Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gos85

Jak tanio pojechać w góry?

Polecane posty

Gość gos85

Hej, Z moim 6-letnim synkiem chcemy się wybrać w tym roku w góry. Czy macie jakieś porady odnośnie wyboru noclegu? Nie chcemy spać u kogoś na kwaterach, ale też na 5* hotele nas nie stać. Jest mnóstwo wyszukiwarek noclegów, ale co chwilę jak dzwonie to ktoś nie ma terminu wolnego i szkoda na to czasu. Macie jakieś pomysły? :) Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolka91
Ja zawsze korzystam z Trivago i Findbed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego nie prywatne kwatery? Ja z moja rodziną mieszkalam w prywatnej willii i sobie chwalilismy. Bylo tanio, blisko do centrum i spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shakira000
ja zazwyczaj szukam na BookAparcie, wynajmuję jakąś fajną prywatną kwaterę i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki899
Findbed to dobry pomysł, bo hotelarze czasami mają wolne pokoje i sprzedadzą ci je po tańszej cenie niż normalnie. Ja korzystam raz do roku i jestem bardzo zadowolona, polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bookingach i Triwagach jest zawsze drożej,więc nie dawajcie się nabrać.Trzeba zawsze bezpośrednio telefonować-jest mnóstwo pensjonatów,will,kwater prywatnych,często cała sieć noclegów jest na str.miasta i łatwo znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też słyszałam dużo dobrego o Findbed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajolin
a ja regularnie rezerwuję kwatery na Bookaparcie i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam travelist i findbed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pozytywnie zaskoczyło menu w karczmie u Adama. W Krynicy jeden z najlepszych lokali, żeby tanio i dobrze zjeść na wakacjach. Jako turysta przyznam dobrze spędziłem czas. Jadłem codziennie i żadnych przygód później gastronomicznych nie miałem. Czuć świeże składniki. Nie przypominam sobie, żebym jakoś specjalnie długo czekał na posiłek. Herbata z rumem, grzaniec bezalkoholowy też na duży plus. Knajpa ma naprawdę sporo pozytywnych opinii, więc postanowiłem też swoją dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mecze chodzimy z ziomkami do pizzerii u Adama. W Krynicy według mnie najlepsza pizzeria, 50 cm za niewielkie pieniądze, jak na trzech się rozłoży. Piwo zimne, internet jest w razie czego, więc można być na bieżąco z mailami w robocie. Dobre miejsce, żeby się totalnie odstresować i dłużej posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto rozglądać się za pensjonatami, które oferują noclegi w dobrych cenach. Od siebie mogę wam polecić pensjonat www.pensjonatorlik.pl, który znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej. Mają bardzo dobre warunki i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc666
tanio to tylko kuniem na wielbłądy cie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz noclegów w górach to polecam http://www.litka.com.pl/pl/oferta - bardzo fajny pensjonat w super lokalizacji. Większość pokoi na łazienkami i TV, pozostałe – ekonomiczne - wyposażone w umywalkę. W willi jest 13 pokoi i jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×