Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do przeciwników PiS

Polecane posty

Gość gość
18.13 -jedni kradną a drudzy dają obywatelom. Podstawowa różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz napisz kto dał obywatelom? I zastanów się czy obywatelom w ogóle powinno się dawać i za co? Na polityce socjalnej żaden kraj nie przeżyje, a zamiast rozdawać wystarczyłoby mniej ludziom zabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szczegolnie Misiewiczowi. Mu to Antek daje duza pensje, ciekawie czy on daje Antkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujadają wściekłe psy, mają stresa, CBA w każdej chwili może do nich wpaść, a te wypuszczanie złodziei przez tzw. niezależnych sędziów też się w końcu skończy :-P ...26 lat na to czekałem, już nawet wątpiłem że się doczekam. Teraz czekam jak te gnoje wyladują w celach ze swoim elektoratem z tatuażami na ryjach, jak kundel będzie trzaskał lody, a łopacie wsadzą do dopy szczotkę do kibla... i tak codziennie przez 25 lat conajmniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystkich niedoskonałości jakie wynikają z charakterów poszczególnych członków oraz, że tak powiem, wieku :D dołączam do petycji autora, widać nie boją się wkładać kija do mrowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kultowe słowa: ,,Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Stonogi to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, k**wa głupie społeczeństwo, te k**wa banda imbecyli która głosowała na tych k**wów karakanów z PiSu to jest jakieś k**wa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pie**olone 70 czy 80 tysięcy głosów, to was powinno się j**ać k**wa, tak się powinno was j**ać, jak tylko was może j**ać PiS. Platforma was tak nie w*****ała, jak w****** was PiS, k**wa. Aż wasz kukle k**wa będą swędziały z bólu. To jest dramat k**wa. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media k**wa nie były w stanie powiedzieć, że Zbigniewa Stonogę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe K**WY! powtarzam sądowe K**WY! sądowe K**WY tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was PiS ****ał w d**ę, będzie was PiS k**wa dymał tak, jak was Platforma nie dymała. Ta k**wa, ten mały karakan, j**any Kaczyński śmieć, zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam k**wa odbierały smak życia wy k**wa idioci. Narodowi, polscy idioci. Ja mam to w piź**ie k**wa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył k**wa tak! Wypie**olę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Polski i będę się z was k**wa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy k**wa debile, którzy te k**ewstwo PiSowskie wybrali. Nie na Korwina, nie na Stonogę, tylko na jakieś k**wy Petru, Żydów w d**ę j**anych k**wa, na Kukizów popie**oleńców głosowali. To właśnie jest ta k**wa Polska. Przez taką k**wę Polskę, przez was k**wa ch*je nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście ch*j warci i trzeba was j**ać,*****ać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych k**wów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Polaków, garstka Polaków, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się k**wa w tej k**wie Polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie ch*je, że jesteście prymitywami, że k**wa wasze pie**olone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota k**wa w korporacji i karta z debetem, to wy k**wa Polacy, ch*j z wami. Nie warto było k**wa, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda k**wa gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie k**wy głosowały na PiS niech was szlag trafi, ch*j warci jesteście, anty-polakami jesteście. Dobranoc. Co jest k**wa pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, wypie**alam. K**wa, szkoda było 9 spraw karnych, szkoła było k**wa ujawniać afery podsłuchowej. Głupia polska, głupie polaczki k**wa, was do Auschwitz tylko zaprowadzić k**wa, piecyki włączyć. Szkoda k**wa było na was cokolwiek wy głupie ch*je wy.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amaterasu, czy musisz tak dużo pisać, jak będę chciał przeczytać książkę, to pójdę do księgarni. Krótko i na temat. Myślisz że ktoś to przeczyta, każdego znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rządy PiSu, to jak zły sen. Mam nadzieję że się obudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amacostam dosadnie i na temat. Przekleństwa aż same cisną się na usta z tej ich głupoty k***a mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy szczekają,karawana jedzie dalej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pierwszy, który zaraz po dorwaniu się do władzy wypuścił SKAZAŃCA był wasz prezydent :P. Żaden sędzia mu nie dorówna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwampirzyca
