Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

kiedy ostatni raz widzieliscie zajaca biedaki?

Polecane posty

Bo ja widzialem wczoraj 3 xD. U mnie na osiedlu jest piekna natura zielen laka jest jak we snie i w niebie szkoda ze tak malo ludzi wie o tym miejscu ale moze i dobrze bo zamiast ludzkuego bydla sa zajace. Wszyscy tylko w strefie zurbanizowanej przebywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg zajaczki to takie slodkie stworzenia wczoraj jak lezalem na ziemi to sie mnie przestaly bac i slyszalem jak cos gada, odwracam soe i widze ze kroliczki tak gadaja omg jakie slodkie, juz wiem skad kroliczki playboya xD. Czy kroliczki maja pchly?? Bo jak nie to sptobuje jednego zlapac i przytulic, mmm XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, wczoraj pierwszy raz slyszslem jsk zajace gadaja haha. Slodkieeee <3 xD. Tez widzialem goscia chate co hodowal ptaki. Kurczaki se wolno lataly w krzakach ale zamkniete z 50 golebi w ciemnym pomieszczeniu to chyba nie jest zbyt humanitarne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie rzeczy...a ja widuję codziennie bo mieszkam blisko Prawdziwej Przyrody a nie na jakimś osiedlu ludzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie ciesz ze mieszkasz blisko natury bo ja zrby byc blislo natury to musze isc z 30 minut xD. Up: no raczej fajnie nie maja ale kury se lataly po cslym terenie a ptaki zamkniete a swiatlo tylko dobiega z drzwi okrytych siatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zajace jak ide w ich strone to uciekaja ale jak sie polozylem przy strumyku to slysze jakis dzwiek patrze a tam zajace. Mialem isc spac ale jakis robal mi po plecach chodzil to wstalem. I potem sie zatrzymalem i wodze ze jeden zajac patroluje teren a z daleka myslalem ze to sarna, bo ogonek i dziub ten sam. Mysle sobie gdzie indziej na ciebie poluja i was zabijaja. Ale tutaj nic ci nie jest xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś rano jak tylko zrobiło się jasno, aż 4. Skakały sobie w stronę lasu. Jest las, są zwierzaki. Lisy, kuny, jelenie, a najczęściej dziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lasu sie wyprowadziles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podmiejska dzielnica, blisko las. Prawie wszystko, co tam mieszka w tym lesie, szwenda się w nocy w pobliżu domów. Potem uciekają do lasu. Dziki już nieraz kogoś pogoniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuś żal, że go nie pogonią dziki? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś matka z chaty cię wyrzuciła że po krzunach śpisz? :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×