Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego facet zdradza

Polecane posty

Gość gość

Drogie Panie kiedy w końcu zrozumiecie ze światem rządzi dupa? Jesteście piękne inteligentne oczytane pracowite itd a Wasz facet odchodzi z tępa często brzydsza cycatą dziunią. Dlaczego? Dlatego ze nie ma tego w domu, z tego samego powodu chodzi na d****** ogląda się za tyłeczkami na ulicy. I wtedy pisk,żal, sceny zazdrości. A gdyby miał demona sexu w domu tak by się nie działo. Zamiast tego ma kurę domową i matkę polkę, chodząca w starych dresach, zamiast ochoty na sex na ochotę na kolejny debilny serial ,on ma czekać, potem może da mu na sztukę... Oczywiście ze potrafi założyć mini, pończochy i szpilki - ale zazwyczaj jak czegoś chce, cos za coś lub w formie prezentu urodzinowego. Myślicie ze mężczyzn to cieszy? Mam być zadowolony ze coś jest nie dla mnie tylko bo tak należy w danej sytuacji? Mężczyzna chce być pożądany, dlatego woli się przespać z byle dziunią z baru, ona może mieć wielu, ale napala sie na niego i wychodzi z nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza bo go izolujecie w związku intymność macie nie znim lecz z ginekologiem. Wstydzicie się pertnera przy badaniu ginekologicznym cipki i porodach a całkiem obcego ginekologa nie. Wolicie jak ostatnio być molestowane i gwałcone przez lekarzy onkolog, urolog, ginekolog. ...!! Ja gdybym poszła sama i nie zabrała męża i gdyby mnie mestował czy zgwałcił ginekolog to mąż by się ze mną rozstał i wcale się nie dziwię bo trzeba być tępą by mieć lekarza za Boga a męża ignorować i się go wstydzić. Mam Prawo do obecnośc***artnera podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu to jest i dba o mnie. Są tępe osoby co jak mąż jest przy badaniu i zabiegu to arab. Wyśmiewają cizboczeni lekarze by bbyć samej podczas badania i mogli molestować i gwałcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog g****i? Hmmm... Ale cos w tym jest, miło jak zona przebiera sie przy mężu, od rana widzi jej tyleczek... A nie śpi w jakiejś koszulinie, ubiera sie w łazience, izoluje chlopa od swojej nagości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza z tego samego powodu co kobieta bo wczesniej czy pozniej wszystko sie znudzi. I niech nikt nie mowi o jakichś przebierankach czy podobnych rzeczach. Zdrowy facet to samiec i w genach ma poszukiwanie nowej samicy. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to chodzi by się nie znudziła. A Panie w większości robią tak by się znudzić jak najwcześniej. Wg zasady złapałam go, jest mój i juz się nie musze starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby nie wiem jak sie starała to i tak sie znudzi. Taka mamy naturę i potrzebę i nie ma co sie oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 8
taka prawda, i tyle. natura, zresztą nie tylko meska, i nie tylko wzgledem kobiet. furę tez od czasu do czasu sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet zdradzi,to jest ok. Ale jak kobieta,to od razu jest dziw*ka,szma*t*a,puszczalska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie uważam i powoli to sie chyba zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
ee, tego jest ostatnio juz tyle, ze chyba na malo kim to jeszcze robi wrazenie. pamietam, rok czy dwa temu, poszedlem sobie na jakiegos czata... po kilku dniach musialem wstawic opis "panie tylko stanu wolnego, mozliwie bezdzietne" :D no co ktora zagadala to "maz w pracy" albo gdzies tam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
PS sam nie zaczynałem gadki, to one podbijały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo facet na czacie musi kombinować, musi byc wolny bezdzietny bogaty, inaczej nie zaliczy. A kobieta pisze jak jest, zawsze znajdzie amatora na szparę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 01.11 ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.29 babka ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam żonę i kochankę. Żona daje mi dom, do którego wracam. Kochanka odrobinę szaleństwa w życiu i w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiranda
