Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla Ciebie....

Polecane posty

Gość gość
To samo niebo ale nie dla wszystkich, których znamy i kochamy... A ja wiem swoje: tych, których z całego serca kochamy, są nam bliscy - z nimi będziemy i tam po drugiej stronie. Jeśli w życiu się oddalamy, to w wieczności będziemy od siebie daleko...Sąd należy do Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierć nie jest przeciwieństwem życia, ale jego częścią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3300
a co jest przeciwieństwem życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciwieństwem życia jest grzech i piekło - stan wiecznego oddzielenia od Boga, tak samo jak w życiu ludzie świadomie decydują się na życie bez Boga. Tak spędzą również wieczność. Po śmierci spełni się ich wola i pragnienie ziemskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,15 to religijny bełkot, ja dostane ileśtam dziewic bo jestem muzułmanką. Stan wiecznego oddzielenia od Boga?A mowi Ci coś takie pojęcie jak Bóg miłościwy, wybaczający, dobry...? :D A tak poważnie, przeciwieństwem umierania są narodziny, a przeciwieństwem śmierci musi być życie ale życie w cudzysłowie czyli to które znamy, tutaj, czyli własciwie bez cudzysłowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.21 Bóg jest miłościwy, wybaczający, dobry i dlatego wyznając winy możemy liczyć na Jego miłosierdzie. " Tym, którzy wam winy wyznają, wybaczającie". Nie każdy wyznaje swoje winy i nie każdy dozna miłosierdzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury wybrałeś życie bez Boga, bez Boga spędzisz całą wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu te winy wyznawać?księdzu???? Bo chyba nie Bogu skoro Bóg jest wszechmogący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.09 Nie informować, a wyznawać. W stosunkach między ludźmi wybaczanie też ma sens tylko wówczas, gdy ktoś przyznaje się do winy bez względu na to, iż wiemy i odczulismy na sobie jego przewinienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13: 08 śmierć nie jest częścią życia, jest jego końcem, Gdyby potrafiły mówić, nie zdążyłyby ze sobą zamienić ani słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×