Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

odrzuconareklamacja

Odrzucone reklmacje

Polecane posty

Witam Prowadzę usługę, która polega na zakupie praw z odrzuconej reklamacji za 50% ceny zakupu. Np kupujesz buty, są źle wykonane. Sprzedawca kilka razy odrzuca twoją reklamację. Masz dosyć , idziesz do Nas i dostajesz 50% ceny zakupy. My podajemy sprzedawcę do sądu. Czy to jest dla Was fajne rozwiązanie. Więcej na odrzuconareklmacja.pl https://www.facebook.com/odrzuconareklamacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo po trzech reklamacjach prawnie przysługuje zwrot kosztów zakupu! o ile rzecz jasna feler jest z winy producenta, albo usterka nie jest spowodowana poprawnym użytkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo co to 50% jak za złe wykonanie butów należy mi się 100%. A jak sprzedawca nie przyjmuje reklamacji, to idę do Federacji Praw Konsumenta, tam mi drukują prawnicze pisemko powołujące się na ustawe/ustęp itd, wracam do sprzedawcy pokazuje mu to i juz inaczej ćwierka. Ale może znajdą się tacy co im twoja oferta będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba cię pogielo! Płacę za buty po 300zł i mam ci oddać 50%? Szukaj glupszych od siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre jest to, że człowiek ma jakiś pomysł i jest wyzywany od złodziei i innych.. Praktycznie same inwektywy. Jeżeli ktoś z Was ma doświadczenie w dochodzeniu roszczeń, to wie ile czasu kosztuje załatwienie czegoś u sprzedawcy, u rzecznika praw konsumenckich bądź w sądzie. Wie również ,że do sądu trzeba prawnika a koszt prawnika to już nie dziesiątki a setki złotych. No ale już widzę jakie są Wasze reakcje, ja z niczym się nie narzucam. Ktoś kto ceni sobie swój czas z pewnością cieplej pomyśli o mojej ofercie. Reszcie gości z inwektywami, dziękuje, to typowo ludzie i polskie narzekać, krytykować i wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×