Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny któraś z was testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Hej dziewczyny ja odzywam sie raz na jakis czas bo głowę zaprzątniętą mam in vitro i boje sie tego HSG i całej tej procedury bo miesiąc nam zleci na tym wszystkim z partnerem i teraz myśle zamartwiam sie czy będzie dobrze czy nie wiec nerwy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Za was wszystkie trzymam kciuki żeby udalo wam sie z clo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kasiur wyniki albo dzis po 17.30 albo dopiero w poniedziałek - także muszę uzbroić się w cierpliwość :) Nie mam żadnych objawów w tym cyklu - ani ciąży ani okresu :) Xxx - trzymaj się ciepło! my wszystkie tu na forach ciążowych cały czas się denerwujemy. Ile to trzeba wycierpieć żeby zobaczyć te dwie kreseczki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
mam wyniki: beta <0.5 :( ale za to jaki progesteron!!! 22,39 ng/ml - jestem w szoku.. poprzednio miałam 4,9.. Czyli dzięki Clo znacznie poprawił mi się progesteron. Tylko co to oznacza? Clo "znosi działanie estradiolu na podwzgórze i w ten sposób przyczynia się do zwiększenia uwalniania hormonów gonadotropowych przez przysadkę." A estraidol razem w FSH okresla rezerwę jajnikową. Jeśli jest za dużo to rezerwa niska.. Więc skoro Clo obniża estraidol to być może mam to czego boję się najbardziej :( Oczywiście poproszę lekarza o wyjsnienie, ale trochę się zdołowałam jak zaczęłam analizować ;) Beta była bardzo wczesnie robiona, ale chyba coś by wyszło.. Chyba mogę się napić wina? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Dziewczyny wracamy właśnie od lekarza androkloga. Lekarz obejrzał wyniki nasienia i był zadowolony że się poprawiły i powiedział że jak najbardziej powinniśmy już starać się o dziecko. Tylko przez kolejne trzy miesiące ma brać jedną tabletkę dziennie profertil + oraz trzy razy w tygodniu stymen i ........teraz Was zaskoczę.... trzy razy w tygodniu pół tabletki clo :-) Dziewczyny ja właśnie czekam na @ , powinna przyjść w ten weekend i zaczynam cykl z clo :-) Do tego lekarz był bardzo dowcipny. Powiedział ze po stymen mój partner będzie mnie więcej męczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala myślę że jednak beta za szybko :-) u mnie w terminie @ test czułości 10 negatywny a w 33dc blada kreska i na hcg potwierdzenie ciąży :-) poczekaj na @ i powtórz jak się nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
clo z ulotki Wskazania do stosowania Zaburzenia miesiączkowania i niepłodność powodowane brakiem owulacji. Zbyt mała liczba nasienia u mężczyzn (oligospermia). Ala a kiedy mias owulacje, potwierdzona była. a hcg w ktorym dc robiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda cieszę się że wyniki wyszły super :-) haha mówisz że będzie Cię bardziej męczył po tym?? Hmm można je kupić bez recepty?? Hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Owulację miałam od 7 do 10 marca czyli 7-10dni temu.. Jeśli 7 to beta za wczesnie, jesli 10 to raczej powinna wykazać. To może jednak zrezygnuję jeszcze z tego wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
A co do samego Clo to tak, ten lek jest głównie na zaburzenia w owulacji ale również na niewydolność drugiej fazy cyklu. Obniżenie rezrwy jajnikowej często objawia się przez niski poziom progesteronu. Bardzo bałam się Clo, ale skoro tak mi pomógł to będę go brać jeszcze 2 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Kasiur88 wyniki może nie wyszły super, ale być może wystarczające. A jeśli chodzi o zmęczenie......tak stymen jest bez recepty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Ala test moim zdaniem za wczesnie. Ja robilam.24 dc jak zakonczylam duphaston hcg wyszlo negatywne. I to bylo 13 dni po owulacji. A juz 28 dc nastepne hcg 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
W 12 dc bylam na monitoringu i juz pecherzyk pekl.2 nie ale z niego zrobila sie torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kkk, w 24dc beta wyszła negatywna?? W życiu bym nie pomyślała.. No to się pospieszylam za bardzo ;) Może nie wszystko stracone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Ala tak wyszla negatywna. I jak wczesnie mialam owulacje. Wiec nic straconego. Kasiur 88 jaj ty sie czujesz.nie masz plamien.wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala Kkk2891 ma rację już samo zagnieżdżenie też swoje trwa :-) Kkk2891 czuje się bardzo dobrze żadnych plamien czy boli z mdlosciami sobie jakoś radzę ale sutki to masakra... Już chce tego 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
ala tak wysoki progesteron w 21dc może oznaczać ciąze gdyż jak się zagnieżdza to rośnie progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
jedna dziewczyna na innym forum miała tak wysoki progesteron w 21dc i była w ciąży a beta była 0,1 więc mysle ze jesteś w ciązy na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
zle napisałam prawdopodobnie na 99% jesteś ala w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
mogę dziewczyny dołączyć ? jestem nowa ,to mój pierwszy cykl z clo, staram się o dziecko od początku roku, jestem tydzień przed testowaniem , czytam was i postanowiłam dołączyć jeśli oczywiście mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Zizi pewnie. Witaminy. Oczywiście pisz, po to jesteś aby się tu wygadać, bo jak nasi faceci mieliby to wszystko wysłuchać to chyba z domu by się wyprowadzili. Takie my kobiety jesteśmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zizi :-) trzymam kciuki żeby twój pierwszy cykl okazał się szczęśliwym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
różnie z tym clo bywa, jedne zachodzą po pierwszym cyklu ,a inne czekają dłużej ,ja mam niski progesteron w drugiej fazie i brak owulacji w ogóle , staram się od dłuższego czasu dotej pory bezowocnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Och Zizi co ja bym dała żeby okazało się, że to ciąża! :) Zobaczymy.. ale jednak nawet z betą trzeba się wstrzymać jak widać. Sporo widzę tu dziewczyn będzie testować za tydzień :) Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
ala to testujemy w podobnym czasie,ja mam cykle 30 dniowe, jestem teraz w 21dc ,owulacje miałam około15dc potwierdzona u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
To podobnie do mnie. To też moj pierwszy cykl z Clo, cykle mam 30dniowe (chociaz teraz po clo i duphastonie to nie wiem jak to będzie). Owu miałam w 12dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zizi
ala kiedy test ciążowy najwcześniej zamierzasz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Racjonalnie byłoby dobrze testowac 28dc ale pewnie nie wytrzymam tak długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×