Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

fajne zabawki dla dzieci

Polecane posty

 takie jest moje zdanie

Edytowano przez Marlenka
duplikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupowałam kolejkę drewnianą https://www.forkids.pl/pl/p/TREFL-DREWNIANA-HEJKA-KOLEJKA-POCIAG-WAGONIK-60653/3949  i polecam ogólnie zajrzeć na stronę, ponieważ maja duży wybór i świetne ceny. Do tego szybko doręczają produkt, jeśli więc zależy ci na czasie, to masz pewność, że wszystko dojdzie w porę 🙂 Zabawki są odpowiednie do danego wieku, nie ma żadnych krawędzi, którymi dziecko mogłoby się zranić. Wszystko solidnie skonstruowane, nie ma więc rteż obaw, że coś odpadnie i dziecko to połknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój siostrzeniec dostał na dzień dziecka rowerek biegowy z toyz i jest nim zachwycony :) Jak tylko jest ładna pogoda to korzysta z niej i śmiga po podwórku na rowerze. Czasami podobno ciężko go do domu zaciągnąć, więc chyba prezent trafiony :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie mamy 😀 Moja córeczka skończyła niedawno roczek. Zaczyna już więc coraz więcej rozumieć, więc moja siostra stwierdziła, że moja córeczka powinna zacząć się bawić zabawkami edukacyjnymi. Nie wiem sama co o tym sądzić, bo uważam, że dzieci powinny mieć możliwość czerpania zwykłej przyjemności z zabawy. Ona natomiast kupuje swoim dzieciom tylko i wyłącznie zabawki edukacyjne. Ostatnio znalazła takie maty edukacyjne www.goodshop.com.pl i twierdzi że są rewelacyjne. Czy uważacie że to dobry pomysł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychowanie dziecka to bardzo odpowiedzialna kwestia na jaką nie wszyscy są niestety gotowi. Często przeglądam fora internetowy by poczytać o różnych filozofiach stosowanych przez rodziców. W gruncie rzeczy to potrafią się one sprowadzać do kupowania prezentów mających zająć czymś dziecko. Szczególnie dobrze to widać na przykładzie wszelkiego rodzaju elektroniki. Badania pokazują jedno, może to bardzo łatwo uzależnić. Tak sobie myślę, że to trochę słabe podejści bo sami powinniśmy bardziej inwestować w jego rozwój od najmłodszych lat. Jeśli już chcemy coś wybrać to kierujmy się rzeczami jakie będą pobudzały kreatywność. Nadal sprawdzają się takie klasyczne propozycje jak domek dla lalek - https://leomark.pl/domek-dla-lalek oferujący wiele zabawy. Zawsze możemy się do niej przyłączyć co pozwoli na zbudowanie więźi rodzinnych i spędzenia czasu w świetnej atmosferze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UNO, klocki "rurki", sokole oko, kostka kolorowa, kostka duza piankowa z oczkami 1-6, 5 sekund junior 😉

Podpowiem, ze sporo promocji na gry planszowe jest obecnie na Matfel https://matfel.pl/ Warto jest sobie zajrzeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×