Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

co byscie wybrali miliardy pieniedzy czy wolnosc??

Polecane posty

Wlasnie dlatego ze tak myslisz, jestes niewolnikiem systemu :). Sa pewne rzeczy ktore za pieniadze nie kupisz, np mistyczne sny, ktore zmieniaja twe zycie. Ale niewolnik systemu taki jak ty jest skupiony tylko na tym co materialne i fizyczne, bo swiat duchowy dla ciebie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xIIxIIxIIx
Prawdziwą miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 dziś Ty praktykujesz różne zboczone :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybrałeś hiva pedale jepany !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatan®
Niewola siedzi tylko w waszych głowach bo boicie się żyć. Rozwinąć żagle i płynąć gdzie wiatr poniesie i nawet jeśli podczas tej podróży przytrafi się nie jeden sztorm nie podawać się i trzymać kurs. Kiedy już stwierdzicie że nadszedł czas aby zawinąć do portu wybierzcie go dobrze tam gdzie zawsze będzie czekało wasze szczęście. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mi daje wolnosc jest granie na perkusji. Gdy przyjdzie dzien ze bede mogl codziennie cwiczyc na brbnach, odciac sie od wszelkich smartfonow komputerow i przede wszystkim od ludzi, bede sie czul wolny. Oczyeiscie to ze musze grac proby i koncerty czy studio to jest mus ktory nie zawsze sie chce, ale to wszystko jest czescia mnie i zycie sprawia mi same niespodzianki :D. A na razie nie mam takich luksusow niestety. Ogolnie zycie jest gwno warte. Zycie ludzkie nie jest nic warte wircej niz takiej swini co ginie w rzezni i leci do lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatan gdyby bylo tak latwo sie zsbic to juz daeno bym to zrobil. Niektorzy nie chca umierac a umieraja a ja chce umrzec i nie umieram, i niech mi ktos powie ze istnieje sprawiedliwosc na tym swiecie gdzie czlowiek zabija 26 miliardow zwierzat rocznie a za zabicie jednego czlowieka idzie sie do wiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli jest dużo niewiadomych. I nie zawsze nasze szczęście jest też szczęściem innych. Jesteśmy po prostu ludźmi którzy robią dużo złego. Myślę że jest więcej w dobra niż zła przynajmniej taką mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA czemu chce umierac? Bo jestek wiecznie przez wszystkich osadzany, wladnie przez takie bydlo co codziennie pracuje i placi rachunki a ja jestem pomyleniec bo nie prscuje jak oni. A to ze od malego gralem na bebnach to sie nie liczy. A choroba psychiczna ktora mialem to juz w ogole.... ale kazdy mysli ze wie najlepiej a ja ciagle slysze teksty ze jestem na czyims utrzymaniu, gvwno o mnie wiedzac. Nawet wlasna rodzina nic o mnie nie wie :D🖐️. Ktos kto przezyl chorobe psychiczna i gra od 13 lat na oerkusji ma isc do pracy by miec co do gara wlozyc. A ja tego nie robie, jestem pomyleniec. Nie nadaje sie by zyc, bo nie place rachunkow. Nikt nie mysli, ze ktos ma 350 miliardow dolarow na koncie a js mam zasuwac za 2000 miesiecznie bo ja jestem gorszy ;D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze gstunek homo sapiens to najwiekszy pasozyt ns tej planecie ;D. I marze by kiedys ludzkosc wyginela jsk dinozaury, wtedy zapanuje rownowaga i harmonia. Bo nic nie bedzie ingerowalo w nature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniadze nie istnieja idioto, chvj ci po tych pirniadzach jak towaru w sklepie nie bedzie ;D. Pieniadze chcesz jesc?? Powodzenia. To pieniadze sa zrodlem cierpien ludzi. Nic innego. Kiedy pieniadze sa glownym celem zycia umiera sie jak smiec. I cirbie tez to czeka, pozerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszke
istnienie tez nie powoduje problemow...jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat nie dzialam na siebie destruktywnie. A jesli komus przeszkadza moj zywot, prosze mnie otruc. Nic mi lepiej nie zrobi niz smierc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×