Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Które imię ładniejsze?

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, doradźcie, które imię waszym zdaniem jest ładniejsze: Laura, czy Pola? Mamy z mężem dylemat, a poród zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola. Ale może nie jestem obiektywna, bo Laura mi się źle kojarzy z taką jedną z youtuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie kobietki, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwa ładnie. Laura ciut lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oba ładne, Laura bardzo popularna, dlatego obstawiam Polę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwa imiona ostatnio bardzo popularne, jeśli miałabym wybrać to jednak Laura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zyskały na popularności te imiona, ale nie grozi im pierwsza dziesiątka w rankingach na razie, więc to nie są te najbardziej popularne jednak. Zależało nam, aby imię nie było oklepane, dziwne, choć tez nie takie zwyczajne, ani zbyt popularne i w koncu wyłoniliśmy te dwa typy. Pierwsza nasza córka ma na imię Michalinka. Męża kuzynka ma na imię Laura, ale ma 20 lat i sporadyczny kontakt jest z nią. Innej Laury i Poli nie ma w otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja najmłodsza córka ma na imię Lena Laura a teraz jeśli będzie córka to właśnie Pola ;-) a w domu mamy jeszcze najstarsza Wiktoria i srednia Blanka ;-) A może wreszcie będę chłopiec bo dziewczyny czekają na brata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie Pola. Znam jedną Pole i jedną Laure. My mamy w domu Kornelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardziej podoba Laura. Ale do Michaliny raczej nie pasuje. Laura to takie słodkie, lekkie imię, a Michalina trochę ciężkawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pola albo Mirelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura zdecydowanie. Ładne imię. Pola to zdrobnienie od Apolonia a jeśli samodzielne imię to nie dla dziecka tylko najwyżej dla zwierzątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ja miałabym wybierać z tych dwóch imion to.....zdecydowanie Laura ładniejsze. Pola-takie proste trochę ale to jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w domu Milene i Julie. Z twp ich dwóch imion, przepraszam, ale żadne mi się nie podoba. Ale chyba z dwojga złego wybrałabym laure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Laura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę. Czekam, piszcie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety oba pretensjonalne , niezbyt mile dla ucha, bez jakiejkolwiek głębi. Gdybym naprawdę musiała wybrać jedno z tych dwóch imion to Laura, bo ta Pola to tragedia porównywalna z Niną czy Leną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie co do popularności to oba imiona podobnie w zeszłym roku Laura na miejscu 16, a Pola 19. Chociaż w moim otoczeniu same małe Laury, Poli za to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno i drugie okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne z tych mi się nie podoba. Ja bym dała Kinga albo Inga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta rosnąca popularność nie razi mnie, aż tak bardzo jak w przypadku Leny, Mai, Julii, czy Zosi. Rozumiem, że każda z Was ma inny gust co do imion i nie wymagam, aby się Wam podobały, tylko pytam jakie waszym zdaniem z tych dwóch jest lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Laura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura ładniejsze,ale się ciężko wymawia szczególnie dzieciom Laurka a Pola jak pole bez polotu: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że Laura może ciężko wymawiać się dzieciom, ale to tak do ok. 4 r.ż. później już przecież i tak zostaje na resztę życia, więc to nie jest większy kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura bardziej delikatne, eleganckie. I trudne do wymówienia. Pola kojarzy mi się z konkretną, silną kobietą. Jestem za Polką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osób które daja dzieciom imiona które same w sobie są już zdrobnieniem....tzn.a dobra i oklepana star Katarzyna Caryca to jako dziecko i później dorosła w mowie znajomych Kasia lub Kaśka, jak kto woli(przykład),...... a teraz te imiona o których jest temat : Laura to?eee Lara ?? Pola to? Polka? No serio pytam ,może nie jestem mistrzem logicznego myślenia ,ale nie da się zdrobnić tych imion? Bo z Leny wiem że Lenkę można zrobić a z Igora Igorka, więc luzik, ale z Poli, Polusię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zdrobnieniu Pola to Polka, Polunia, Polusia a Laura? to będzie Lara? serio pytam, bo Laurunia brzmi trochę jak Polusia, ni w kij ni w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×