowiadanie ,a później posklejac te kartki razem i jakoś chałpniczą metodą powstałaby książka. A moze Wy mi coś podpowiecie albo doradzicie? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
RZSowa daj jutro znać co lekarz powiedział. Może tak organizm zareagował na jakiś nowy składnik diety, nie podawałaś mu czegoś nowego? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
240ml mm to sporo. U mnie na pudełku jest 2 x 180va ja musze jej dawac też w południe bo inaczej obiadu nie doczeka a jak obiad zjadla dxis o 13 bo chciałam pominąć to mleko to i 16 wyla bo glodna i nie chciala jesc jigurtu. Bananów coś nie lubi. Zrobiłam więc dziś placki bananowe i troche zjadla na kolacje a potdm zaś mleko. https://www.kwestiasmaku.com/blog-kulinarny/pulpeciki-z-indyka/#comment-2807641453 Moja będzie je miała jeszcze jutro. Smakowalo hej z ta kasza Bułgaria. Polecam tą kasze bo krótko się gotuje i.smaczna. Ide jutro paznokcie malować j włosy podciac. Musze hakos na roczku wyglądać. Ok ide spac. Pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc xx może napisz to na kompie to opowiadanie poszukaj zdecydowanie zwierząt. W poznacie to można by to tez zrobić i ładnie by wyglądało. Potem jakoś może zbindowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
A dajecie już mm ż nr 3?? On te 240ml rzadko całe wypije ale tyle robimy bo czasem się uda. Ogólnie on dużo je aż czasami sama się dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Musia dzięki za przepis. Zrobię w następnym tygodniu ż kasza pęczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Malwa poszukaj jakiejś firmy na necie ktora zajmuje sie fotoksiazkami. Zrob zdjęcia tym zwierzętom ( moze uda ci sie z małym) albo ściągnij z neta. I wyślij tej firmie i ten wiersz tez . Najczęściej jest tak ze sama robisz projekt w odpowiednim programie który znajdziesz na stronie danej firmy i wysylasz im a oni przysyłają c****ekna ksiazke . wszystko zalezy od twojej wyobraźni . Może u ciebie w mieście jest jakiś studio fotograficzne, ktore zajmuje się fotoksiazkaimi to byś miala bezpośredni kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwa zrób tak jak pisala RZSowa. Tez kiedyś szukałam takiej firmy i tam było opowiadanie o dziecku. Trzeba było przesłać zdjęcie, imię i oni z tego ukladali historyjkę. Więc ze zwierzatkami tez pewnie by zrobili. Tylko juz nie pamiętam jak to sie nazywało. Mnie te nocne karmienia tez wykańczaja, ja śpię z małą. I tak sie zastanawiam czy nie ma za mało tego mleka. Bo pije na noc do usypiania i w nocy i w dzien jak nie moze usnac.Tylko czasami to tylko takie cmokanie niz jedzenie, a mm nie chce. U nas roczek super sie udał, pogoda piekna, goscie dopisali. A pokój wyglada jak bawialnia. Musze poodkladac troche tych zabawek, bo ciężko sie ruszyc. Moja mała od soboty pomalu drepta sama. Narazie takie krotkie odcinki i leci na pupę, ale juz widac postępy Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscXXXV fajne masz pomysły na te posiłki dla dziecka. Chyba cos od Ciebie sciagne :-) Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
rzsowa daj znać jak tam tymek, co lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Dziękuję za podpowiedzi. Muszę się zorientować w temacie fotoksiążki sądzę,że ładnie by to wyglądało. Wczoraj do północy walczyłam z gotowaniem pomidorów na przeciery,a dziś synek stwierdził,że fajnie jest wstać po 5 co zwykle wstaje o 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mamy dzieciaczków, które już miały urodzinki czy dostały Wasze pociechy jakiś ciekawy,godny polecenia prezent? A pewna ciotka się uparła,że chce kupić jakąś zabawkę i mam jej podpowiedzieć jaką. A skąd ja to mam wiedzieć. Bo mój jest na etapie bawienia się wszystkim tylko nie zabawkami. Co najwyżej takie puzzle drewniane i książeczka zajmą go chwilkę. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Na różnych stronach różne prezenty polecają. Ja się zastanawiam na pierwszymi klockami duplo lub takim odpychaczem co dziecko siedzi i odpycha się nóżkami tylko idzie zima i nie będzie miał gdzie jeździć,bo mieszkanie małe. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
F F F F F F F F G G G G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×