Przeczytałam tylko pierwszy post. Autorze jestem kobietą uwielbiam seks,spełniać fantazje swoje i męża. I co? Mąż stwierdził,że mam zbyt duże libido i nazwał nimfomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiranda
Przeczytałam tylko pierwszy post. Autorze jestem kobietą uwielbiam seks,spełniać fantazje swoje i męża. I co? Mąż stwierdził,że mam zbyt duże libido i nazwał nimfomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10.58 jestem zonatym i powiem tak zdradzają ci co kobiety maja takie ktore nieumieją zatrzymać seyem faceta oraz ci co przygod szukają. Ja mam z6nke i dajemy sex rowno. Ale czasem mam tendencje do flirtow z inna tyle ze sex niewchodzi wgre. I powiem ci jest mi ztym super. Zdrowo sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMiranda
Też lubię poflirtować. Tylko czasem ciężko nie przekroczyć pewnych granic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.29 to głowę masz między nogami.czy na karku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Choćby nie wiem jak sie starała to i tak sie znudzi. Taka mamy naturę i potrzebę i nie ma co sie oszukiwać X I vice versa. Facet też się nudzi kobietom. Naiwnie myślicie że żona nie chce bo w ogóle tego nie chce? Haha:d Nie chce ze swoim wypierdzianym ślubnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos na w genach szukanie przygód to ok tak czy owak zdradzi, ale z rozmów przez lata z kolegami z pracy w większości pojawia sie obraz kury domowej bez ochoty ba sex. A z drugiej strony te same kobiety które z mężem nie bo nie, np zero analu, głębokiego gardla, fistingu - bezproblemowo robi to z kochankiem. Gdzie sens gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
gość dziś oczywiscie. dlatego nie rozumiem idei 'zwiazkow' i stalego naduzywania tego wyrazu wszzedzie dookola mnie. ;) tzw. 'milosc' to emocja, a emocje z definicji sa chwilowe. najpierw jest Och Jejku, a potem zostaje tylko wypierdziany stary/stara. tylko w moze 2-3 przypadkach na 100 to jest naprawde strzal w dziesiatkę, taki ze juz swiata sie poza nim/nia nie widzi, reszta 97% to mniejsze lub wieksze niewypały, a skoro tak, to przynajmniej trzeba minimalizowac koszty i czasem skoczyc w bok, dla utrzymania werwy i równowagi psychofizycznej. Nie wiem tylko, czemu ta niesprawdząjąca sie monogamia jest ciągle tak uporczywie promowana a wrecz wymagana prawem panstwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby z kim zdradza? Z kobieta! To jak facet jest z inna niz zona, to ta inna to nie zdradza. Tak samo zdradzaja i faceci i kobiety. Wiem cos o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mężczyzna chce być pożądany, dlatego woli się przespać z byle dziunią z baru, ona może mieć wielu, ale napala sie na niego i wychodzi z nim...." Czyli co? Mężczyzna to zwykła dzi/wka? Może w końcu ktoś dostrzeże, że mamy równouprawnienie. Skoro kobieta, która potrafi przespać się z byle kim, byle miał "sprzęt", to kobieta lekkich obyczajów, to mężczyzn chyba też to dotyczy. Drodzy Panowie. Kiedy dostrzeżecie, że kobieta nie jest waszą zabawką, która będzie nosiła pończochy i ssała wam ku/ta/sy. Bo Wy tak chcecie. ;) 4I P.S. niedługo zacznie się sezon letni. Wykorzystam wątek "autora" tych "super przemyśleń" do apelu. :P Drodzy Panowie. Nie chcę podczas kupowania bułek/kawy/zapiekanki/gazety oglądać Waszych przepoconych ciał. :( Pal licho jeśli facet jest młody i tylko śmierdzi (koszulki brak, za to warkoczyki pod pachami :( ) Najgorsi są ci z brzuchami a la ósmy miesiąc ciąży, łańcuch byka na szyi, dywan na piersi, chodnik na plecach. Zapaszek piwka i potu- o jedenastej rano. Ja kupuję jedzenie, idźcie na plażę. Może tam wyrwiecie byle "dziunie z baru". :( :P Albo ubierzcie się po prostu. I bez tego wierzymy w Wasz, hmm...testosteron. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×