Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego od razu po ślubie zachodzicie w ciążę?

Polecane posty

Gość gość
Tak ktoś mi będzie mówił kiedy mam rodzić dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty płodzisz zamiast popieprzyć się? W koszuli z dziurką na c**e/czce? Nie liżesz swojemu? Bo wiecie co. Ja tak porządnie zaczęłam obciągać swojemu, że przewrócił mnie na brzuch, dał kilka klapsów w tyłek i za karę spuścił mi się do ci/pki. I teraz oczekujemy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowaliśmy ją jeszcze przed ślubem. Jesteśmy ze sobą bardzo długo, doskonale się znamy, kochamy i chcemy zostać rodzicami. Staramy się od 4 miesięcy. Biorę cały czas foliowy, współżyjemy wtedy kiedy mamy na to ochotę, ale co raz bardziej zastanawiam jednak czy nie zacząć celować w owulację. Myślicie, że to coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że chociaż zgadzasz się, że każdy może rozmnażac się jak chce i kiedy chce. Mam 33, nie 19 i nie obchodzi mnie kto kiedy zalewa ci/pki swoim partnerkom. No, mój facet umie mnie doprowadzić ku/tasem do porządku. Dzięki za pozwolenie na rozród kafeterianki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.13 Zajmij się tumanie swoim życiem, a nie komuś będziesz mówić co, kto i kiedy ma robić. No, ale tak jest jak się się siedzi wieczorami w domu, bez rodziny, znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 33 to musisz tym bardziej sie spieszyć, bo potem bedzie za późno na rozród. Zaraz cie zajada, te co rodziły w wieku 25lat ,ze za czym czekasz kobieto ze juz straconego czasu nie nadrobisz ,ze one do 33 zdążyły namajstrowac z trojkę najmniej .To sa te kobieciny z rodzin pleniących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;28Sam jestes tuman, nikomu debilu czasu nie wyznaczam i ze zegarkiem w reku nie stoje. Odezwala sie ta ,co ma gromadke bachorow nad soba i mnostwo czasu na kafe i znajomych wieczorami ,to co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się. Zdążyłam spłodzić już dwójkę. :P Jestem raczej celem tych jebnietych od 500+. Seks kocham to i dzieci są.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty przyznaj sie ze seksu nie kochasz tylko kochasz 500plus a to roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo kocham 500+, kupuję sobie wałki do włosów, a facetowi slipki na rynku u takiej babci, która robi je na drutach. Żyjemy jak pany. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyjecie jak patologia i z mopsu zyjecie dwie siatki piw, papierochy i bieda az piszczy w chuj, plen sie dalej .Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I będziemy pieprzyć się pod budką z piwem. Będę pozwalała zalewać swoją szparkę i będziemy płodzić dzieci. Jak my kochamy seks, my patologia od 500 + i zachodzące w ciążę od brudnego seksu i chcicy na pieluchy głupie baby. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak głupie baby, tylko im w głowie porody ,dzieciary, pieluchy ,woziczki Aneks i świat ma sie kręcić tylko wkoło bachorów, pieluch i 500 plus a reszta i inni się nie liczą.Co widać w przychodniach ,ośrodkach te woziki to niech se na głowę postawia, bo jaki nowy jaki piękny, wszędzie się pchają i myślą ze wszędzie maja pierwszeństwo te krowy rozpłodowe a slow przepraszam, dziękuję to ani be ani me. Najważniejsze ze sie roplodzila i zdążyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co odpisujecie bezdzietnym frustratkom? One takie szczęśliwe i spełnione są w życiu, a łażą po forach o ciąży i wyzywają inne kobiety - to mówi samo za siebie. Pilnujcie swoich macic i w cudze nie zaglądajcie. Co was obchodzi kto kiedy w ciążę zachodzi? Rozkminiacie, rozliczacie kto kiedy co i po co - nie macie swojego życia? Podobno macie tyle pasji, świat zwiedzacie i w ogóle. Skoro was tak cudze ciąże interesują to może swoich mamusiek popytajcie czy aby naćpane nie były jak was płodziły i wysrywały na ten świat, bo wszystko na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spadaj ,wy sie nawet nie potraficie przyznac przed autorem, jak was cipa swierzbi przed porodami, macierzynstwem, dzieciarami ,gotowaniem papek a wystarczylo by tylko napisac co jest takiego podniecajacego w tym wszystkim i moze te bezdzietne tez by sie zdecydowaly na rozmnazanie jak szczury he, prawda was zawsze boli ,glupie cipy z rozwalonymi pi/zd/ami po porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo;26No po twoim poście widać ze na-pewno jesteś albo późno wysrana ze zespołem downa albo wysrana na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla was jak sie napisze chcica ,macice ,porody ,glupie baby to jest wyzywanie, obrażacie sie jak takie obrażone gwiazdeczki. Mamuski z tipsami na raczkach spelnione po swiecie ,przy garach i bachorach, ktore nic sobie niedadza napisac, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kiedy wolno nam mieć dzieci żebyście nas nie wyzywały? :D Mam 32 lata właśnie wyszłam za mąż po 10 