Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość Agnieszka
Rzsowa jak Kacperek siedzi to podciąga nóżki mocno pod pupę, tak że prawie na stópkach siedzi. Mamy pilnować żeby miał ****ardziej przed sobą. Mały gorączkuje po szczepieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Gościu, może chcesz numer do mojego pediatry skoro tak wszystko wiesz doskonale? On Ci powie kiedy dokładnie byłam i ile wtedy miało moje dziecko. Sprawia Ci przyjemność hejtowanie w sieci? Ulzylo Ci? Nawet odwagi cywilnej nie masz, żeby się podpisać wiec bądź tak łaskawa i nie zatruwaj tu powietrza. A ja na kolejny BILANS pobiegne z rozkoszą gdy tylko dziecko skończy 9 miesięcy a Tobie nic do tego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Skąd w ludziach tyle nienawiści? Wszędzie Ci hejterzy...dajcie sobie spokój, siedzicie, czytacie i nie odzywacie sie a jak tylko pojawia się okazja zeby kogoś pojechac to heja, aż sie klawiatura pali. Dajcie sobie spokój drodzy goście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dzis bylam u fryz a potem sprzatalam.. Mala dzis w foteliku siedziala. Trzdba pasami zapinac bo sie dzis wyslizgnela :/ Ja robie urodziny syna w niedziele i bedzie 18 os z dziecmi lacznie:/ Hak to ogarne to nie widm. Moze jakos przezyje. Robicie jakas fajna aalatke ba swieta? Rzosowa pytalas ostatnio w jakim miescie moj m tam pracuje to blisko korszto. Przylatuje przewaznie do haugesundu. Ty masz tam szwagra w norwegi? Czy zle pamietam? Nie badrobilam wszystkiego co napisalyscie jeszcze tylko tak przrlecialam . Duze te wasze dzieci. Ciekawe ile moja kluska wazy. Ta moja corcia strasznie mnie rozczula tym ze jest taka grzeczna i spokojna ze czasami nie wiem kiedy z drzemki sie budzi bo wchodze zajrzec czy jeszcze spi a ta cichutko lezy i czeka i jak do n8ej zagadam to sie usmiecha pod smokiem i cieszy. Tak mnie to wzrusza i cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia urodziny w niedziele a wy gdzie na swieta sie wybieracie? Mnie czekaja jutro mega zakupy i prezenty na zajaczka. Swoim nie kupuje bo i tak sporo dostna. Synowi rezent na ur tylko. Ancia moja tez w foteliku troche sie podnosi. Mysle ze w moju trEba bedzie kupic nowymysle o takum ja lata do 36 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apropos tego bilansu 9 miesięcznika to postanowiłam iść do przychodni i umówić na niego dziecko skoro tak tu pisałyście, że to takie ważne i pewnie konieczne skoro jest w książeczce ect. i panie patrzyły na mnie jak na kosmitę jak je pytałam o ten bilans, powiedziały, że nie ma czegoś takiego, dodam, że nie mieszkam na wsi ani w małym mieście bo zaraz się tu posypią komentarze, że pewnie to jakaś zacofana wiocha, mieszkam we Wrocku i w mojej przychodni tego bilansu nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim szczepieniu nasza pani pediatra powiedziała ze widzimy się na bilansie w 9. miesiącu i nie wiem czy to obowiązkowe czy tez nie ale według mnie dość ważne bo od ostatniego szczepienia do następnego jest za długa przerwa, nasze dzieci dość szybko się rozwijają i ważne jest żeby kontrolować rozwój w miarę na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia duze? mi się wlasnie wydaje, ze nie wazy duzo, urodzil się w koncu 3,5kg :) gosciu czy naprawde macie taki problem z tym, ze ktos pojdzie na bilans 9 miesiecznego dziecka? nie ma u Ciebie w przychodni i w ksiazeczce, to nie ma. w czym problem? problem w tym, ze jest u mnie i ze ja pojde? a no pojde! co Cie boli? ze bede miala jedna wizyte wiecej? dziewczyny nie rozumiem tego bojkotu, nikt nie pisla tutaj, ze to jest niewiadomo jakie wazne, poprostu pisalysmy, ze jest! muusia nie masz co nadrabiac, anonimowi goscie robią nam tu syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze tylko ze ortopeda tez nam kazał przyjść w 9. miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu z 9:18 jak ktos bedzie chcial to pojdzie, jak nie to nie ja tez pojde :) i proszę nie krytykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
U nas w książeczce jest ten bilans ale pediatra nic na ten temat nie wspominała więc chyba nie robią tego w naszej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tgosciu ale sie uczepilas tego slowa bilans! W ksiazeczce zdrowia u mnie jest to nazwane wizyta profilaktyczna. Zarazbfoto wstawie. A ty gosciu pytalas pani w recepcji czy pediatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu jesli masz dziecko z sierpnia to pewnie masz to w ksiazeczce na 25 stronie! Bo ksiazeczki wszedzie takie same powinny byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ten gość ma chyba jakaś obsesję na punkcie słowa bilans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia co kupujesz synowi na urodziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia moj ma bzika na punkcie spidermana i dinizaurow. Dostanie spoto gadzetow ze spidermanem wiec my mu kupimy takiego chodzacego i ryczacego dinozaura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Misia muusia moj brat z żoną mieszka w Norwegii. 45 km od Stavanger. A zona z Bełchatowa pochodzi. Muusia to imprezka ci sie szykuje pierwszka klasa z tych urodzin. Ja jakos nie czuje świąt. Maz bedzie pracowal na ranną zmiane. W niedziele będę musiała wyszykowac dzieci i jechac do rodziców a maz po poludniu dojedzie. W poniedziałek tak samo ale po poludniu jedziemy do wujostwa mojego męża. Armosfera nie bedzie tam wesola bo trzy dni temu ich corka a chrzestna mojej córki miała wypadek samochodowy. Wjechał w nią pijany policjant. Draniowi nic się nie stało mimo niezapiętych pasów a ona jest w szpitalu z wstrząśnieniem mózgu! Nocka dzis byla gorsza od tych dwóch ostatnich. Dalam mu 180 mleka o21. A przed 20 jadl kaszkę na 90ml mleka. Wiec glodny nie powinien być a marudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArnika
dziewczyny, a mnie bardziej od bilansu zastanawia jak to jest z tym siadaniem dziecka bo siadanie powinno byc opanowane przez nasze dzieci w granicach lutego, a tymczasem tutaj zadne dziecko oprocz syna rzsowe nie siada, wiec jak to jest? niby dziecko ma czas na to do 10 m-ca, ale jednocześnie siadania dziecko uczy sie przy skoku rozwojowym wraz z innymi umiejetnosciami to skoro ten skok juz dawno mial miec miejsce, a dziecko dalej nie siada tzn.ze tego skoku nie bylo jeszcze u niego czy, ze nie nauczyl sie siadania podczas tamtego skoku, a inne umiejetnosci przyswoil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika900 bardzo dobrze, że pójdziesz na ten bilans! Sama też bym szła na niego jakbym była na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
U mnie syn starszy 6letni ma fioła na punkcie lego gdzieś od 3lat, w tamtym roku doszły do tego dinozaury i chyba mam wszystkie ich rodzaje w domu;-) Muusia jak jeszcze nie masz to polecam encyklopedie dla dzieci o dinozaurach, mój to wszędzie z nią chodził i nawet spał z nią. A podziwiam go za wymawianie nazw tych dinozaurów, ja to język sobie na tym łamie a on śmiga na całego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×