Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmama

Ile macie dzieci??

Polecane posty

Gość gość
3 dzieci 12latka 8 latek 4latek Teoretycznie nie powinnam już zachodzić w kolejną ciążę, stan macicy po 3 cc jest fatalny, wszystkie ciążę zagrożone, przy każdej cesarce komplikacje, przy ostatniej mało nie zeszłam...jednak kilka miesięcy temu zaszłam i niestety poroniłam, więcej nie będę ryzykować...chociaż brakuje mi tego czwartego dziecka, myślimy o adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3, dwóch synów i córcia, więcej nie planuję ale gdyby była wpadka też bym nie rozpaczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3, dwie planowane córki i synek niespodzianka. Marzę o drugim synku ale raczej nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córkę i syna. Chciałabym byc jeszcze kuedys w c ale nie będą chyba ryzykować po 2 cv Moze kiedys adoptujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma czwórkę dzieci a chciałbym mieć piąte ale zaraz ludzie i sąsiedzi powiedzą patologia nie nawiedze takich ludzi kocham dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze poronienie. dwie bliźniaczki 15 lat i dziewczynka 4. Mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku z czego wy utrzymujecie te dzieci? Ja ma dwojke i jest nie zawsze na wszyatko. Oboje pracujemy nie mamy 500plus bo syn juz pelnoletni maz dobrze zarobi ja gorzej mieszkanie wlasnosciowe a mimo wszystko mysle ze nie dalabym rady utrzymac jeszcze z 2 dzieci dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tu mają tyle dzieci, a ja mam tylko jedną córeczkę dwuletnią i mam serdecznie dość. Kocham ją, ale o drugim nie marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać, dominują rodziny z dwójką-trójką dzieci, więc nie jest tak źle z tą demografią. Sama mam 1,ale chciałabym drugie, niestety, już za późno (44 l.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 4 lata i drugi w brzuchu -28 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwoje corke i syna 7 i 5 lat Nie wiem zawsze chcialam miec 3 ;) mam takie uczucie w sobie ze chcialabym miec jeszcze jedno a z drugiej strony to znowu dzieci juz troche odchowane itd. Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie rozumiem osob ktore zachodza w 2ga ciaze tylko dlatego, zeby dziecko "nie bylo samo". Jedynak nie rowna sie egoiscie ani nic w tym stylu, jesli jest odpowiednio wychowany. Sama jestem jedynaczka i nigdy nie bylo mi zal ze nie mam rodzenstwa. Nie planuje wiecej dzieci, chyba ze mi sie cos odmieni ale to nie predzej niz za 5-7 moze nawet 10lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ja byłam " nieodpowiednio wychowana ", bo zawsze brakowało mi rodzenstwa i jedynactwo uwazam za przeklenstwo.. Mam 4 :P Córke i syna rok po roku, a potem chciałam jeszcze jedno,a wyszły blizniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czworo, planowaliśmy dwoje, ze względów zawodowych, trzecia ciąża była wpadką, ale akurat poprawiło się w sprawach zawodowych to czwarta była już planowana. Gdyby zdrowie mi pozwoliło, chciałabym jeszcze jedno, bo uwielbiam swoją dużą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 9 lat, syn 3,5 roku i chcielibysmy trzecie...ale chyba za bardzo się boimy. Ja 30 lat,mąż 33,mieszkamy za granicą. Sama już nie wiem. Raz strasznie chcę kolejnego dziecka, innym razem zwyczajnie się boję i uważam,że wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwna
Mam 3 córki 9 6 i 2. Więcej nie było w planach, a tu proszę 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwna
I mnie jest bardzo przykro jak widzę jedynaków. Wiem że są różne sytuacje i to rozumiem. Ale znam rodziców którzy nie chcą mieć więcej dzieci bo tak jest łatwiej i wygodniej. Tylko co zostanie temu dziecku jak rodzice odejdą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero ostatnio spozbial mi sie okres i szukałam już kliniki aborcyjnej ale na szczęście przyszedł okres i test tez negatywny. Uff co za szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno 5, drugie w drodze. 12tc Chciałam jedno,macierzyństwo mnie nie kręci ale mamy kinder niespodzianke. córka juz odchowana, gdy male się urodzi będzie szla do zerówki .. to jeszcze do przyjęcia. W sumie widzę ze ona sie cieszy na brata lub siostrę. Nas była 3 i dzisiaj mamy dobry kontakt jako dorośli. Założyliśmy rodziny, które się lubią, doceniam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek 9 lat corcia 7 lat myślę o trzecim ale trzecie CC mnie przeraża gdyby nie to juz bym zaciazyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 synkow 6 i 3 latka trzecie w brzuszku. To będzie moje 3cc ale konsultowane wcześniej z lekarzem i póki co wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam czworo dzieci , wszystkie cc , 2 córki , 2 synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×