Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie prawdopodobieństwo ciąży ?

Polecane posty

Gość gość

Witam i proszę o zrozumienie nigdy nie obserwowałam swojego śluzu ale na 9 dni przed@ czuje wilgotno śluz jest biały nie klejący się.Wydawało mi się że przed @ powinno być sucho.Dodam że mój cykl trawa 28 dni.@trwa 5 dni . Współżyłam w 8 dniu cyklu bez zabezpieczenia stosunek przerywany w 17 z prezerwatywą i w 18 bez stosunek przerywany.Czuje czasami mrowienie w piersiach i bola mnie okolice sutka bilą mnie tez jajniki.Wiem że stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji .Proszę was bardziej doświadczone o zrozumienie czy mogę być w ciąży? Nie chciałabym być i raczej nie chce.Jakie jest prawdopodobieństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tyle tematów? Owszem jest możliwe że to ciąża skoro się nie zabezpieczałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili mozesz kolejny raz się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie chcesz być w ciąży, to zabezpieczaj się za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym filmiku masz pokazane jak można interpretować śluz: https://www.youtube.com/watch?v=G23OWzrN0zQ Jesli chodzi o stosunek przerywany to pamiętaj że nie jest to metoda antykoncepcji. Stosujcie zawsze prezerwatywy, a jeśli to dla was za mało, sięgnijcie po coś dodatkowego. Może to być np contragel - żel plemnikobójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×