Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

110kg na wadze koszmar

Polecane posty

Gość gość

Ostatni raz widziałam tyle na wadze 10 lat temu, ale tylko przez chwile, bo sie tak przerazilam, ze od razu zaczelam diete i schudlam do 80kg. Zmagam sie z kompulsywnym objadaniem (zdiagnozowanym u psychiatry) i efekty sa takie, ze znowu jestem na poczatku drogi:( Jestem załamana, szczególnie, ze zbliza sie wiosna, a ja nie mam kompletnie zadnych ciuchow na taka wage. Czy jest tu ktos, kto wazy powyzej setki i chcialby zaczac walke z kilogramami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz faceta może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aninka
hej. ważę 126 kg. dużo opisywać jak do tego doszło. zamierzam w tym roku wrócić do ludzkich rozmiarów - 80 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaśka
To i ja się dopisuję, 103 kg i chcę do 80 kg schudnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aninka
fajnie że będzie nas więcej. kiedyś napiszę wam czemu jestem taka duża bo dzisiaj już oczy mi się same zamykają. a na odchudzanie plan mam taki mniej jeść, więcej pić i nie jeść po 16tej. nikogo nie namawiam. kiedys mi się udało dosyć sprawnie tak schudnac więc zamierzam to powtórzyć. napiszcie coś więcej o sobie. jutro chętnie poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po odchudzaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba balerina
Ja tez chcialabym dolaczyc o ile topik nie padnie. 170 cm i 95 kg zywej wagi...maksymalnie bylo 103..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaśka
To co dziewczyny, jaki macie plan na odchudzanie? Jakie ćwiczenia? Ja na poważnie się zawzięłam i zaczynam. Oczywiście nie przerzucam się na listek sałaty ale ograniczam węgle i kolacje białkowe. Zero słodyczy i alkoholu. ćwiczenia to na razie orbitrek i wiosełka. Trochę ćwiczeń na zdrowy kręgosłup bo z nim mam duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aninka
żeby nie padł temat to trzeba pisać :) a czemu tak a nie inaczej? każdy niech się odchudza jak chce. każdy tam ma jakieś doświadczenia i sam wie najlepiej co ja niego działa co nie. ja wybieram tak bo taki jest mój dzień. z rana szaleństwo (obowiązki, praca fizyczna i inne sprawy) i wtedy to mogę na głodzie być (co mi nie służy) a po powrocie do domu (właśnie godz 15-16) zwykle już wyhamowuje z działaniem. lenistwo ale za to jem jem i jem. teraz chcę to odwrócić bo wiem że dzieki temu schudne. dzisiaj zaczynam na poważnie ;) a w zasadzie od dzisiaj liczę jako początek odchudzania. wieczorem napiszę co jadłam do czego i was zachęcam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 31
Niezdrowo tak bez śniadania zaczynać dzień - do tego dużo mniej efektywnie się pracuje. Ja tam stawiam na ogarniczenie do minimum słodyczy i pieczywa i lekko ujemny bilans kalorii - nie liczę dokładnie, ale tak mniejwięcej 300-400 kcal na minusie mam pewnie. Czasem jakiegoś suplementu używam, tyle, że ostatnio mam od tego przerwę, bo się nacięłam na Liporedium - nie dość że nic nie dawał, to pierwszy suplement, który wywołał u mnie efekty uboczne (ból głowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważę 102 kg schudłam już 10 kg na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 polecam jeśli chcesz schudnąć sporo bez dużego wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×