Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Inhalator

Polecane posty

Gość gość

Kiedy warto robić inhalacje? Zakupiłam inhalator bo mały miał zapalenie oskrzeli,inhalacje miał przepisane z soli 1ml i 1 ml antybiotyku,na szczęście pomoglo,kiedy robicie dzieciom inhalacje i czy sprawdza się u was inhalator ?Dzieci wam mniej choruje ?Mniej odwiedzacie lekarza?Podzielcie się swoimi opiniami,i z czego robicie inhalacje tylko z soli czy z czegoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię inhalacje z sola fizjologiczna przy każdym katarze. Ogólnie moja córka na szczęście nic poważniejszego niz przeziębienie nie miała. Inhalacje to u nas podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko zmierza ku astmie wiec inhalacje robimy często. W domu mam nebbud, ventolin i berodual. Czasami przy katarze robiłam z samej soli fizjologicznej. Jak syn zacznie kaszlec odrazu robię inhalacje i jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Normalna sprawa, dzieciaki często chorują na astmę. Trzeba jednak pamiętać o tym, by starać się jak najbardziej im ulżyć, bo ta przypadłość jest naprawdę nieprzyjemna. U mnie bardzo sprawdziły się inhalatory OMRON z https://kredos.pl/inhalatory/inhalator-omron-duobaby-specyfikacja Dzięki nim astma nie jest aż tak uciążliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy sobie do domu niedawno model Pro i generalnie mogę napisać że wszystko to co czytałam na jego temat na forach się potwierdza. Prosta i wygodna regulacja szybkości, cichy tryb pracy, dostatecznie długie przewody żeby faktycznie można było się ze sprzętem rozstawić w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalatorów pojawiło się w sprzedaży rzeczywiście dużo. Sama się o tym przekonałam jak szukałam czegoś dla małego dziecka. W dużej mierze zasugerowałam się ostatecznie rankingiem na http://rankinginhalatorow.pl/. Kupiłam ten model z 1 miejsca i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dała zielone światło na inhalator Novama Familino Pro. U nas działa już od jakiegoś czasu i nic się złego nie dzieje. Zresztą producent daje gwarancję wieczystą na ten model więc nie powinno się nic złego dziać przez kolejne setki lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek

My z żoną mamy inhalator  Pro. Rodzinny model do profilaktyki i normalnej profesjonalnej terapii w domowych warunkach. Można go używać jeśli problem dotyczy górnych dróg oddechowych ale też dolnych. Lek można na tyle skompresować że cząstka będzie dostatecznie mała żeby osiąść głębiej a nie tylko na gardle czy krtani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Z_

Polecam nasz Familino, super wybór pod kątem rodziny z dziećmi. Maseczki dla dorosłych i dla dzieci są bardzo wygodne dopasowane, z miękkimi krawędziami także nic się w ciało nie wżyna. Jak to dokładnie wygląda widać na novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaliśmy dla naszej pociechy przyjaznego inhalatora. Często chorował na zapalenie dróg oddechowych. Nie lubi przyjmować leków. Nasz wybór padł na inhalator włoskiej firmy w kształcie żółwia. Bardzo go polubił. W razie infekcji chętnie sięga po niego. Jeśli szukasz inhalatora dla siebie lub dziecka polecam https://medyczny-sklepik.pl/c/1644/inhalatory-nebulizatory-inhalatory-nebulizatory-akcesoria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttt

Łatwo można sobie poradzić z inhalatorem Familino. Jeśli chodzi o prosty ale już wydajny model który jest w stanie wygenerować aerozol z małą czasteczką tak żeby lek dotarł też w głab dróg oddechowych to ten się nada.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w domu jeżeli u kogoś pojawi się katar albo kaszel to od razu robimy inhalacje. Zawsze pomagają, przynajmniej na tyle by oczyścić drogi oddechowe. W sklepie https://salmor.pl/ kupiłam specjalny inhalator dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a coś dla nas cichego polecacie ? Oczywiscie jest wielki płacz ze to takie głośne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego używacie do inhalacji? u nas od jakiegoś czasu stosujemy Marimer Inhalation, to hipertoniczna woda morska - sprawdza się dobrze, a kupuję ją w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również to samo, marimer inhalation, można go używać od 1 dnia życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wiem, że inhalator pomaga. Inaczej, w moim domu dzieciom pomógł. 🙂 Jak jest kaszel robimy inhalacje 2 razy dziennie, rano i koło 16-17 najpóźniej, bo jeżeli jest wydzielina to inhalacje ułatwiają wykrztuszanie. Dostałam dla córki inhalator od haxe z pojemnikiem na akcesoria i jest fajny. MMAD, czyli jeden z ważniejszych parametrów przy wyborze inhalatora jest na wysokim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie tak. To mega przydatne urządzenie. Wspomaga oczyszczenie i odżywienie dróg oddechowych - górnych oraz dolnych. A wybór inhalatorów jest spory. Tutaj na przykład jest w czym wybierać https://megamedic.pl/inhalatory  . Ceny też ok, także warto wybrać coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×