Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest mozliwe ,że w marketingu w korpo zarabia sie więcej niz jako lekarz?

Polecane posty

Gość gość

Moja znajoma jest jakims tam kierownikiem jednego z działów marketingu w korpo i twierdzi ,ze jej siostra lekarka zarabia duzo mniej niz ona. Skad takie zarobki w marketingu ?? Czy mlodzi lekarze ,którzy tyle lat sie uczyli nie maja prawa byc wsciekli ,ze zarabiają mniej w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w administracji szpitala i przeze mnie przechodzą wystawiane przez lekarzy faktury. W tym tygodniu widziałam takie na 8 000 jak i na 28 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale korpo to jest prywatna firma i taki prezes może sobie płacić swoim pracownikom ile mu się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jak. A no tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik dwóch sklepów w dobrej lokalizacji też ma więcej niz lekarz, a wykształcenia nie musi mieć żadnego. nawet podstawowe wystarczy. Ktoś, kto idzie na takie studia z myślą o pieniądzach i jest to główny motyw..to dureń, bo taki sam efekt, a nawet lepszy można uzyskać dużo szybciej i znacznie mniejszym wysiłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W korpo są wysokie zarobki, bo te firmy to obcy kapitał. Pensje są ustalane na wyższych szczeblach, często za granicą. Sama pracuję w korpo i zarabiam dużo więcej niż osoba na tym samym stanowisku w mniejszej firmie. A lekarze zarabiają dużo, tylko trzeba być dobrym lekarzem. Lekarz rodzinny z przychodni w koziej wólce faktycznie może zarabiać mniej niż pracownik korpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie możliwe. Zwłaszcza że piszesz o młodym lekarzu. Dla 3/4 społeczeństwa to lekarz i prawnik zarabiają nie wiadomo ile, śpią ma forsie a zamiast chusteczek higienicznych używają banknotów 100zl. Moi rodzice są lekarzami, brat jest ma stażu i wiem doskonale że milionów żadne z nich nie ma -szczegolnie brat, którego wynagrodzenie i ilość dyżurze reguluje prawo. Ale dla kafeterii, Jak i dla pospolitego zjadacza chleba "srają forsa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawilo mnie zawsze ile zarabiają tacy ludzie w marketingu od portali typu kafeteria czy interia oraz wirtualna polska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy lekarz w przychodni nie leczy tylko wypisuje recepty, po co takiemu duzo kasy ? za 20 lat zastąpią was roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja póz na wsi zarabia ok 10 tys miesięcznie, skąd? A no zostaje lekarzowi do zagospodarowania kasa z pogłowia, bo ma przyznawana co roku kwotę na każdego podelgajcego mu człeka. Stąd niechętnie dają skierowania na badania ot chociażby takiej ferrytyny czy anty tpo. Kasa mu w kieszeni zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabia się w korporacji? Ile zarabia lekarz? Macie porównanie czy zgadujecie, bo ciocia Halina mówiła Frani, że Piotr zarabia 20000. Zarobki są bardzo zróżnicowane, pewne jest jedno, żeby zostać lekarzem trzeba się dłuuugo uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja man porownanie. A Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na pytanie odpowiadasz: a co? Pytam, bo ja nie mam i ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Now zawsze, ale czesto. Matka z ojcem zarabiają 8-11 różnie. Zarobki łącznie. Brat jest ma stażu więc zarabia b.malo. Oboje z mężem pracujemy w korpo i mamy dużo lepsze zarobki od moich rodziców. A ile się zarabia w korpo? Trochę dziwne pytanie. To tak jakbym zapytała ciebie ile się zarabia w szpitalu. Pierwsze pytanie jako kto? Sprzątaczka czy koordynator oddziału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×