Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto kupić inhalator ?

Polecane posty

Gość gość

Czy to faktycznie pomaga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się sprawdza. U nas to podstawa na przeziębienie. Kupiłam taki co ma ustnik i dla dziecka i dla dorosłych. Córka uwielbia inhalacje, ma 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam jak mały miał 5 lat i duszności, musiałam mu podać sterydy, powtarzało się to jeszcze przez jakieś 3-4 miesiące i przeszło, wcześniej nie było potrzeby. Inhalatory są dostępne praktycznie w każdej aptece, więc moim zdaniem nie ma co kupować na zapas, i trzymać sprzęt na gwarancji nie używany. Nie widziałam też potrzeby robienia inhalacji przy np. katarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak tak. Która matka nie ma teraz tego dla dziecka? To taka podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam bo maly nie chorowal. Teraz poszedl do przedszkola i zaczely sie infekcje. Przy takim zwyklym przeziebieniu tez stosuje sie te inhalacje ? Sorry za glupie pytania, ale do tej pory nie bylo potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Katarze można nawet robić inhalacje z soli fizjologicznej czy olejku (to naprawdę pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak. Używamy od małego. Dziś syn ma 6 lat. Jak tylko pojawia się katar zaraz robimy inhalacje z soli fizjologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo :) a mozecie polecić jakis konkretny, albo na co zwrocic uwage przy kupnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Philips. Polecam. Ogólnie nie ma co kupować dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to znaczy dziadostwo? Każdy inhalator zadziała tak samo dobrze- ten za 100zł i ten za 300zł. Efekt będzie taki sam. Nie ma co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam porządnych firm. Nie pisze tu o 300 zl ale 150 a nie 50 z biedronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, moje dzieci często chorują, przy zwykłym Katarze można robić inhalacje z soli fizjologiczne, sama sobie robię jak mam katar. Aktualnie córka ma zapalenie oskrzeli, druga też kaszle jak Gruzlik i wodze ze naprawdę pomagają. Nie mam super jakiejś firmy, 5 lat temu płaciła że 120 zł w sklepie medycznym, działa bez zarzutu. Ja mam nebulizator, nie wiem czy to to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję u córki przy astmie inhalator kieszonkowy Pocket Air (www.medbryt.com.pl/inhalatory-dla-dzieci/cichy-inhalator-pocketair). Myślę, że sprzęt godny polecenia, bo można oszczędzić na drogich lekach, bez straty wydajności terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Szukaj w sieci, ewentualnie pytaj w aptekach jakie modele inhalatorów mają w sprzedaży, ja kupując w swojej aptece Baby inhalator dla dziecka przede wszystkim chciałam coś co będzie delikatnie podawać lek i pod tym kątem jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×