latach związku i 8 latach wspólnego mieszkania i życia. Mój mąż nie jest ode mnie młodszy o 7 lat jak mąż kożuchowskiej na którą się powołujecie, ale jest o 8 lat starszy. Decyzję o dziecku podjęliśmy wspólnie, bo może w waszych silnych i niezależnych główkach to kobieta sama sobie robi dziecko ale w realu to wygląda inaczej :) Też jestem krową rozpłodową z parciem na macicę czy już nie? a może mam jeszcze 10 lat poczekać żeby nie zostać zwyzywaną przez silne i niezależne supermenki z kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale mamusi swojej zapytaj dlaczego ją ci/pa świerzbiła, no niech ona ci się przyzna :D przecież to taka sama krowa jak my a przynajmniej będziesz miala odpowiedź z pierwszej ręki :D Też jej puść taką wiązankę o macicach, c****h i nazwij ją tak jak nazywasz nas przecież ona też urodziła bachora i gotowała mu papki czy może bocian cię przyniósł i wykarmił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zrobiona z milosci,jakbys chciala wiedziec i mam siostre mlodsza i u nas w domu nie ma patologii jak u ciebie, ze dzieci maja dzieci, bo to rodzinne z pokolenia na pokolenie.Co pilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;45Ale kogo to obchodzi, kiedy ty sie nastawisz ,jak ,co ,kiedy ,zmieniacie temat .Autor pyta sie wyraźnie dlaczego majac np.20l nie mozecie z dwa lata poczekac po slubie jeszcze na dziecko a wy piszecie brednie, ze mam tyle lat, ze jestem juz po szkole i co z tego, zamiast napisac bo mialam duze parcie i nie moglam wytrzymac, dorobilam sie wlasnego domu i musialam sie nadstawic, zeby rutyna i nuda mnie nie zabila, bo ile moge jezdzic po wczasach po prostu nudzi wam sie bez dzieciarow ,to wasze powolanie!No a te co sa po 30 to tym bardziej musialy sie spieszyc bo zegar bimba i tyle wiec tu sie nie dziwie ale te co maja po 20 i 19l i zaczynaja zycie od plodnosci to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;48OJJ i tu sie zdziwisz, moja matka dopiero mnie urodzila dwa lata po ślubie ,cipę umiała trzymać krotko i nie rozpładzała sie tak szybko a tez młoda była.Widocznie ty miałaś z 5 rodzeństwa i tak cie pędziło do macierzyństwa, jaka matka taka córka.Caly przykład sie bierze w domu, miedzy innymi plenienia i rozrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wszystkie te płodne, rozmnażające sie zamkly,jak im w mordę szczelilam prawda, pewnie sa na porodówkach i czasu nie maja by sie odezwać, napisać. Jak poród przebiegał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.12 Planowaliśmy ją jeszcze przed ślubem. Jesteśmy ze sobą bardzo długo, doskonale się znamy, kochamy i chcemy zostać rodzicami. Staramy się od 4 miesięcy. Biorę cały czas foliowy, współżyjemy wtedy kiedy mamy na to ochotę, ale co raz bardziej zastanawiam jednak czy nie zacząć celować w owulację. Myślicie, że to coś da? Myślę, że tak, nam to pomogło. Jeśli będziesz mieć jakiś kłopot z jej wyznaczaniem, to kup sobie jakiś tester. Z tego co wiem bardzo dobra jest Afrodyta na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ich nie rozumiem i dlatego po czterech latach zaczęliśmy starania o dziecko, zaszlam w ciążę po kolejnych prawie czterech. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata po slubie, bo jalowa byla jak ziemia na ugorze, a twoj stary slepakami strzelal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.31 gość 2017.03.12 Planowaliśmy ją jeszcze przed ślubem. Jesteśmy ze sobą bardzo długo, doskonale się znamy, kochamy i chcemy zostać rodzicami. Staramy się od 4 miesięcy. Biorę cały czas foliowy, współżyjemy wtedy kiedy mamy na to ochotę, ale co raz bardziej zastanawiam jednak czy nie zacząć celować w owulację. Myślicie, że to coś da? Myślę, że tak, nam to pomogło. Jeśli będziesz mieć jakiś kłopot z jej wyznaczaniem, to kup sobie jakiś tester. Z tego co wiem bardzo dobra jest Afrodyta na ślinę. Kupiłam sobie ten tester. Paprotki faktycznie się pojawiają więc działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co tyle spiny kobitki :D każdy robi jak uważa, jesli chcecie miec dziecko zaraz po slubie to miejcie, a jak nie to nie :D jezeli chodzi o mnie to po slubie zamierzam odczekac z rok, szalec i "dotrzec sie" ;) i dopiero postarac sie o potomka, ale ja ze swoim menem przed slubem nie zamieszkam (katolicyzm mocno :P) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, drugiego jeszcze nie zrobiłem. Ale ósmy zrobię hobbistycznie. Tamte publikowałem jako angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było śmiesznie i fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 30000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę mnie i sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.03.31 11;27 Moj stary sie nie spieszyl z penisem ,tak jak twoj stary w gaciach nie potrafil trzymac i dymal twoja matke codziennie ,zeby ja szybko zru/chac z twojego starego to *****cz a z matki krolawica rozpłodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×