Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o takiej osobie

Polecane posty

Gość gość

Interesuję się kinem, oprócz oglądania zawsze staram się dowiedzieć czegoś więcej o filmie – bez względu czy to dramat, czy głupia komedia. Interesuję się sztuką – malarstwem i grafiką, architekturą oraz historią. Nie musisz interesować się tym samym – zawsze można znaleźć inne wspólne tematy. Obecnie jestem domatorką, ale chciałabym to chociaż trochę zmienić – może we dwójkę pójdzie lepiej? Sportsmenką nie jestem, chociaż staram się jeździć na rowerze i uprawiać aerobik. Wychowałam się w wierze katolickiej, aktualnie nie praktykuję. Nie wykluczam, że w przyszłości to się może zmienić. Jeśli będziemy zgadzać się w ważnych dla nas sprawach, myślę że uda się stworzyć udany związek. Staram się patrzeć na wszystko optymistycznie – chociaż wiadomo, że każdy ma gorsze chwile. Wtedy chciałabym mieć w kimś wsparcie, ale i ja byłabym takim wsparciem dla Ciebie. Szukam miłości, chłopaka z którym mogłabym porozmawiać, wspólnie spędzać wolny czas i podróżować. A jeśli się sobie nawzajem spodobamy – pomyślimy o małżeństwie. Co myślicie o takim ogłoszeniu? Mam 24 lata. Pomóżcie i nie jedźcie zbyt po mnie, to moje pierwsze ogłoszenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym je zignorował z jednego prostego powodu... z góry zakładasz związek i szukasz miłości, a chyba lepiej byłoby zacząć od poszukiwania zwykłej znajomości, bo mając w głowie poważniejszą relację każdego poznanego faceta będziesz porównywać z ideałem ze swojej głowy przez co większość facetów nie będzie miała żadnych szans już na starcie. A wiedzę o twojej osobie wolałbym poznać w świecie realnym, bo pisać o sobie to można różne rzeczy, które zazwyczaj nie pokrywają się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Dobry opis tylko dziwi mnie, że taka osoba nie może sobie nikogo znaleźć w realu tylko musi się ogłaszać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie poszukiwania miłości w necie, tym bardziej przez takie ogłoszenia. Zamiast szukać chłopaka, poszukaj kolegi np. do spacerów lub pojeżdżenia rowerkiem. Tego typu ogłoszenie przyciągnie mnóstwo zboków, którzy będą mieli nadzieję że wciskając ci to co chcesz usłyszeć dasz się bzyknąć kilka razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - napisałam o związku, bo chciałam dać do zrozumienia, że nie szukam tylko przygody Turkuć - wydaje mi się, że mieszczę się w normie, ale skoro nic w moim życiu uczuciowym się nie dzieje, to może czas zacząć działać samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość -w realu wokół mnie głównie same dziewczyny albo zajęci faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam o związku, bo chciałam dać do zrozumienia, że nie szukam tylko przygody x Większość odpowiadających i tak będzie miała to w d***e, już lepiej napisać wprost że przygodny i seks bez zobowiązań cię nie interesuje. Pisząc że szukasz miłości, większość facetów odpowie ci w podobny sposób, że też właśnie tego szukają, że mają pecha, że świat taki zły, kobiety nic nie warte, a ty wydajesz się być taka wyjątkowa :) Weź też pod uwagę że 90% ludzi zaglądających na portale randkowe i ogłoszeniowe, tak naprawdę nie szuka miłości, tylko rozrywki... no chyba że cudem trafi się ideał, to wtedy może skorzystają z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - masz rację, dzięki za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od znalezienia kogoś do popisania, wymiany myśli, dosyć szybko można się zorientować z kim ma się do czynienia, bo ci szukający seksu długo bez pytań na ten temat nie wytrzymają... poza tym warto zwracać uwagę na styl pisania i słowa jakich dana osoba używa, to dużo mówi o człowieku i jego charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi, może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej, takim ogłoszeniem przyciągniesz wszystkich zboczeńców, podałaś im dokładną instrukcję jak Cię skutecznie oszukać i wykorzystać ;-) ...nie zapominaj o tym że w Polsce i innych krajach też zboczeńcy są pod parasolem ochronnym wymiarów sprawiedliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm czyli jaka jest ogólnie Wasza opinia - zmienić opis na bardziej lakoniczny czy raczej wycofać się z internetu z takim poszukiwaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm czyli jaka jest ogólnie Wasza opinia - zmienić opis na bardziej lakoniczny czy raczej wycofać się z internetu z takim poszukiwaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm czyli jaka jest ogólnie Wasza opinia - zmienić opis na bardziej lakoniczny czy raczej wycofać się z internetu z takim poszukiwaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm czyli według Was zmienić opis na bardziej lakoniczny czy ogólnie darować sobie poszukiwanie znajomości w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm czyli według Was zmienić opis na bardziej lakoniczny czy ogólnie darować sobie poszukiwanie znajomości w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ogłoszenie :D Brzmi jak byś szukała sponsora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak "nie szukam tylko przygody" może być odczytane jako "szukam przygody i ..... " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×