Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Apoka1234

Czy dostane rozwod nagrania

Polecane posty

Gość Apoka1234
Pracuje 7 dni w tygodniu, jest nauczycielem muzyki, dorabia grajac na bankietach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie pracy, a następnego chłopa poszuka. To taki typ. Taka podróbka kobiety (człowieka?). Trzymam kciuki za jej męża. Za tego głupiego biedaka, który przygarnął ścierwo z pomiotem i teraz będzie za to płacił do końca życia. Ale oliwa sprawiedliwa - i w końcu na wierzch wypłynie. Zaznasz ty biedy. Oj zaznasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź z nim na tą terapię, skoro sam proponuje coś takiego, to możecie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Wedlug ciebie mialam dalej byc krytykowana? Ponizana? Musialam odejsc, z moja mama mi duzo pomogla w zrozumieniu, ze to zly czlowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Ja go nie kocham, wiem, ze teraz cierpi, ale sam wie jak mnie traktowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja mama? Ta która się łajdaczyła, a może dalej łajdaczy? Myślę że on kiedyś będzie bardzo wdzięczny twojej mamie że go od ciebie uwolniła. Będzie bardzo, ale to bardzo wdzięczny. Ale jej tego nigdy nie powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zła to ty jesteś. No pomyśl sama - co ty sobą reprezentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Moja mama jest bardzo dobra kobieta kocham ja, ojciec pracowal za granica nie miala w nim zadnego wsparcia, wrocil, wybaczyl jej i sa szczesliwi to nie ma nic wspolnego z moja sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Ja jego nie wyzywam nie kloce sie z nim, szanujejego zdanie dlaczego niby jestem to ja ta zla? To on mnie ponizal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To ty poniżałaś jego: - wydawałaś JEGO pieniądze. Nie licząc się z JEGO zdaniem w tej kwestii - nie pracowałaś i nie dokładałaś NIC do wspólnego budżetu. - zamiast pilnować domowego ogniska jeździłaś nie wiadomo gdzie. Do matki-łajdaczki? - prowokowałaś i nagrywałaś awantury. Starczy? Czy jeszcze trzeba ci w ślepia napluć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Nie prowokowalam zadnych awantur!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Maz wyslal mi sms, ze jutro idzie do prawnika i sklada pozew o rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 wyluzuj koleś, bo żona, to nie niewolnica, której nie wolno nigdzie pojechać, bez pozwolenia pana i władcy. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym jest fakt że siedzisz cały dzień w domu i nie masz czasu na ugotowanie obiadu. Ale masz czas (i pieniądze męża) żeby kupić i włączyć dyktafon w odpowiednim czasie? To nie jest czysta prowokacja? Jedna z wielu!!! Ty sie nie uchowasz - za głupio-cwana jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to ty wyluzuj ze swoim feminizmem. Bo na feminizm to trzeba sobie zarobić. W pracy - a nie w łóżku jak prostytutka. Zresztą prostytutki raczej feministkami nie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
A jak niby mialam to ufowodnic ze mnie gnebi psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra żona nie musi niczego udowadniać. Sama dobroć jest jej dowodem. A twoje nagrania są dowodem li tylko na to że byłaś złą żoną. I każdy adwokat sobie z tym poradzi. Chyba masz przej...ane. I raczej słusznie. Nie sądzisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
A ja mysle, ze meza zalatwie! Mam te nagrania i tym bede sie opierac! Fakt nie bylo polisci i nie zalozylam niebieskiej karty, ale wlasnie te nagrania mysle, ze w zupelnosci wystarcza na udowodnienie, ze sie znecal nade mna. Planuje zalozyc mu sprawe o gnebienie z art. 207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tego psychola, który plecie trzy po trzy para piętnaście, zadbaj o siebie i o dzieci i nie pozwalaj się terroryzować. Mąż pewnie wymaga pomocy psychologa skoro nie potrafi rozmawiać jak człowiek, tylko drze jape i robi demolkę w mieszkaniu. Jakoś inni ludzie potrafią rozwiązywać swoje problemy, więc i wy możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Ja juz tak szczerze sama nie potrafilam z nim rozmawiac, oddalilam sie od niego. O powrocie nie ma mowy, zakonczylam z nim zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w ten sposób podziękujesz mu za to że usynowił twojego bękarta i przez 6 lat sponsorował twoje nieróbstwo ( i sama wiesz co jeszcze). Pomodlę się za to żeby ten dobry człowiek nie dał ci się zgnoić. I żeby wyszedł w jednym kawałku ze związku z kimś takim jak ty. Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Wiem, ze duzo dobrego zrobil dla mnie, ze mnie kochal, ale duzo zrobil tez krzywdy! czasami szlam na piwo z kolezankami po dlugim proszeniu sie az wkoncu ulegal, a gdy wracalam do domu chociazby 5 min. Spozniona, wrzeszczal na mnie i fundowal mi pieklo w domu. Ja nie jestem w klatce i moim zdaniem mam prawo gdzies wyjsc a nie tylko dom i dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz aby prawa wyjść do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
A z kim dzieci zostawie? Latwo sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ze szkołą i przedszkolem. Tak jak miliony matek i ojców w tym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z kim zostawiasz dzieci jak idziesz na piwo z koleżankami, albo jedziesz do łajdackiej mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
No dobrze u mnie z praca jest ciezko, a jak sa to zmianowe czyli popoludniowki rowniez, czyli gdzie dzieci zostawie? Szkola jest max do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apoka1234
Nie bede tego komentowac! Obrazasz mnie w tym momencie! Jestes taki sam typ czlowieka jak moj jeszcze maz! Tak samo mi docinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nieroba zawsze z pracą jest ciężko. I ty to wiesz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - no patrz. Obcy, nie znający cię człowiek, po kilku postach mówi o tobie to samo co twój mąż. I to wszystko na podstawie tylko tego co sama o sobie piszesz. Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×