Gwalcikowe to najlepsze co pisiory wymyslily,kaczor to chyba jest prezydentem a nie duda,a kobiety powinni za te g****ikowe calowac kaczora po stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwampirzyca
Wypowiedzi negatywne na pus sa usuwane,gorzej jak za prlu za jaruzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:13 Dzięli nas poziom świadomości.Pis to najniższa z możliwych świadomość .manipulują najnizszymi instynktami ludzi, wyobrażają sobie że są ponad prawem.to niziny społeczne.juz niżej nie można spaść.maja do tego wielki mniemanie o swojej mocy.a ich prymitywne jest porażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwampirzyca
Pisiory to hamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe, ponieważ Kafeteria jest Wirtualnej Polski, proniemieckiej i antyrządowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cham pisze się przez "ch", droga pani z elyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zwolennikiem PiS więc sorry, już spadam! Siema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03 kafeteria jest tego kto na niej pisze i zechce czytać, widzisz tu jakąś nietolerancję :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afg80
Do yeez, tak to prawda już wiele, wiele lat temu Cyprian Kamil Norwid pisał : "Klaskaniem mając obrzękłe prawice lud wołał o czyny, wzdychały jeszcze dorodne wawrzyny..... było w ojczyźnie laurowo i CIEMNO.." Miał doskonałą znajomość mentalności Polaków, dlatego te słowa są aktualne teraz i będą prawdopodobnie aktualne dotąd dopóki będą istnieć Polacy. W sumie to smutne, że ludzie patrzą a nie widzą tego co naprawdę się dzieje, są zachwyceni bo ktoś komuś "dokopał", a Polacy jak mało która nacja na świecie kochają dokuczać i poniżać innych, którzy choć na tzw."jotę" różnią się w poglądach od tych napastujących, poniżających i dokuczających innym.I ci sami ludzie wycierają sobie brudne, kłamliwe usta Polską, patriotyzmem, wiarą udając, że w coś wierzą i twierdzą, że to właśnie oni są prawdziwymi Polakami i mają prawo oceniać innych i tylko oni mogą decydować co jest dobre dla Polski i tylko oni mają patent na prawdę.I tu znowu trzeba zacytować Pana Sienkiewicza, który ustami imć Zagłoby herbu Wczele mówił do Kowalskiego aby pił dużo "oleum" a później popijał winem, bo oleum jako lżejsze od wina dotrze do głowy, a przez to i ocena rzeczywistości będzie prawidłowa.No tak, teraz jeszcze chocholi taniec wokół sądownictwa bo jest do poprawy i posprzątania wg swoich ocen cały wymiar sprawiedliwości. Już teraz można dostać czkawki, a rządzący zachowują się jak w powiedzeniu - "nogi drepconka głowa trzęsionka" - a to są objawy zaawansowanej wizyty wujka Alzheimera, a skoro tak to pora na zdrowego człeka,który nie lubi takiej dużej wody jak kaczki, nie potyka się o własne nogi(ustanowione prawa, przepisy etc.) jednym słowem nie jest chory na władzę , nie ma parcia na szkło, nie monologuje z socjopatycznym błyskiem w oku jak miłośnik kota. No i to "sem wszechno"| na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pisobolszewię głosują tylko przygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partia PO hmm wiadome partia morderców i ludzi bez sumienia a szczególnie empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko się pogodzić z porażką he he partia PO już za dużo nakradla, mało im widocznie skoro spiskuja oraz robią burdy na ulicach bez wstydu i braku szacunku do ludzi i własnego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naród faktycznie się podzielił, teraz dokładnie widać kto jest uczciwym Polakiem a kto złodziejem i sprzedajną kur/wą służącą na kolanach fałszywym szwabom albo niedorozwojem co służy tym drugim niedorozwojom ruskom co ziemniaków nie potrafią zasadzić i wykopać a potrafią jedynie napadać na mniejsze kraje i mordować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.12 i 23.49 - podpisuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jestem prokuratorem apelacyjnym w duzym miescie. Od stycznia wielu moich kolegow po fachu zostalo " przeiesionych na inne stanowiska " Rowniez starzysci nie maja wyboru,musza isc tam gdzie PIS daje . Co znaczy ze Uniwesytety tez sa inwiligowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×