Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Paweł_pop

prezent na dzien kobiet

Polecane posty

Gość Paweł_pop

Pytanie do mężczyzn, których wbrew pozorom widze, że jest tu naprawdę dużo. Dajecie cos swoim kobietom na dzień kobiet? Coś małego czy większego? Mi sie marzy zeby raz zaszalec i zabrac żona na jakąś wycieczke ale na ten moment troche brak mi środków na takie rzeczy i musze chyba cos mniejszego wymyślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsoon
W tamtym roku zwaliłem sprawę i zapomniałem jej kupić coś fajnego na szybko tylko róże złapałem w kwiaciarni. Dlatego teraz trochę chcę się postarać. Myślałem by ją zabrać do tunelu aerodynamicznego wielkopolsce ( stamtąd jesteśmy). Spoko pomysł czy lepiej biżuterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablis
no mój mąż własnie w zeszłym roku zaszalał i kupił mi cały zestaw naprawde drogiej biżuterii - łańcuszek, pierścionek i bransoletke. Później przez przypadek wygadał, że wziął nawet pożyczke w kredytach-chwilówkach na ten cale ale nie żałuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Małego czy większego? Masz na myśli sumę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
nadal w Rosji zgodnie z dekretem Putina dzień kobiet jest obchodzony w dniu 9 marca i kobiety rosyjskie dzięki temu dekretowi mogą się wyszumieć , zachlać ryja , mają prawo aby zamęczyć facetowi kindybała totalnie , w dniu święta kobiet to kobiety przyjmując życzenia od facetów stawiają litry wódki na stoły i piją wódkę w szklankach , za jednego tulipana niech się cieszy i lodzika wykona facetowi , skoro święto kobiet to niech sobie świętują jak chcą i mają dzień wolny od pracy , mogą wszystko w tym dniu , więc czego jeszcze się domagają ? no dobra , wylizanie vaginy jako prezent może być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwolona rosjanka Natasha
nie, jako prezent tylko i wyłącznie kindybał obwiązany czerwoną wstążką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka0
Ja osobiście uważam, że nie ma nic piękniejszego, niż bon do spa. Uwielbiam takie dostawać. Mój chłopak zafundował mi w zeszłym roku wizytę w Samui Spa w Warszawie. Miałam masaż, peeling i mikrodermabrazję. Super sprawa, wyszłam mega zrelaksowana i zadowolona :) No i przy okazji odkryłam to super miejsce. Ma klimat, jest czysto, a masaże to bajka. W sumie taki prezent polecam nie tylko na dzień kobiet ;) Na dzień mężczyzny też się sprawdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek_898
Hmmmmm, ja moją ukochaną planuję zabrać na romantyczną kolację :D czyli taki standard + bukiet kwiatów xd. Chciałbym podarować jej jeszcze jakiś kosmetyk, książkę albo coś zabawnego np. koszulkę ze śmiesznym napisem, coś jak tutaj https://cupsell.pl/katalog/na-prezent albo bon do ulubionego butiku, bo strasznie lubi wydawać pieniądze;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajmy, że Dzień Kobiet to nie Walentynki :) Ja swojej kobiecie planuję kupić jakiś porządny portfel skórzany np. od firmy Money Kepper. Według mnie to bardzo dobry wybór, szczególnie, że teraz jest szał na takie portfele i na pewno każda kobieta chciałaby taki mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas Dzień Kobiet to jednocześnie urodziny mojej żony więc zawsze kupuję większy prezent :) tym razem wybrałem zegarek z naszyjnikiem. Znalazłem taki komplet w sklepie http://www.zegarki24.pl/ w bardzo dobrej cenie, prezent czeka już od miesiąca schowany w szafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertio
Dzień Kobiet już był, ale na zaś jako prezent polecam balony. Ja taki prezent sprawiłem wszystkim dziewczynom: swojej, mamie, siostrze i kuzynce. Były zadowolone i śmiał się i kupę kasy mnie to nie kosztowało. A pomysł fajny. Stąd brałem http://balomania.eu bo wybór jest klasa i akurat dla swojej dziewczyny zamówiłem z „czymś” w środku ; ) Nie wiem czy inni dają takie opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi maż w tym roku zafundował kilka dni w SPA (unitral, w mielnie) - jak dla mnie bomba! Nie widm czy dau mi się namówić przyjaciółkę żeby sie ze mną wybrała, ale jezeli tak, to juz będzie totalna rewelacja! Postarał się, to mu przyznać trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartekkas
Ja sie troszke wykosztowalem w tym roku dodatkowo, bo wlasnie w dzien kobiet z zona mamy rocznice slubu... A w tym roku byla okragla! Podobnym takim do mnie polecam na takie sytuacje kredyty chwilowki - do tysiaca pozyczka bez oprocentowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konraddoo
Ja swojej ukochanej dałem drobnostkę w postaci ochraniacza na jej obuwie. Często jeździ autem i zawsze w szpilkach! Ostatnio kupiliśmy jedne ze skóry i aż żal, żeby tyle pieniędzy poszło przez auto w błota. Kupiłem jej zatem ochraniacz ze strony nabut.pl i tearz juz moze dbac i nie bac sie o swoje nowe szpileczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszMO
W tym roku swojej dziewczynie kupiłem kwiaty i zaprosiłem na sushi do Nanaki Sushi.Tak nam u nich posmakowało, że jesteśmy ich stałymi klientami od tego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrono

