Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Magda_L

Opakowania do sklepu

Polecane posty

Gość gość

tez korzystam z C2C bardzo dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
Dnia 4.09.2019 o 11:02, Gość gość napisał:

tez korzystam z C2C bardzo dobra firma

ja jak zakładałem sklep to korzystałem z innego dostawcy, moi klienci skarżyli się ze opakowania sa nie wygodne i się rwą szybko, odkad podjąłem wspolprace z C2C wszyscy są zadowoleni, opakowania sa naprawdę solidne. Dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Ja tez korzystam z C2C i nie mam zastrzeżeń co do jakosci opakowań, naprawdę solidnie wykonane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

Korzystam z opakowań z C2C, moge polecić są naprawdę dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska

Też polecam, solidnie wykonane opakowania, dobry materiał, najlepsze te z nadrukami 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi

Też polecam, opakowania są naprawdę solidnie tworzone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White88

A jeszcze, ze tak podpytam,  w jaki sposób radzicie sobie z księgowością ?:) Prowadzicie ją samodzielnie czy raczej komuś zlecacie ? ja prowadze samodzielnie za pośrednictwem platformy wfirma.pl Mam niski koszt usługi a dostaję dosłownie wszystko : wsparcie specjalistów takich jak prawnicy czy eksperci podatkowi i księgowi. Mam cały dostęp do CRM i magazynu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Tuby do ekspozycji lizaków zamawiałam w firmie www.tuby-opakowania.pl. Mają w ofercie wiele różnych opakowań plastikowych w tym ozdobnych, bądź z różnymi nadrukami. Można się dogadać. Dobra współpraca na korzystnych warunkach. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

Różnego typu taśmy klejące, w tym specjalistyczne i dwustronne, dostaniecie w www.pakart.com.pl/ Mają też folie, kleje i tekturę. Jakość produktów bardzo dobra a firma szybko realizuje zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dareo

Dobrej jakości materiały opakowaniowe takie jak folie stretch, bąbelkowe, taśmy klejące, pianki, tektury faliste a także wszystkie rodzaje taśm malarskich czy też koperty kurierskie kupicie w dobrych cenach w FOL-PACK ze Starogardu Gdańskiego www.tanio-pakuj.pl My się u nich zaopatrujemy i dobrze na tym wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opakowania- kartony to nie pomogę. Natomiast jeśli ktoś z was poszukiwałby firmy, która robi opakowania plastikowe np. do kosmetyków, to gorąco polecam http://www.novopak.com.pl/ sprawdzić  ponieważ mają duży wybór różnego rodzaju kształtów itp. Do tego szybko realizują każde zlecenie i indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Ja sama korzystam z ich opakowań adara butelki z atomizerem i jestem bardzo zadowolona. Opakowanie wygodnie leży w dłoniach, jest praktyczne i solidne. Do tego nie ma żadnych problemów z pompką, wszystko działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja zamawiam z C2C , solidne i w dobrej cenie opakowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk
Dnia 2.01.2020 o 12:23, Gość Kamil napisał:

Ja zamawiam z C2C , solidne i w dobrej cenie opakowania. 

Też korzystam z C2C i mogę polecić, dobry sklep ezaopatrzenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim sklepie sprawdzają się https://www.smartpack.com.pl/, kupuję u nich pudełka zaprojektowane tak, by pasowały do mojej branży i firmy. Mam logo, grafiki i rozmiary dopasowane do konkretnego produktu, każdy detal dopracowany. Klienci to doceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim sklepie sprawdzają się https://www.smartpack.com.pl/, kupuję u nich pudełka zaprojektowane tak, by pasowały do mojej branży i firmy. Mam logo, grafiki i rozmiary dopasowane do konkretnego produktu, każdy detal dopracowany. Klienci to doceniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×