Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Mimo że wiem, że najlepsze jest mleko matki, to musiałam mojego synka, kiedy skończył 4 miesiące przestawić na mleko modyfikowane. Położna poleciła mi mleko Bebilon. Mały nie ma kolek ani żadnej alergii, więc to był dobry wybór. Widziałam, że w aptece Melissa teraz jest zestaw Bebilon 3 Junior 30% taniej, chyba czas zrobić zamówienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żałosna reklama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa ja mam tak samo z moja mala,bardzo czesto budzi sie w nocy i tylko przy cycu sie uspokaja.Nie mam pojecia czemu tak czesto sie budzi.Przez to rano wstaj***ardziej zmeczona niz jak sie klade wieczorem.Chcialam dawac jej na noc mm,ale za nic nie chce pic z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Dobra sprawa z tym terapeutą, tez bym się wybrała z mężem lub sama. Teraz gdy dochodza różne problemy plus nieprzespane nocki taka rozmowa z fachowcem wskazana. Monika pilnuj tego charczenia bo mój jak tak kilka dni charczal to jakie było moje zdziwienie jak pojechałam do lekarza i powiedział że to oskrzela. Jadę dziś do lekarza bo mój ma katar już 2 tygodnie i nie widzę poprawy. A nocne pobudki to już dawno stwierdziłam że nie z głodu tylko jeszcze nie wpadłam na to, co jest ich przyczyną;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Anka87 u mnie tak samo budzi się w nocy i tylko pierś mu pozwala spać spokojnie dalej. Ja daje na noc mm ż kleikiem ryżowym, ale to nic nie pomaga, budzi się tak samo, 2-3-4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusia koniecznie zaloz ta wkladke hormonalna i się lepiej nie rozmnażaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Te problemy, nieporozumienia, niejasności małżeńskie sa chyba wszędzie. U jednych mniejsze i innych większe. U nas nocka bez zmian. Maly zaczął marudzić po północy. Przez godzinę próbowałam go uspokoić tak by jego sen byl na tyle mocny by przenieść go do łóżeczka. Ale niestety co kilka minut ze snu wyrywał go placz. W końcu polozylam go do leżaka, w który spal dwie godziny. Po 3dostal mleko w łóżeczku i spal do 7 z minutami. Mysle ze to marudzenie weszli mu juz w rytm spania i tak juz bedzie. Kupiłam dzis kaszke kukurydziana i platki jaglane wiec zacznę cos gotowac dla małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malws no niby nie powinno sie przekroczyc 150 g owocow chyba ze juz wiecej moga jesc owocow. Moja malo je owocow. Synowi kepiej szlo jedzenie nierozdrobniobego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muusia nie wiedzialam,ze z owocami jest jakies ograniczenie.Bo ja daje malej banana (czasami zje calego) i jeszcze jablko.To moze za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anla87 zastanawiam się jak to bedzie ze spaniem gdy odstawie go od piersi całkowicie. Aż się boję.. Bo jak teraz się budzi to dostaję pierś i jest spokój a jak to później będzie. A propo gdybym karmiła do roczku to później też daje się mm czy co? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Anka śpi w łóżeczku. Nad ranem jak mąż pojedzie do pracy to biorę go do łóżka żeby dłużej pospał. :) Co do owoców to ja dodaje rano do płatków jabłko lub banana i po południu dostaje jeszcze jakiś owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Malwa moja przyjaciółka karmiła do roku i potem przeszła na krowie mleko. Ogólnie po roku już dziecko nie musi dostawać mm. Polecam poczytać bloga Małgorzaty jackowskiej dietetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka 87 banan waży okolo 20 deko więc jablko plus banan może być za dużo. Ale ja daję pół banana i pół jabłka. Co piją wasze Maluchy? Ja podaję wodę ale nie chcę więc kupuję soczki z hippa i rozrabiam z wodą. Myślałam aby kupić taką herbatkę dla niemowlaków ale muszę się prZyjrzeć skladowi. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój pije tylko wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość xxxv dzięki poczytam napewno. Właśnie tak myślałam o tym krowim,ale mam koleżankę która 2.5 letniemu synkowi podaje mm i zglupialam. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za link. Pobieżnie przejrzałam i już wyczytałam dużo ciekawych rzeczy między innymi że można podać dynie oczywiście zmiksowana.malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy a podawałyście już nabiał? Jeśli tak to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwa ja tez sie boje co bedzie jak odstawie ja od piersi.Kiedys jak sie przebudzila to chcialam ja uspic znowu bez piersi,ale byl taki placz ze szok... No wlasnie po roku juz mozna mleko krowie,ale znajoma podaje nadal mm. Moja mala spi ze mna i myslalam,ze moze tu jest problem.Bo wie,ze jak sie przebudzi to cycus jest blisko,ale sama juz nie wiem To tez bede dawac jej pol banana,albo jak zje calego to zrezygnuje z jablka. Moja mala niestety nic nie chce pic.Butelki nawet nie chce wziac do buzi.Daje jej wode lyzeczka,ale wypije 30-40ml.Wiem,ze to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhihihuhufdcjhu Nastepna strona pokaż się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzedzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny czy sa jakieś rzeczy, mam na myśli błędy które wasi rodzice popełnili w waszym wychowaniu i chcielibyście ich unikac przy wychowaniu swoich dzieci? U mnie to było narzucanie wlasnego zdania, wmawianie ze rodzice zawsze maja racje, budowanie szacunku na zakazach. Dopiero jako dorosła uświadomiłam sobie jakie to zle, bardzo ciazy mi w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ania mały tak charczy od jakiegos czasu, lekarz go badał, osluchowo jest dobrze Nosek czyszcze mu codziennie, śpi przy nawilżaczy powietrza wiec nie mam pomysłu co mu moze być ale odgłos charczenia taki jakby mial zatkany nos. Kataru nie ma. Czasem charczy w nocy, czasem przy gaworzenie a czasem przez kilka dni nie słychać nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×