Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy nosicie dużo biżuterii?

Polecane posty

Gość gość

Patrząc na to co jest dostępne w sklepach to obecnie modna jest delikatna biżuteria noszona w małej ilości, a ja zawsze lubiłam być obwieszona jak choinka. W samych uszach noszę po dwa kolczki (mam miejsce na jeszcze dwa). Jak to jest u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Twój interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musisz odpowiadać, może akurat ktoś będzie chciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie. Lubię złoto ale delikatne ozdoby. Nieduże kolczyki, jakiś pierścionek. I koniecznie zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zegarków nie lubię, mam kilka bransoletek, ale zegarka nie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię, więc nie nosze żadnej na rękach, ani nigdzie. Po prostu mnie denerwuje i przeszkadza kiedy mi coś zwisa z szyi, albo z uszu. Pierścionki, bransoletki, obrączka, wszystko leży w pudełkach, schowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory nie chodziłam, ale odkąd kupiłam sobie zegarek w https://www.demus-zegarki.pl/, to noszę go codziennie. A gdy czasem o nim zapomnę czuję się, jak bez ręki... Na początku było się trudno przyzwyczaić, teraz źle jak go nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś nosiłam duuuzo zawsze kolczyki, wisiorek i bransoletki. Teraz stawiam raczej na delikatne dodatki. Jak kolczyki to wkręty, łańcuszki też z małymi zawieszkami. Ostatnio kupuję za grosze na Aliekspress. Do tego znalazłam świetne organizery na biżuterię właśnie na Ali: http://www.revelkove-love.pl/2017/03/gadzety-z-aliekspress-organizery-na.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nosze. Rzadko zakladam.Za duzo jej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widzę jak ludzie kupują bizuterię z takich dennych reklam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olino
zgadzam się z poprzedniczką coraz więcej osób zamiast bransoletek nosi duży fajny zegarek. Ja sama doszłam do takiego wniosku , że to zdobi a zarazem jest praktyczne. Polecam strone https://zegarkinaczasie.pl/ maja duży wybór ja kupiłam lorusa bo często zmieniam zegarki i nie chciałam za duzo przeznaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula8980808880
Nie, prawie wcale. Kiedyś nosiłam obowiazkowo kolczyki, cos na szyje... teraz mi jakos przeszlo, choc lubie ladnie wygladac to za bizuteria jakos nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula8980808880
Ale mam biżuterie i to dość drogą, tyle ,ze jej nie noszę :P Dostałam trochę od faceta, jakieś kolczyki z perłami w apartu, srebrną bransoletkę itd. i to wszystko leży w szufladzie, zakladam to od swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię biżuterię i codziennie noszę : kolczyki, wisiorek, pierścionki , obrączkę i zegarek (Adriatica). Wszystko, oprócz zegarka , jest ze srebra, zegarek jest posrebrzany. Teraz zimą noszę bransoletki, ale takie masywniejsze, bo się boję, że jak założę taką delikatną, to zahaczę o kurtkę, czy sweter i zgubię... Latem lubię też nosić jakąś sztuczną biżuterię, kolorową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam biżuterię ! Ale przeważnie srebro. Miałam kiedyś robioną analizę kolorystyczną mojego typu urody, jestem Latem, więc pasuje mi srebro. Nie powiem, czasem założe coś złotego, ale naprawdę bardzo rzadko. zawsze muszę mieć zegarek, bo bez zegarka jak bez ręki, na palcach z 3-4 pierścionki , obrączka i conajmniej 1 łańcuszek z wisiorkiem (a bywa, że założę 2 , albo i 3, oczywiście różnej długości), no i kolczyki. Czasem jeszcze "dorzucę" bransoletki. Nie noszę broszek, jakoś nie lubię. Mam chyba z 5 broszek, ale leżą sobie w szkatułce. Jedna z nich jest bardzo cenna. Nie z powodu, że jest złota i wysadzana drogimi kamieniami, o nie. Po prostu tą broszkę dostałam od mojej nieżyjącej już niestety babci... Pamiątka sentymentalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kieruje się tym co modne a tym co mi się podoba. Aktualnie noszę jedynie bransoletki z kamieni,na skórzanym pasku i nic poza tym,nawet obrączka poszła do pudełka bo mi przeszkadza. Jeśli lubisz błyskotki to noś. Aktualna moda nie musi pasować kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zegarek i obrączka.Jak saunuje to nieraz ściągam obrączkę,a nieraz nie.

Edytowano przez Saunowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×