Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

fajne zabawki dla dzieci

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich gdzie znalezc jakies fajne zabawki, gry dla 3 letniego synka i 6 letniej corki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nom, jest z czego wybrac, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez skorzystam bo juz sama nie wiem czym zajac dzieci, sklepow kolo mnie nie ma, wiec musze kupowac przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest teraz tych zabawek nie to co kiedys jedna lalka, jedno autko i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne zabawki dla dzieci znajdziecie w ofercie sklepu http://rsmax.eu/ Znajdziecie tam zabawki tradycyjne, elektryczne, gry zręcznościowe i sportowe itp. Jest w czym wybierać. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w wyborze zabawek lubię stawiać na tradycję, czyli zabawki w stylu jeździk, koń na biegunach, różnego rodzaju gry planszowe, ćwiczące pamięć i koncentrację dziecka. Być może takie podejście "nietabletowe" zaprocentuje w przyszłości, tym, że moja pociecha, będzie się w jakiś sposób wyróżniać, na tle rówieśników. Jeśli jednak tak się n ie stanie, to sama będę miała spokojne sumienie, że robiłam, co mogłam, aby jej to ułatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawq

Jeżeli rozglądacie się za fajnymi zabawkami dla dzieci to zajrzyjcie na stronę https://rsmax.eu/ Firma ta posiada szeroką ofertę dobrych I ciekawych zabawek. Tam na pewno znajdziecie coś co nadaje się na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla tych co szukają klocków polecić możemy sklep Tupiko. Cała masa różnych propozycji, klocki zróżnicowane, również dopasowane do płci, wybór naprawdę bardzo bardzo duży. Warto zerknąć, dla chłopca np. mega zestaw  tupiko.pl/produkt/klocki-maxi-zestaw-gigant-250-1/.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Dla tych co szukają klocków polecić możemy sklep Tupiko. Cała masa różnych propozycji, klocki zróżnicowane, również dopasowane do płci, wybór naprawdę bardzo bardzo duży. Warto zerknąć, dla chłopca np. mega zestaw  tupiko.pl/produkt/klocki-maxi-zestaw-gigant-250-1/.

 

Nie polecam tego sklepu, strasznie drogo, nic ciekawego tam nie ma i dlatego muszą reklamować się na takich ch u j o w y ch stronach jak kafeteria. Januszem marketingu, tylko patrzą jak was wykiwać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Pamiętam takie urocze zabawki jeszcze ze swojego dzieciństwa. Nawet swojej córce kupowałam takie drewniane. Jednak nie wszystkie dzieciaki lubią się takimi bawić. Na przykład mój bratanek to chciałby dostać taką elektryczną hulajnogę https://bezpiecznybrzdac.pl/hulajnoga-elektryczna-dla-dzieci-opinie-ranking/ . Może mu nawet kupię na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiraaa02019

Zabawki to zawsze dużo lepsza opcja niż gry komputerowe. Szczególnie, że zabawek jest teraz mnóstwo. Też szukam właśnie jakiś fajnych propozycji dla swoich dzieciaków i myślę, że tym razem świąteczne zakupy będę robiła na stronie Zabawkoboty. Ich oferta jest zdecydowanie jedną z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia

U mnie syn jak miał trzy latka to śmigał na rowerku biegowym, a teraz ma audi na akumulator toyz. Antoś lubi wszystko czym można jeździć 🙂 A córce może domek dla lalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anamalia

Synowi na gwiazdkę kupiłam tor wyścigowy bioenergoterapeuta.warszawa.pl w sklepach stacjonarnych dwa razy drożej, myślę że fajna frajda dla młodego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Dla tych co szukają tanich zabawek, książeczek dla dzieci czy fajnych kolorowanek z naklejkami polecam stronkę https://www.wydawnictwomd.pl/

Szeroki asortyment w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka R.

Jeśli szukacie czegoś innego niż zabawki na prezent dla starszego dziecka to polecam smartwatch. Moje dziecko dostało na urodziny garett kids i to jego najlepsza "zabawka". Ma funkcję gps więc i dla troskliwych mam praktyczny prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Na stronie https://www.wydawnictwomd.pl/ znajdziecie mnóstwo zabawek w atrakcyjnych cenach. Wydawnictwo ma super książeczki dla dzieci, kolorowanki z naklejkami, bajki z morałem, książki edukacyjne i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Świetne zabawki można znaleźć na różnych sklepach internetowych. Ja szukałam ostatnio aut na akumulator dla mojego synka i natrafiłam na taki sklep z autami na akumulator: https://monden.pl/auta-na-akumulator 
Kupiłam mu Audi Q5 z którego maluch jest bardzo zadowolony. Fakt, że troszkę kosztowało ale dostał je na urodziny i pilnujemy z mężem żeby o nie dbał. Auto jest naprawdę fajne jakbyś się zastanawiała, bo ma mnóstwo dodatków. Dla córeczki możesz kupić domek dla lalek drewniany taki duży. W tym sklepie też takie widziałam, które miały nawet po 120/130cm :o
Mam nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu pomogłam. Pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie mam swojego ulubionego sklepu z zabawkami. Lubię kupować w różnych, zarówno stacjonarnie jak i przez internet chociaż przyznam, ze ostatnio o wiele częściej kupuję ksiązki i zabawki dla dzieci w sklepach internetowych. Jest o wiele taniej no i kupowanie zabawek przez neta jest wygodniejsze oraz mozna sobie poczytać opinie na temat książek czy gier edukacyjnych. 

Niezłe promocje na zabawki ma Ravelo

https://www.ravelo.pl/Zabawki.html

Warto zapisać się do ich newslettera bo dzięki temu bedą Wam przychodziły maile z kodami rabatowymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa małe skarby - bliźniaki. Wymagają dużo uwagi, ale z zabakami też można sobie poradzić 🙂 Dostawaliśmy pełno zabawek jak się tylko urodzili, ale pod koniec zeszłego roku moja Mama kupiła dzieciom maty do zabaw i basen z piłkami ze sklepu Misioo. Myślałam najpierw że znów kolejna rzecz, która będzie zajmować miejsce. Prawda jest jednak taka że zabawki wykonane ręcznie to wyższy level, a sam ich nietuzinkowy wygląd powoduje że przyciągają do siebie maluchów. Dzieci są wniebowzięte i całymi dniami mogą się bawić. Alan dostanie jakiś samochodzik i może cały dzień siedzieć na macie, a Martusi wystarczy sam basen i piłki. Jakościowo super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×