Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość qaz
Gość_ruda to jest mój pierwszy cykl z clo od 5dc do9dc po jednej tabletce. Tez raz czekałam pól roku na @, na luteinie i lutagenie miałam 26-27dniowe a na duphastonie ostatnio mialam 32dniowy. W poprzednim cyklu bez stymulacji mialam pęcherzyk 12mm i owu nie bylo wchłonął się dlatego lekarz uważa ze troche za mały. Caly czas wierze urośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość qaz
a u Ciebie jak bylo z pecherzykami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaz u mnie 1x1 nawet nie drgnelo .. dopiero przy drugim cyklu 3 dni po 1,5 tabletki a 2 dni po jednej tabletce ladnie urosly. Ale kazdy organizm jest inny. Nieraz byla ze pierwszy cykl z clo jest tym szczesliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Violina jutro z rana zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość qaz u mnie bez clo nie rosły w ogóle. W październiku podczas ostatniego mojego cyklu z clo lekarz czekał i miał nadzieję że pęcherzyk sam pęknie, mial ponad 30 mm i wtedy już dla bezpieczeństwa podał mi zastrzyk. Teraz mam go dostać ok 16 dc. Zobaczymy co jutro powie lekarz. Będę u niego na monitoringu. Trochę się denerwuje bo nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Właśnie wróciłam od gina. Mam jeden pęcherzyk dominujący 25mm i zaraz pęknie oraz drugi 15mm z którego nic nie będzie :) Jestem w 12dc. Jedyne co mnie martwi to endometrium zaledwie 8mm :o to przez Clo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Ala dostalas zastrzyk.u mnie tez jeden pekl,drugi byl bliski pekniecia ale nie pekl. Aaa czekamy na wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Nie dostałam zastrzyku, bo do tej pory mi pękały a te mniejsze się wchłaniały. Idę w poniedziałek na wszelki wypadek sprawdzić czy pękły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bransoletka32
Lena ja też jestem w zawieszeniu... W kwietniu wizyta w klinice niepłodności w maju pewnie badania a w czerwcu może dostane jakis plan leczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Witam, no i dziewczyny du...pa blada nie wiem jak interpretować test ciążowy z allegro. Coś tam widać, ale bardzo jasna jest ta kreska, dużo jaśniejsza od kontrolnej. Chyba muszę poczekać i powtórzyć za jakieś dwa dni. Albo kupić test w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Aaaaa ja w takiej sytuacji też bym poszła na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Ruda u mnie była ciąża obumarła i teraz musze odczekać od zabiegu 3 miesiące. Udało nam się w drugim cyklu z clo. I teraz gdy najgorsze juz mam za sobą to chciałabym się starać kolejny raz. Bransoletka przykro mi, ale mam nadzieje, że szybko minie nam ten czas i będziemy mogły działać. Takie czekanie bezczynne to najgorsze jest. Natomiast aaaa jeśli kreseczka jest blada ale jest to prawdopodobnie jesteś w ciąży:) leć na betę się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa dziewczyny dobrze mówią leć na bete :-) ja też miałam testy z allegro i ta druga kreska była ledwo widoczna :-) cały czas Was czytam i trzymam kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Tylko dziewczyny niby jest 31 dzień cyklu, ale patrząc na temperatury to okres powinna mieć za jakieś 5-6 dni. Więc może za szybko robię test dlatego taka słaba kreska. A na bete nie mam jak iść dzisiaj bo zaraz idę na 12 godzin do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
aaa własnie lec na hcg. gość lena a ja bede probowac od razu po pierwszej miesiaczce. gin moj mowi ze jak bedzie ok , wszystko zagojone to mozna. czy odczekam miesiac czy pol roku nic nie daje gwarancji ze bedzie dobrze. poprzednio odczekałam 3 cykle i co , teraz tez sie nie udało. wiec jak ma byc dobrze to bedziejak cykle bede miała jak wczesnie to okres powinnam dostac na swieta lub zaraz po. do 6 tyg. powinnien sie pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze jestes w ciazy, na kazdym tescie jest rysunek ze jak jest blada to tez pozytywny :) z gratulacjami sie jeszcze powstrzymam ale mysle ze Ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Z podziękowaniami zaczekam, jak będę pewna. Na razie boje się cieszyć. Chyba po czekam, może uda mi się wytrzymać do poniedziałku. Tylko boje się trochę, bo w pracy dzwigamy dużo skrzynek, często musimy w lade prawie wchodzić i akurat nacisjasz podbrzusze. Muszę bardzo uważać. Uciekam do pracy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość aaaa u nas mozna i w sobote zrobic hcg, a u ciebie nie ma mozliwosci. jak nawet słaba kreska to oznacza ciaze. u mnie wyszła słaba druga kreska i na dodatek w innym miejscu , tak jakby z boku. tez nie byłam pewna czy sie udał czy test jakis uszkodzony. pojechałam na hcg odrazu(sobota rano) hcg juz wynosilo 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
aaaa, słaba kreska oznacza ciążę! ale jaja :D nie mogę się doczekać jak potwierdzisz ten wynik z bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Moze bociany do kraju na wiosne przyleciały i przy okazji do nas. oby co chwile ktoras pisała ze 2 kreski na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Kkk 2891 z tego co słyszałam to właśnie różnie lekarze mówią. Ja i tak musze czekać na wyniki badań jeszcze około 3 tyg a przed planowanymi staraniami o ciąże musze zrobić badania mikrobiologiczne bo miałam paciorkowca. Także chce się upewnić czy będzie wszystko ok zanim zacznę działać. Bo nie chciałabym znów przeżywać tego koszmaru. A powiedz mi mialas robione badania na przeciwciala antyfosfolipidowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość lena badnie na przeciwciala antyfosfolipidowe chyba nie miałam , nic mi o tym nie wiadomo. w poniedzialek podjade do szpitala , powinny byc juz wyniki histopatologiczne . kolezanka miała dzien wczesniej zabieg to odebrała juz. pewnie dalsze postepowanie zalezy od tych wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Kkk 2891 mój gin wysłał mnie na te badania gdyż stwierdził, że często jest to powód obumierajacych płodów a lekarze dopiero z reguły po 3 startach wysylaja na te badania gdyż przyjęte jest, że jedna czy dwie straty to nic takiego a to nie prawda. Trochę mnie kosztowały bo za wszystkie które mi zlecił zaplacilam w diagnostyce prawie 900 zł a na wyniki anty fosfolipidowych czeka się aż do 6 tyg. Staram się przebadać i zapobiec na przyszłość powtórek. Choć jestem świadoma tego, że może wyjść wszystko w normie ale przynajmniej będę trochę spokojniejsza. U mnie lekarz podejrzewa jako przyczynę tego paciorkowca. W 90% tak uważa. Bardzo bym chciała aby kolejnym razem było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Violina 90 moim zdaniem progesteron nie jest wyznacznikiem owulacji. Najlepiej to iść do lekarza na usg i on wtedy zobaczy czy jest ciałko żółte. Jeśli jest to owulacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj gin powiedzial tak : 6,7 kwiatnia prosze zrobic progesteron i zobaczymy czy owulacja wystapila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×