Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

be2 złodziejski portal randkowy

Polecane posty

Gość gość
Jan Patafian 2011.01.24 „Nieznajomość prawa szkodzi Tzw. „Konto Premium serwisu be2 okazało się bezużytecznym bublem. Praktyki stosowane prze z ten serwis są niezgodne z polskim prawem, łamane są chyba wszystkie możliwe ustawy. Niedopuszczalnym jest zmuszanie klienta do zakupu czegokolwiek, a tym bardziej pobieranie jakichkolwiek opłat bez zgody zainteresowanego. Regulaminem nie należy się przejmować, ponieważ jest on niezgodny z prawem. Wszelkie próby wyłudzania pieniędzy oraz zastraszania należy niezwłocznie zgłosić do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów(patrz rejestr klauzul niedozwolonych) oraz osobiście do najbliższej jednostki policji Art. 7. Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Usługodawca zapewnia działanie systemu teleinformatycznego, którym się posługuje, umożliwiając nieodpłatnie usługobiorcy: 1) w razie, gdy wymaga tego właściwość usługi: a) korzystanie przez usługobiorcę z usługi świadczonej drogą elektroniczną, w sposób uniemożliwiający dostęp osób nieuprawnionych do treści przekazu składającego się na tę usługę, w szczególności przy wykorzystaniu technik kryptograficznych odpowiednich dla właściwości świadczonej usługi, b) jednoznaczną identyfikację stron usługi świadczonej drogą elektroniczną oraz potwierdzenie faktu złożenia oświadczeń woli i ich treści, niezbędnych do zawarcia drogą elektroniczną umowy o świadczenie tej usługi, w szczególności przy wykorzystaniu bezpiecznego podpisu elektronicznego w rozumieniu ustawy z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym (Dz. U. Nr 130, poz. 1450), 2) zakończenie, w każdej chwili, korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną Paragraf VIII. pkt.1 "Regulaminu korzystania z Serwisu be2" mówi: "Każdy Użytkownik ma prawo w każdej chwili wyrejestrować się z Serwisu bez podania przyczyny. Przy wyrejestrowaniu usunięta zostaj***aza danych Użytkownika, a opisana w punkcie III (1) umowa wygasa". Zatem, niezależnie od tego czy się ma to Premium, czy nie powinna być możliwość szybkiego i sprawnego pozbycia się tego kłopotu online. Niestety, w przypadku posiadania tzw. „Konta Premium serwis stwarza sztuczne utrudnienia, a wszystko po to, by nadal wyłudzać pieniądze. „Niniejszym, na podstawie ww. paragrafu VIII. pkt.1 "Regulaminu korzystania z Serwisu be2" wyrejestrowuję się z Serwisu be2. Z dniem **.**.20**r opisana w punkcie III(1) umowa wygasła. Jednocześnie wnoszę o usunięcie bazy danych Użytkownika ID:********. Wszelkie dalsze roszczenia ze strony "Serwisu be2" nie będą rozpatrywane. Dalszą korespondencję ze strony serwisu be2 uznam za nękanie mnie. Jan Patafian Ul Gąski Balbinki 6 59-002 Niebytowo Zastodolne Madzinda 2016.02.03 Dzień dobry, również mam problem w tej sprawie, była bym wdzięczna za jakąś rade jak się od nich skutecznie uwolnić, aby nie pobierali po raz kolejny pieniędzy z konta. Nana01 2016.12.08 O, Pani też padła ofiarą oszustów! Trudno nie wpaść w ich sieci. Większego i bardziej wyrafinowanego oszustwa nie widziałam w necie od lat. Nie można usunąć profliu. Nie wiem jak to się stało, że posiadam konto premium, bo to właśnie powstrzymało mnie przed chęcią pozostania tam. Szybko chciałam się wymiksować, ale okazało się to niemożliwe. Nie chce robić tego faxem do Belgii - tak, tak, żeby nie być na tym koncie fax do Belgii z danymi osobowymi, bo nie chcę ujawniać swoich danych! Od b2 jak najdalej!!!!!!!!!!!!!!!! Zgłoś gość 2017.03.04 Masakra. Też się dałam w to wkręcić. Dziś ponownie ściagnęli mi z konta ponad 50€. Jak się od nich uwolnić?????? gość wczoraj Ściągnęli mi w zeszłym tygodniu z karty 55€. Zablokowałam kartę. Wczoraj dostałam maila,że mam zaktualizować dane karty, bo nie mogą zrealizować płatności, albo wpłacić na ich konto prawie 300 zł (z odsetkami). W przeciwnym razie podejmą inne kroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może opisać, jak się ich pozbył? tych wyłudzaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtuweyrjsf
Ja osobiście nie korzystałam z tego portalu ale bardzo dużo się naczytałam na tym serwisie http://portalrandkowy.com.pl Kiedyś poznałam fajnego faceta właśnie przez portal randkowy także jak dla mnie taki portal to jakas nadzieje dla samotnych tylko że tak jak wszędzie trzeba uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kilka dni temu był dostępny cały wątek o Be2, którego wypowiedzi zahaczały o rok 2018. Nie wiem co komu przeszkadzało, że większość została wyrzucona. Była tam skarbnica wiedzy na temat walki ze złodziejskim portalem Be2. Szkoda wielka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ejjjjjjjj!! To już wiem dla czego przez dwa tygodnie nie dostawałam powiadomień mailowych dotyczących wpisów na forum. Gdzie to wszystko się podziało co znajdowało się na strona Kafeterii dotyczące poprzedniego tematu o oszustach z Be2 i pozostałych portali randkowych. I zgadzam się z poprzednim wpisem "Co komu to przeszkadzało?". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się dziwie, że ludzie w ogóle na takie g****a wchodzą i zakładają konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jak skutecznie się uwolnić od tego portalu be2 ? Zapłaciłam za konto premium i natychmiast tego pożałowałam, dwa tygodnie przed zakończeniem miesiąca złożyłam droga mejlową wypowiedzenie konta Premium i od tamtego czasu codziennie pisze mejla, żeby usunęli moje konto i nic!!! Nie jestem sama w stanie go usunąć. Boje się, że jest to działanie celowe po to, żeby ściągać mi kasę z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Tez miałem problem a nimi ale pomogl mi anty-portal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturo

