Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na komunie czy nie uważacie że chrzestna jest troche skąpa

Polecane posty

Gość gość

Wiem że zarabia ponad 3 tys do ręki, kiedyś mi mówiła i poprosiłam ją o chrzesta a teraz jak pytałam się czy może podpowiedziec jej co kupić małej na komunie to ona powiedziała że kupi jej srebrny medali, jakiś obrazek, biblie i dołoży się do z chrzestnym do jej rowera...No ok, ale nie sądzicie że to trochę mało jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłość ludzka nie ma granic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś p******a matka, bardzo dobrze ze chrzestna myśli o takich religijnych prezentach i co jej będziesz do portfela zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego oczekiwałabyś jako prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś matką i to TY powinnaś na swoje dziecko wydawać. Bezczelnością jest wymagać jakiegokolwiek prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, a co, chciałabyś mieszkanie w stolicy żeby jej kupiła czy iphone'a? Boże, sama może zadbaj o swoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty chcesz od chrzestnej? Medalik, obrazek biblia i dorzutka do roweru to chrzestna myśli przeznaczyć z 5 stówek. To mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że bardzo ładny i hojny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi się to nie podoba,że rodzice wybierają chrzestnych patrząc tylko na ich portfel...o ten dobrze zarabia to pewnie będzie sypał kasą na bachora...ja mam jednego chrześniaka,mąż trzech i wcale nie dajemy im pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś burakiem jak sama chcesz podpowiadać co kupić :D jakby ona się spytala, czy jej podpowiesz to co innego. Spadaj buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat prowo jak nic a wy głupie się wkręcacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le... Utopia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie ze takie larwy jak autorka istnieją naprawdę? przykładem jest moja siostra cioteczna. też materialistka na maxa. dowiedziałam się ze jest taka jak zostałam chrzestna jej córki. wcześniej miałyśmy znikomy kontakt ale oni dostali po naszej babci mieszkanie w naszym mieście i poprosiła mnie na chrzestna, bo niby nikogo innego tu blisko nie ma... I co? na chrzciny dałam 500 zl, kupiłam szatke i buciki i do butkow po 50zl włożyłam. to myśleli ze tak przy każdej okazji będę rzucać kasą. prezenty tylko na urodziny i Boże Narodzenie daje i to takie które ja uznaje i generalnie jest obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo to takie roszczeniowe mamuski zaczna spisywac z chrzestnymi jakies umowy,ze do pewnej kwoty prezentow nie przyjmuja.Jeszcze to zagladanie komus do portfela czy ktos zarabia 2 tysiace,3 tysiace czy 10 tysiecy.Swoja droga,3 tysiace to wcale nie jest duzo jak na obecne realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje autorko,sknera, powinna juz od zostania chrzestna zaczac zbierac na auto lub skuter na prezent pierwszokomunijny.Moj chrzesniak dostal na komunie nowe BMW, jezdzi nim na razie po podworku bo nie ma prawka, ale kolegow skreca z zazdrosci a to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy w jakim mieście się mieszka,tu gdzie ja mieszkam 3 tysiące to jest dość dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 Zalezy tez ile masz osob na utrzmaniu za te 3 tysiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego ja nigdy nie będą matką chrzestną, nie zostanę dojną krową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż dosyć dobrze zarabia i też mi się wydaje,że rodzice dzieci do których idziemy na jakąś uroczystość patrzą,żebyśmy dali im ''porządny'' prezent...swoich dzieci nie mamy więc myślą,że będziemy ich dzieciom sypać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, to całkiem bogaty prezent. W tym roku moja chrzesnica też ma komunię i planuję przeznaczyć na prezent 500 zł (pamiątkowa biblia za ok 100 zł i 400 w gotówce). Uważam to za wystarczający prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałem chrzestnym 3 lata temu w 2014 na wielkanoc. Dałem 800 PLN w gotówce, dodatkowo jakąś tam świecę miałem kupić to kupiłem i obrazek, taki srebrny z tabliczką wygrawerowaną to kolejne 300 PLN wydałem. Aha jeszcze zabawkę dla malucha do kołyski. :-) Zastanawiałem się czy to nie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo, ale łykaja niektórzy. No ale racja istnieją takie tępe materialistki. A jeszcze najgorzej jak nie masz swoich dzieci i rodzice twojego chrzesniaka myślą że będziesz na niego sypać jakby to było twoje dziecko. To oni są od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.10 ale żyd z ciebie, mogłeś dać więcej. Osmieszyles się tylko, że też nie wstydzisz się do tego przyznawać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ,oplułam monitor przez ciebie ;-) 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najbezpieczniejszym i najpiekniejszym prezentem jaki mozna podarowac kazdemu, jest album lub ramka ze zdjeciami. Ostatnio kupiłam taki album od limiq http://allegro.pl/album-na-4-zdjecia-foto-album-imitacja-skory-i6651495339.html i teraz pieknie wyglada w sypialni :) To nie waazne ile sie wyda a ile sie w to wlozy serca, a taki piekny imitujace skore album jest pamiatka na cale ztycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy p******e matki- katoliczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nie jest prowokacją,tak jest w rzeczywistości wielu rodzinach,ja powiedziałam chrzestnym żeby nie kupowali synowi na komunię prezentów tylko dali pieniądze bo "on chce sobie kupić porządny telefon i a goście pewnie kupią najtańsze a on chce porządne" .Powiedziałam dosłownie tak jak napisałam to w cudzysłowiu i nikt się nie obraził ,zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo syn marzy o takim smartfonie za 3.000 jak się kasa nie uzbiera to mu dołożymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×