Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż nie chce ze mną kościelnego ślubu

Polecane posty

Gość gość

Postawił ultimatum ze tylko cywilny,i nie mam się nastawić na nic więcej. Mamy dziecko,i martwię się ze gdy pójdzie do szkoły to będzie posmiewiskiem bo rodzice nie mają normalnego ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo to w szkole interesuje jaki ślub mają rodzice? Chyba tylko księdza katechetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o całokształt, jak mnie kocha to czemu ślubu nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce ślub. Cywilny. Skoro kościelny jest wbrew jego światopoglądowi, to go nie zmuszaj. Poza tym, skoro jesteś taka strasznie wierząca i musisz mieć kościelny, to skąd się dziecko na świecie wzięło? Anioł zwiastował pannie Maryi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz coraz mniej ludzi decyduje sie na slub koscielny.A co to,juz przy slubie cywilnym nie mozna kochac tak samo mocno,tylko biorac koscielny?Moja kuzynka od wielu lat ma slub cywilny,jest szczesliwa i oboje z mezem bardzo kochaja sie.Nikt z tego powodu nie wytyka ich palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Jak kocha to czemu stawia takie granice, jakby chciał zostawić sobie wyjście awaryjne. Próbowałaś poważnie rozmaiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze ma duzo racji. Jeśli tak Ci zależy na kościelnym, to pewno jesteś wierząca. A dziecko jednak poczęte i zrodzone w grzechu. Nie bądź dwulicowa, Autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×