Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wychodze z dzieckiem na spacer

Polecane posty

Gość gość
08:32 Jezu,to pytanie o psa bylo czysto teoretyczne.Czy gdyby miala psa to tez nie wychodzilaby z nim?Czy na tym forum ciezko niektorym z mysleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ma ogród, to nie jakas zbrodnia. Tylko fakt, ja tez mam duzy dom i ogrod ale jezdzilam z nim, teraz z nimi (mam 7 letniego syna i 10 msc córke) do parku, 5 km od domu. Uwazam, ze dziecko musi miec.kontakt z innymi ludzmi niz mama, tata, babcia, brat itp. Poza tym place zabaw to rozwoj,.ruch. syn jezdzil.juz w tym wieku na rowerku biegowym Puky, malej zaraz.kupuje ten najmniejszy 3kołowy. Nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ma ogród, to nie jakas zbrodnia. Tylko fakt, ja tez mam duzy dom i ogrod ale jezdzilam z nim, teraz z nimi (mam 7 letniego syna i 10 msc córke) do parku, 5 km od domu. Uwazam, ze dziecko musi miec.kontakt z innymi ludzmi niz mama, tata, babcia, brat itp. Poza tym place zabaw to rozwoj,.ruch. syn jezdzil.juz w tym wieku na rowerku biegowym Puky, malej zaraz.kupuje ten najmniejszy 3kołowy. Nie ma lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

o matko temat stary, ale sie wypowiem. jak mozna 20 razy na cale zycie 1,5 rocznego dziecka byc na spacerze!? to moja ma 7 msc i doswlonie na palcach wylicze kiedy NIE byla na spacerze 😮 juz 4 doby zycia chodzilismy z 3/4 h (po dwa razy)... jak tak mozna!? to nawet nie chodzi o dziecko, ale o sama siebie... to jak ty robisz zakupy!? przeciez mozna sie przejsc spacerem po glupi chleb np i juz masz dziennie spacerek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

To ja też odświeżę temat i zapytam - jak często wychodzicie z dziećmi teraz gdy zaczął się sezon smogowy? Muszę dziennie czy wystarczy kilka razy w tygodniu? Ubieranie mojego dziecka to męczarnia dlatego też mi się nie chce z nim codziennie wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tablet

Lenistwo tłumaczy wszystko, współczuję dziecku bo każde jest ciekawe świata a w 4 ścianach wiele go nie zobaczy, najpiękniejsze lata ze smartfonem czy tabletem bo czymś czas wypełnia w domu to wyrządzanie krzywdy dziecku...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×