Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Megi JD

Problem ze znalezieniem pracy

Polecane posty

Mam 53 lata i z wykształcenia jestem pedagogiem , od września szukam pracy ...jestem już załamana ,Proponowane prace to praca opiekunki i to z wyjazdem przeważnie za granicę , a co jeśli nie mam takich możliwości ? Są też prace typu sprzedawca usług telefonicznych lub kelner .Po prostu wszystko co jest w propozycjach jest daleko poniżej kwalifikacji już nie wspominając o stronie finansowej ..jak tak dalej pójdzie popadnę w depresję .Czy Państwo maci podobne problemy , czy po 50 nie nadajemy się do niczego co rozwija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o wiek, ja mam duzo mniej lat i prosze pamietac ze polska malo produkuje, zatem nic dziwnego, ze wiodaca praca to telemarketing. Jesli chodzi o kelnerstwo, to chyba nie w Pani wieku, ale tam sie przynajmniej niezle zarabia. "Czy Państwo maci podobne problemy , czy po 50 nie nadajemy się do niczego co rozwija ?" Czy Pani sie rozwijala? Bo na przyklad laczac sprzedaz + pedagogike moglaby Pani np. byc trenerem biznesowym, gdyby Pani miala doswiadczenie... no i pomysl na siebie, latwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż , na tyle na ile mogłam usiłowałam poznać obsługę programu Excel ( którego nie musiałam używać w poprzednich pracach ) , odnawiam też znajomość języka niemieckiego a w pracach związanych ze sprzedażą ...niestety na ogół jeżeli nikt cię nie zna , widzi tylko twoje CV i nie jest to praca po znajomości to proponowali mi pracę sprzedawcy , która ...no prawdę mówiąc taka forma będzie mnie interesować wyłącznie , jak już będzie tragicznie i stracę wszelką energię oraz pomysły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedagog to też pole do rozwoju. Ja jestem pedagogiem specjalnym, terapeutą, pracuję z dziećmi i rodzinami i ciągle się rozwijam, ksztalce. Może w swoim zawodzie szukaj, w przedszkolu, szkole, poradni, domu dziecka, ośrodkach. Zależy od doświadczenia, stopnia awansu jeżeli pracowalas w oświacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ...pracodawcy nie dają szans wykazania się , nie dają nawet możliwości do spróbowania , do pokazania ile jesteś wart i ile możesz z siebie dać . Nie wyglądam na 53 lata , ...tak wyszło ..ale metryka mówi co innego i ..nikogo nie interesuje , jak wiele oferować możesz z siebie ...z góry zakładają ,że mając taki rocznik nie nadajesz się do nauki czegoś nowego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pedagogiem po resocjalizacji...szukałam w przedszkolu ...nie ta pedagogika i w ogóle nie chcą rozmawiać , a w moim kierunku nie ma zgłoszeń lub miejsc w mojej okolicy a wyjechać w Polskę nie mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do współpracy: http://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=5913 Zanim znajdziesz tę właściwą pracę, polecanie produktów finansowych wiodących instytucji dam możliwość dorobienia, a z czasem może być jedynym dobrym nielimitowanym dochodem. Byłam w podobnej sytuacji. Teraz chwalę sobie, bo pracuję z domu w dogodnych godzinach. Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z pracą jest bardzo ciężko, a wysoki poziom doświadczenia często w tym nie pomaga. Specjaliści IT mają trochę łatwiej. Zawsze zostaje też praca w korporacji. Tam na pewno przyda się dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excela. Może jakaś praca biurowa? Szkolenia komputerowe mogą znacznie wzbogacić wachlarz umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×