Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoka1234

Czy dostane rozwod nagrania

Polecane posty

Gość Apoka1234
Jezeli sad zadecyduje alimenty, na dwojke dzieci, mam jeszcze 1000+ powinnam dac sobie rade i bez tej pracy.Wynajme cos, a caly moj czas poswiece dzieciom one sa dla mnie najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Sa ludzie i chamy i tak juz jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Ale nie rozumiem skad ta nagonka na mnie zajmuje sie dziecmi, nie klocilam sie z nim! Dlaczego wyszlam na te zla? To on mnie ponizal i popychal zachowywal sie jak cham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Wedlug Was nie zaznalam przemocy psychicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to ty stosowałaś przemoc psychiczną. A co tej twojej niechęci do pracy - zawsze możesz sobie zwiększyć swoje dochody rodząc kolejne bękarty. Przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Maz ponoc sklada wniosek z orzekaniem o mojej winie, jaki jest koszt udowodnienia autentycznosci tych nagran? Napewno sie do nich nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj dziewczyno nie czytaj tego co pisze ten gość bo to psychopata i wiem ,że to były mąż mojej koleżanki, która się z nim rozwiodła bo tak sam ją traktował i jej rodzinę a dziś walczy o podział majątku bo też twierdzi ,że wszystko to jego . Pamiętaj on się nie zmieni będzie gorzej i jeśli twierdzisz ,że byłaś dręczona walcz o rozwód z orzeczeniem z jego winie i pamiętaj dasz radę. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Tez tak myslalam, ze to psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pojęcie ile z nas godzi prowadzenie domu i opiekę nad dziećmi z pracą? A Ty zakładasz, że alimenty i 1000+ załatwi sprawę? Nie chcesz pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Praca dom przeraza mnie to, wole zyc biednie ale byc z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
A ile przyznal wam sad alimentow na dwojke dzieci? Moj maz ma udokumentowane 2000 a zarabia 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty należy wykorzystać WYŁĄCZNIE na potrzeby dzieci. 500+ również. A co TY będziesz jadła? Będziesz zabierała z pieniędzy własnych dzieci żeby je objadać?? Skąd weźmiesz pieniądze na ubrania dla siebie? Zabierzesz WŁASNYM dzieciom?? Od ust im odejmiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo ten ostatni post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Zamiast placic na opiekunke, nie bede klamac czesc zaosczedzonych pieniedzy napewno przeznacze na jedzenie i ubrania dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Moge sie zalozyc ze wiekszosc matek tak robi, i nie co sie tutaj oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna szczera i prawdomówna - krzywdzi swoje dzieci i się tego nie wstydzi. I zapowiada że będzie je krzywdzić jak długo będzie mogła. Przecież wiele matek tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja tu raczej nie jest wymogiem. W takiej sprawie powinnas przede wszystkim skonsultowac sie z prawnikiem. Sprawa z orzekanem o winie jest zazwyczaj bardzo dluga, wiec musisz sobie oszacowac jakie masz szanse, a tego sama nie zrobisz, tylko prawnik ci podpowie jak to widzi. Ja chodze do kancelarii legaleo w gliwicach. mam podobna sprawe, bylam na dwoch konsultacjach. pierwsza to rozmowa. tez mialam watpliwosc czy mam szanse na orzekanie o winie. Okazalo sie za mam wieksze szanse niz myslalam. Moj prawnik pokazal mi co jeszcze moge ugrac, podbudowal mnie na duchu, doradzil, scagnal z moich barkow prawie cały stres. Teraz bylam na drugim spotkaniu, by prawnik wystosowal wszystkie pisma. W sumie moglam to zrobic sama, ale chcialam by on se tym zajał. Polecam Legaleo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram wypowiedź przedmówczyni, warto pójść choćby na poradę do prawnika, który zajmuje się rozwodami czy też generalnie prawem rodzinnym i omówić z nim swoją sprawę. Na wszystko trzeba patrzeć bardzo indywidualnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nagrań, mogę ze swojego doświadczenia powiedzieć, że nagrania z dyktafonu, z kamery i zdjęcia z ukrycia bez zgody drugiej strony są dopuszczane przez Sąd w sprawach rozwodowych - mimo, że są kontrowersyjne, okazują się kluczowe w sytuacji "słowo przeciwko słowu"... gromadźcie wszystko co się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukajcie kancelarii Budziak - tam są darmowe porady rozwodowe tyle wam powiem - warto skorzystać póki bezpłatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, dziwi mnie czemu rozpisujecie się na forach zamiast szukać fachowej pomocy, sporo prawników oferuje bezpłatna pomoc - ale przynajmniej fachową czasem nawet lepiej zdzwonić do pierwszego lepszego adwokata i porozmawiać chwile przez telefon zawsze coś powie, naprowadzi, a nic nie zapłacisz,.. takie pisanie tutaj to strata czasu czytanie głupot innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Prawnik
Jestem prawnikiem i po przeczytaniu tego posta skontaktuje się osobiście z mężem tej Pani i pomogę wygrać mu sprawę rozwodową z orzeczeniem winy . Jednym z dowodów będzie zapis tej rozmowy. Pozdrawiam i do zobaczenia w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie strasz...bo to śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×