Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najwiekszy jakiego miałyscie

Polecane posty

Gość gość
Nadal nikt mi nie odpowiedział jak się mierzy. Może każdy mierzy w inny sposób i inaczej mu wychodzi? Bardzo dużo na ero jest linków do zdjęć fujar, ale nie widziałam ani jednego z jakąś miarką, która by potwierdzała. Przy zdjęciach dziewczyn to wszyscy gadają o fotoszopie, a w zdjęcia i podane na wiarę centymetry fujar to wszyscy wierzą jak w święty obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztywną linijką, dopchniętą do kości, od góry, tak mierzą lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztywną linijką, dopchniętą do kości, od góry, tak mierzą lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AMUJ MAZ MA 15 I POTRAFI MI TAK PUPE ZAGODZIĆ ZE AZ MNIE ROSADZA. I jest super. 20cm penis to koszmar niewygodńy i do nicego anie do sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztywną linijką, dopchniętą do kości, od góry, tak mierzą lekarze x I to jest właśnie błąd i to olbrzymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze mierzą z boku, a nie od góry matoły, poza tym nie dociska się linijki do brzucha, bo w ten sposób można sobie dodać i ze 4cm, zwłaszcza gdy ktoś ma więcej tkanki tłuszczowej... i jeszcze jedno przy pomiarach nie ciągnijcie penisa na siłę do przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, linijkę należy dopchnąć do kości: "Flaccid or erect length was measured from the root (pubo-penile junction) of the penis to the tip of the glans (meatus) on the dorsal surface, where the pre-pubic fat pad was pushed to the bone." Cytat z ostatnich badań, suma próbek to ponad 15000 facetów. Pełna praca tutaj, dla znających angielski: http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/bju.13010/full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to kuźwa dopchnąć linijkę aż oprze się na kręgosłupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj te duże penisy, kalectwo. Ja nam 17, ale znalem gościa który mial do kolan, poważnie mieliśmy jedna łaźnie w pracy. Ile to on nie wydymal do 30 roku zycia... A potem coraz gorzej, wielka kicha, trzeba tam z litr krwi wpompowac by to stalo. Może sobie nim pomachac co najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest....mój najlepszy kumpel ze studiów ma takiego potwora 21 cm. I jego rada brzmi - z dużym dymaj do 40ki ile się da bo później zaczynają się problemy, trzeba się wspomagać niebieskimi pigułkami. Ale co wydymał to historia...nie zapomne tych jęków w naszym pokoju w akademiku...a i ja dzięki niemu pokorzystałem troche. :) Piękne czasy ale to se już nie vrati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prymitywe ścierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy wszyscy ,wyjałowione mózgi stworzeni dla tępych suuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam!! Nie przesadzaj - życie, natura! Wszyscy to lubią i robią więc zacznij i Ty. Nie pożałujesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czubie ja nie mam fiuta i mogłabym cie adoptowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopa po 50 adoptowac? Dobre! Nie łapie tylko dlaczego ludzi wyzywasz od czubów? Bo przeżyli inaczej życie niż Ty? Bo jakiś gość ma większego albo ktoś jest szczuplejszy itp. to trzeba zwyzywać? Zluzuj troche - dobrze Ci to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetowi po 50 nie trzeba adopcji. A dlaczego Ty wyzywasz ludzi od czubów? Ktoś Cie skrzywdził? Czy tak dla zasady bo ktoś przeżył życie inaczej niż Ty? Zluzuj troche, dobrze Ci to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 ale czułam go w gardle i bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mimo wszystko lubię duże wacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny. Ja mam 17,5 cm i w obwodzie 15-15,5 zależy jak mierzyć. Jestem z Warszawy. Podaj mail to mogę wysłać foto. Możemy się powymieniac a jak będzie ok to może się umówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.5 długości 14.5 obwodu lekko zakrzywiony w lewo mojej żonie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbledny
Niechcem siepowtazac,ja zadnego ale mama pszxyjela nap wiec 20 cm moze do ok 30 i rsdosci wtedy niemiala mysle wtedy akuray zadnel?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Maz ma 19cm i jest dosc gruby ale mialm w cipce 24cm i wszedl mi caly po jaja mialam orgazm za orgazmem fakt ze na poczatku boli ale za to super wypelnia c**e no i ten wytrysk w c***e.Ploecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jękliwa
Byłam na imprezie wpadł mi facet wysoki 195 cm ale bardzo szczupły i tak sobie pomyślałam że może mieć członka według wzrostu po zakończeniu poszłam z nim do hotelu jak wyszedł z łazienki w ręczniku nic takiego nie zapowiadało po moim prysznicu ,kazałam mu zgasić światło bo się krępuję wskoczyłam pod kołdrę .Strach mnie ogarną jak otarła się o moje udo pała miał tak turzego penisa i do tego grubego pomyślałam że to kaleka jak mi coś takiego wejdzie w moją cipkę Oborze wyszeptałam powiedział że jakoś sobie z tym problemem poradzimy tylko mam się zupełnie wyluzować i trochę wiary jak tu wiara kiedy widzisz takiego drągala bardzo długo trwała gra wstępna nie mogłam się rozprężyć wiedząc że za chwilę taki wielki na wejść w moją szparkę .Prawdę mówiąc zdawał sobie sprawę a chciał mnie mieć był bardzo delikatny , czuły namiętnie całował wysmarował członka żelem i tak centymetr po centymetrze o dziwo wlazł cały bardzo powolne ruchy aż coraz szybsze jak moja pochwa dostosowała się do tak wielkich rozmiarów .przeżyłam kilka orgazmów był wspaniały nadal się spotykamy jest wspaniale teraz idzie to sprawniej szybciej wchodzi w moją szparkę natura potrafi obdarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jękliwa
a rano obudziłem się z bolącą duupą :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się rozpisały a zwłaszcza faceci i zazdrosne koleżanki które Słyszałh że ich koleżanki mają facetów z wielkim i nigdy tego nie zaznała bo takie kobiety nigdy się nie Giro a takiego faceta poznać tylko po nosie albo po stopie życzę wam panie żebyście raz takiego spróbowałay to nigdy już innego nie będziecie szukały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamna20
Ja mam dużego chce któraś zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamna20
dani-1978@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet 160 wzrostu i k***s w zwisie około 23 cm i chyba tyle samo w obwodzie, inny k***s coś na kształt puszki koli . Facet 1,9 wzrostu i pałka jak u 13 latka, różnie to bywa. Facet duże jaja, ale wiszące w długggim worku gdzies koło kolan. W wojsku pod prysznicem różne okazy się widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×