Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poduszka motylek wasze opinie

Polecane posty

Gość gość

Mam zamiar kupic synkowi poduszke motylka do spacerowki ale zanin zamowie prosze powuedzcie jakie sa wasze opinie na jej temat. Czy dziecku na niej wygodnie i czy wogole taka poduszka sie przydaje czy to raczrj zbedny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chcesz kupić taką poduszkę? Masz wskazania od lekarza rehabilitanta, dziecko ma asymetrię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek jest zdrowy. Ma pol roczku przeszlismy na spacerowke bo nie lubil jezdzic w gondoli. Spacerowka oczywiscie jest rozlozona na plasko. Chcialabym mu podkladac jakas poduszeczke pod glowke zeby mu glowka nie latala na boki na spacerze. Taka zwykla poduszka sie nie sprawdza bo jest za duza i nie moge zapiac pasow w spacerowce. Dlatego pomyslalam ze moze taki wlasnie motylek by sie nadawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda położna mówiła, żeby nie dawać dziecku poduszki, chyba ze ma problemy z ulewaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie szukam na allegro i jest cala masa takich poduszeczek sa same lub w komplecie z kocykiem lub kolderka. Kocykow mam cala mase wiec potrzeba mi tylko podusi ale zastanawiam sie czy dziecku dobrze sie ns niej lezy. Naprawde niky takiej nie uzywa? To nie jest podusia tylko dla dziecka ktore trzeba rehabilitowac. To poduszka antywstrzasowa wlasnie do spacerowki lub nosidelka taki jakby zaglowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie synek juz jest bardzo *****iwy ale jednak zamowilam mu taka podusie bo naprawde nie jest droga a mysle ze przyda sie jak synek bedzie spal na spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszkodowania bardzo wzorzyste .Czym kierujecie się kupując? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×