Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
a stosowałyście african mango? ja jestem bardzo zadowolona, żadnych skutków ubocznych. Tylko trzeba uważać na podróbki, bo niestety jest ich pełno w sieci. Swój zamówiłam na http://africanmango180.com. Kończę drugie opakowanie i już 8 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia 22
Ja stosowałam jeden suplement, ale kompletnie nic mi nie dał - Liporedium. Brałam ten syf przez 2 miesiące i nie dość, że nie udało mi się schudnać, to jeszcze mnie brzuch bolał jak łykałam ten środek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syntia22
O tym suplemnencie nie słyszałam, ale za to o innym wam napiszę. Brałam Calominal przez kilka tygodni - drogi suplement. Miałam nadzieję, że uda mi się choć trochę schudnąć dzięki niemu. Niestety, muszę napisać, że on jest totalnie nieskuteczny. Nie schudłam nawet kilograma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi78
Ja polecam Inofem http://www.inofem.pl/badanie-kliniczne/ Używałam go gdy chciałam wspomóc odchudzanie ale również zastosowałam odpowiednią dietę i ćwiczenia. Po jakimś czasie już był efekt ale stosuję go nadal . Stosując 2 saszetki dziennie przez 3 miesiące znacząco wpływa na regulację cyklu owulacyjnego. Wiele moich koleżanek też używa Inofelm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję bardzo efektywne tabletki na odchudzanie, przeznaczone dla osób z bardzo wysokim BMI . ADIPEX RETARD 15 mg, Sibutramine 20mg, i inne zapraszam do kontaktu, kokoszka534@o2.pl , 513-897-857 prześlę link do mojego ogłoszenia. pozdrawiam Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuje mango z vital proges i nie żałuję. Po trzech miesiącach ubyło 11 kg sadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście mam po Slimunox duże zmiany, przede wszystkim pod względem ochoty na jedzenie. W zasadzie nigdy wcześniej aż tak szybko nie chudłam. U mnie ma to polegać na zmianie stylu życia. Nadwagę mam bardzo dużą, i wiem, że jeśli nie zmienię diametralnie stylu, to źle się to dla mnie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również stosuję african mango z vital progres, moim zdaniem jedyny skuteczny srodek na odchudzanie a przerobiłam ich wiele. Nie dajcie się nabrać, większość tych wpisów to posty reklamowe nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem ładna średnia, w moim przypadku po 3 miesiącach stosowania Slimunox waga spadłą o 12 kilo, więc jako średnią można przyjąć 4 kg miesięcznie, choć oczywiście spadek wagi nie był jednostką stałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.Idealnie dobrany skład tych tabletek pozwala na szybszy i większy spadek wagi.Dla mnie nie ma nic lepszego niż odchudzanie z tymi tabletkami.Foreverslim odchudza skutecznie ale bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiące schudłam 14 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wolę zdrowy styl życia i zdrowy spadek wagi, jaki mi gwarantuje zbilansowana dieta niż tabletki. Aktualnie jestem na diecie z dostawą do domu od https://www.maczfit.pl/ i bardzo sobie chwalę jedzenie i efekty tej diety - 2 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, sama kiedyś stosowałam tabletki na odchudzane i pomogły mi! tutaj takie masz: 

www.dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×