Empik Foto ma poduszki ze zdjęciem. Myślę, że w przypadku kobiety niewiele innych rzeczy może się sprawdzić lepiej. Bo co takiego? No właśnie. To taki pewniak. W dodatku - pomysł zdecydowanie praktyczny, więc po prostu na pewno się sprawdzi. A co wy na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kankier

Ok, Empik Foto niech będzie, ale może lepsze rozwiązanie to fotoksiążka?

Koszt niewielki, tylko sporo pracy do wykonania, tyle, że efekt mega pozytywnie zaskakujący.

Co wy na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Ja mojej dziewczynie najczęściej kupuję bieliznę, ostatnio trafiłem na wyspabielizny.pl , dziewczyna bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszwojnacki

Dla swojej kobiety znalazłem elegancką biżuterię w salonie  twojjubiler.com.pl gdzie mogłem liczyć na uprzejmą pomoc. Już nie mogę się doczekać reakcji 8 marca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskar

Ja zarezerwowałem rok temu wyjazd nad morze i moja wybranka bardzo sie ucieszyła. Wybrałem bardzo fajny hotel, ma duzo pozytywnych opinii, elegancko i z klasa, o to mi własnie chodziło. Hotel Lubicz w Ustce https://www.hotel-lubicz.pl/ smaczne jedzonko, basen i duzo zabiegów pielęgnaycjnych. Codziennie tez chodziliśmy na spacery zeby poooddychać siwezym nadmorksim powietrzem takze wyjazd bardzo dobrze wspominamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może smartwatch? z Garetta są w dobrej cenie 🙂 ja mam model fit 7 i sobie chwalę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej kupiłem lakiery hybrydowe z provocatera - była z zachwycona :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta podarunkowa też jest dobrym prezentem. Ja swojej siostrze kupiłam taką w prezent  ( tutaj giftmall.pl ) , była bardzo zachwycona.:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam sobie dzisiaj na dzień kobiet biżuterię z MeikaPearls! Takie piękne kolczyki z gwiazdkami z masy perłowej 🙂 Ślicznie to wyglądało na instagramie @meikapearls_pl zobaczymy jak będzie na żywo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zegarek Smartwatch ! Mogę Ci polecić ten co ja mam i to jest model Alexa firmy Manta 🙂 Mega fajny prezent 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×