Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość kkk2891
A ja mam chyba owulacje. Przyjmuje teraz po zabiegu laktovaginal i wkladajac tabletke poczulam sliski sluz. A teraz zaczal mnie kluc prawy jajnik i to dosc intesywnie. Pecherze czy torbielki mialam na lewym ,wie to nie to. Dzis 16 dzien po zabiegu czyli 16 dc cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 to bardzo dobrze, że wszystko tak szybko wraca u Ciebie do normy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość Sylwia wyglada to tak, ale czy faktycznie była to monitoring by tylko potwierdził. Czy ktoras z was bedzie testowała w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
moze beda radosne swieta kto to wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no lepiej nastawic sie na nie i sie ucieszyc niz odwrotnie.chyba to juz kazda z Nas wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam Kochane ze nie wiem co z tym moim bolem podbrzusza.. jest jakis dziwny. Najbardziej go czuje jak siadam, wtedy boi dosc mocno ale krotkotrwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
violina90 jesteś przed owulacją ? może stąd te bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
violina90 ja mam takie bóle że nawet nie mogę usiąść co miesiąc jak jest owulacja i przed nią ,są uciążliwe ostatnio musiałam pare minut poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
ja też potrafię miec takie bóle! muszę ostrożnie siadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie uspokoilyscie :) w takim razie to byla owulacja. To wszystko jest dla mnie nowe bo do tej pory mialam cykle bezowulacyjne a miesiaczka co pol roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam wlasnie test owulacyjny i gorna krecha mocna, ciemniejsza od dolnej wiec bol wyjasniony :) jak to zobaczylam to dorwalam meza 15 min przed jego wyjsciem do pracy hehe :) desperacja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz desperacje na punkcie starań to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje temu facetowi jak jest przymuszany i stersuje się czy dogodzi odpuść kobieto przed praca 15 minut szok- ja bym nie mógł z taką babą w desperacji potem plemniki zestresowane są jak na zawołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kto testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc nie bede dyskutowac z Toba bo malo chyba wiesz i nie potrafisz odczytywac zartow i przenosni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Violina90 nie przejmuj się w ogóle i nie tłumacz. Desperacja wcale nie musi być złą cecha. Pragnienie dziecka, staranie się o nie i robienie wszystkiego co możliwe by je mieć śmiało można nazwać desperacją - ja z mężem jestesmy zatem w stu procentach desperatami w tej dziedzinie :-D A Tobie gościu można tylko współczuć. Bo w moim małżeństwie mimo wszechobecnej desperacji jest ogrom miłości i pożądania a co za tym idzie łączenia przyjemnego z pożytecznym. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Ja testuje dopiero w przyszły poniedziałek. I to mam robic betahcg bo to będzie 26dc. Mam nadzieję że czas szybko będzie mijał bo niecierpliwie sie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia masz w zupelnosci racje. Moj maz uwielbia moje tak zwane desperackie czyny ;) ciesze sie ze na tym forum sa osoby ktore mysla podobnie jak ja a innym dziekujemy. Ja tez w przyszlym tygodniu testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ja też testuje pod koniec tygodnia następnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Trzymam kciuki za testujące dziewczyny! U mnie dopiero 6dc, przez pół roku o tej porze cyklu byłam na CLO a tym razem odwyk... U mnie pewnie skończy się na inseminacji... Zazdroszczę Wam bólu okołoowulacyjnego - ja go nie miałam właściwie nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bransoletka32 zdarza się że na odwyku po clo dziewczyny zachodzą w ciążę, gdzieś czytałam że to tak jakby efekt odbicia. Trzymam kciuki za Ciebie i inne dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Hej dziewczyny :) A mi się udało odprężyć w weekend :) w ogóle nie myslałam o staraniach i cieszyłam się piękną pogodą. Violina, trzymam kciuki za twoją owulkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość z 01.04 po pierwsze co Ty tu robisz jeżeli jesteś facetem, przynajmniej używasz meskich końcówek. To nie forum dla Ciebie. Czy to nie twoją wypowiedź krytykowalysmy parę dni temu. Nie wiem czy zauważyłeś ale nie mamy ochoty czytać twoich komentarzy. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Chodziło mi o goscia z godz. 17:33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny ja dzisiaj zaczęłam brać clo. Miałam zacząć w piątek ale @ byla coraz mocniejsza. Zobaczymy w piątek na monitoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Powodzenia Ruda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×