Ja zgłosiłem do banku wyludzanie pieniędzy z konta, bank cofnął płatność 20 zł za jeden miesiąc i wysłali meila że trzeba zapłacić 67 zł bo wezwa firmę windykacyjna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi.To raczej nie odpowiedź a dokładka.BE2 ...Mogę tylko potwierdzić,że to kłamcy.

Zachęcają do darmowej rejestracji,po której nie można otworzyć żadnych wiadomosci- jeśli nie wykupisz premium.

To nie wielkie pieniądze,ale mając przykre doświadczenie z innym portalem podszedłem do tematu jak do jeża..

 

Większość,po przejściu odpowiedzi na lawinę pytań,w których nie pytają tylko o monet  buta ,dają się wciągnąć i wykupują premium- widząc wiadomości które nie mogą odczytać...

Żenada,to takie płaskie...

Ale i Ci którzy godzą się, na to jak statek ado baranów (przepraszam),brnie w to oszustwo..

Ostrzegam też przed single50 .

Tam z kolei bardzo trudno jest się usunąć konto.W Jol,nie można otworzyć wiadomości ,nie można też pisać nie mając subskrypcji...

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Robertsorge napisał:

Hi.To raczej nie odpowiedź a dokładka.BE2 ...Mogę tylko potwierdzić,że to kłamcy.

Zachęcają do darmowej rejestracji,po której nie można otworzyć żadnych wiadomosci- jeśli nie wykupisz premium.

To nie wielkie pieniądze,ale mając przykre doświadczenie z innym portalem podszedłem do tematu jak do jeża..

 

Większość,po przejściu odpowiedzi na lawinę pytań,w których nie pytają tylko o monet  buta ,dają się wciągnąć i wykupują premium- widząc wiadomości które nie mogą odczytać...

Żenada,to takie płaskie...

Ale i Ci którzy godzą się, na to jak statek ado baranów (przepraszam),brnie w to oszustwo..

Ostrzegam też przed single50 .

Tam z kolei bardzo trudno jest się usunąć konto.W Jol,nie można otworzyć wiadomości ,nie można też pisać nie mając subskrypcji...

Pozdrawiam 

Oj nw czy czasami z tych wszystkich portali nie najlepsza jest Sympatia .  Bo na innych cwani administratorzy  sami do cb piszą z fake kont dziewczyn , i żeby pisać i płacić grube pieniądze za Premium . Najgorsze to chyba są najsłabiej oblegane portale  , a przecież trzeba taki portal utrzymać.  Np I Dates , Elmaz , to tragedia  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz oszuści na fb działają i nie tylko na portalach randkowych . Napisała do mnie kobieta z USA że jej się spodobałem .  Dziewczyna z Nowego Yorku , podaję się za żołnierza i jest na wojnie w Syrii , czy jakoś tak . Internet dziś wszystko przyjmnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×