Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy będąc łysy w wieku 37 lat można jeszcze znależć żonę

Polecane posty

Gość gość

Mam 37 lat, jestem łysy i widzę,że to bardzo przeszkadza kobietą. Stąd moje pytanie, czy można jeszcze znależć żone, bardzo bym chciał mieć rodzinę, to moje mażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy będąc łysym i nieznającym ortografii w wieku 37 lat ^poprawiłem za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna, szczescia zycze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz to znajdziesz
mój znajomy nie był łysy i specjalnie ogolił łeb na zero i znalazł żone, co prawda nie polke, ani nie ukrainke, więc szansa jest tylko nie szukaj polek bo to koorfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie lysych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet lysy i wysoki
Kolego ja jestem w twoim wieku i też jestem łysy żony co prawda nie mam ale powodzenie u kobiet mam bo jestem wysoki, wysportowana sylwetka bez brzucha typu piłka jaki jest często spotykany u młodych chłopaków no i kobiety czasem mnie podrywają a raz nawet mężatka zaproponowała mi spotkanie przy kawie. Każda baba ma swój typ faceta bo jedna lubi blondynów,inna brunetów a jeszcze inna łysych więc nie załamuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos jest fajny, to cechy zewnetrzne typu brzuch albo brak wlosow nie sa istotne. ktos moze miec wlosy ale jest frajerem a ktos z brzuchem okaze sie super facetem. nie piszcie takich bzdur jak male dzieci!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet niezbyt przystojny
No tak wygląd nieważny liczy się charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo rzeczy musi pasowac. trzeba tez uwzglednic kompromis!!!! Charakter jest wazny bo po co mi przystojny damski bokser??? Albo przystony facet ktory mnie nie szanuje???? No po co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlosy, predzej czy pozniej prawie kazdy facet straci!!!!! Kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz przeciez co drugi facet jest lysy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystko inne jest super? Nie chce mi sie w to wierzyc, tez mysle , ze to jest marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa23456
Ja odpowiem, bo aż mi się coś robi jak ludzie tak przywiązują swoją uwagę do wieku. to przecież tylko cyfry... zestarzejecie się jeśli sobie na to pozwolicie, kwestia podejścia do życia, nastawienia, myśli :) i nie tylko o wygląd w życiu chodzi... nawet jak jesteś łysy, to możde nadrabiasz innymi elemantami ? :) weź sie za siebie, zadbaj o forme = samopoczucie, nie zamulaj :) nie myśl , że jesteś stary to i żona sie znajdzie:) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dziewczynę 20 łatkę która ma chłopaka lysego Na pewno młodszy niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem łysy, mam 43 lata, zawsze usmiechniety i zwariowany, mam teraz druga żonę 28 letnia. Można? Można! Ale trzeba czymś zainteresować kobiete a nie biadolić... "zadna mnie nie chce, jestem łysy i nie mogę znając zony" - kazda ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 lat i łysy? To trochę za wcześnie na łysienie ale trudno skoro tak masz. Musisz obniżyć wymagania i wtedy kogoś znajdziesz. Kawaler po 40 budzi odrazę, że konfliktowy i dziwak wiec masz juz mało czasu na szukanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało czasu na szukanie to ma kobieta w jego wieku chociaż zawsze jakaś minimalna szansa jest. Natomiast facet im jest starszy tym relatywnie łatwiej mu o kobietę. Oczywiście o młodą ładną będzie trudno jeżeli facet ma już swoje lata, ale jeżeli akceptuje rówieśniczki to może przebierać jak w lumpeksie. Desperatek w późniejszym wieku jest ilość wręcz zastraszająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły autorze, znajdź taką której pasujesz, ona też cię szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na dole masz wlosy? jezeli wypadaja na gorze to chyba tez na dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łysienie u facetów po 30tce to jakaś plaga. Podobnie otyłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie mozna....bo wiesz, kobietom najabardziej na włosach zalezy- reszta sie nie liczy. My nie jestesmy jak faceci ze tylko wyglad sie dla was liczy i nic wiecej.Zawsze jak widze bezadziejnego faceta, albo z jakimis ułomonosciami, problemami i widze go z fajna dziewczyna to sobie mysle - "facet nigdy by na to sie nie zdobł".taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×