Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdradził po 5 latach

Polecane posty

Gość gość

Jestem w związku od 5 lat, jak do tej pory myślałam szczęśliwym. Planowaliśmy wspólną przyszłość, budujemy dom. Nigdy niczego mu nie brakowało ze mną, nie odmawiałam seksu. Nagle odkryłam w jego telefonie smsy z inną. Masakra, to trwa od pół roku, piszą do siebie czasem całymi dniami jak On jest w pracy, wiem, że sypiają ze sobą. To okropne, bo w tych smsach przeczytałam co i jak robią. On pisze jak uwielbia, kiedy ona go pieści, że nikt tak tego nie robił. Wysyłają sobie erotyczne zdjęcia. On namawia ją do rzeczy w łóżku, których ja nie chciałam z nim zrobić. Ona na część się zgodziła, niektórych też nie chce. Mimo to umawiają się dalej. Najgorsze, że to On głównie pierwszy do niej pisze. To jakiś obłęd, przy mnie zachowuje się jakby nigdy nic. Nie ma pojęcia że ja wszystko wiem. Co robić? Nasz związek jest na tyle długi i zaawansowany, że nie mam siły tego kończyć. To nie jednorazowa zdrada to półroczny romans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończ to , póki nie będzie za pózno, bo i tak masz zerowe szanse na szczęśliwy związek z nim. Zdrady będą się za tobą ciągnęły przez całe życie , bo tego ot tak , się nie zapomina. Jeśli nie macie dzieci , i jeszcze jestes młoda , masz stuprocentową szansę , na spotkanie kogoś , kto obdarzy cię miłością i szacunkiem. Twój facet budzi tylko obrzydzenie, nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdź ja odeszłam pp 6 latach i w końcu miłość swojego życia spotkałam a też miałam podobna sytuacje jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłoda nawet jak nie odmawia to i tak jest kłodą. Jak znam takie przypadki to "nie zgadzałaś się" nawet na zapalenie światła w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś zero godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko to nie jest proste, tyle rat razem, wspólna budowa, zobowiązania. Nasze rodziny zmają się i są pewne że jest super i będziemy razem. On w ogóle nie dał po sobie poznać że coś jest nie tak. Seks jest udany, nie zgadzałam się na anal. Najgorsze jest to, że ze szczegółami piszą do siebie jak im było dobrze, co następnym razem będą robić. On do niej pisał, jak go podnieca, że "zawsze mu staje" jak ją tylko widzi, że kocha jej c***ę itd. Okropne było to wszystko czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak, to z racji tego ze zwiazek tak dlugo trwa I jest zaawansowany, to pozwalaj dalej by Cie zdradzal, nie miej szacunku do siebie... Nie badz jak te niektore idiotki ktorych faceci traktuja jak scierki ale one nie odejda bo mysla ze on moze sie jeszcze kiedys zmieni I wciaz pamietaja te ,,dobre chwile". W kazdym zwiazku sa dobre chwile na poczatku ale prawdziwy charakter czlowieka poznaje sie nieraz po latach, wtedy tez ludzie sie przekonuja czy to prawdziwa milosc czy zauroczenie ktore juz minelo I nic nie zostalo. Trzeba patrzec obiektywnie na zachowanie terazniejsze faceta a nie kierowac sie tylko tym, ze kiedys bylo dobrze. Noi miec godnosc, a mam wrazenie ze niektore kobiety nie znaja tego slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam w łóżku kłodą. Kochamy się często i różnie. Wiele pomysłów akceptuję, sama też jestem aktywna. Jedynie analu nie chciałam. Z tego co przeczytałam w tych smsach ona też się nie namówiła, a i tak sypiają ze sobą, a On jej wypisuje jak to nie może się doczekać kolejnego spotkania, kiedy ją za przeproszeniem "wyliże" bonie widzial do tej tak uroczej i wąskiej c***i, straszne było to czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe. Ja to samo piszę z kobietą, tylko tutaj ja jestem kochankiem :D I też trwa to już ponad pół roku. Piszemy i dzwonimy do siebie codziennie. Widujemy się 3-4 razy w tygodniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba go nie kochasz sama skoro czytasz takie smsy i dalej chcesz z nim byc, kochajaca osoba tak by cierpiala że by rzucila taka osobe, związek z rozsądku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prowo. Odkryłam je wczoraj, jesteśmy długo, kocham go, budujemy wspólnie dom i nie wyobrażam sobie teraz że rozstajemy się, sprzedajemy budowę, eh, mamy oboje po 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dwa wyjścia, zerwać, albo godzić się na zdrady. Ta druga szybciej czy później też będzie chciał być żoną i wtedy dylemat nie będzie należał do Ciebie tylko do Twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka jesteś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam ze autorka go nie zostawi...to badz dalej dradzana I nie narzekaj, masz to na co sie godzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebadaj się,mógł cię pozarażać różnymi świństwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to glupia baba i nie należy jej współczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba prowo , bo ja po przeczytaniu takich smsow nie pisalabym na kafe tylko scierala krew z podlogi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś dziewica jak cię poznał ? Jak nie to co się dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po tym co odkrylas nadal bedziesz chodzic z nim do lozka,a fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyj***labym gnoja natychmiast ze swego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec chcesz być do końca życia zdradzana, tak? Ważniejsze jest 5 lat razem, budowa domu, niż szacunek i wierność? Zdajesz sobie sprawę, że on będzie Cię cały czas zdradzał? Skąd wiesz, że to trwa tylko pół roku? Jesteś pewna, że przed tą nie było innych? Nie wyobrażam sobie, po przeczytaniu tych smsów iść z tym facetem do łózka, słuchać jak mówi, że 'kocha', planować z kimś takim przyszłość, mieć dzieci. Wiesz, że mógł Cię czymś zarazić, lepiej zbadaj się jak najszybciej. Kobieto, trochę godności i szacunku do siebie, udawanie, że wszystko jest ok i o niczym nie wiesz, tylko Cię zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałam mu że wiem, że kogoś ma. On płakał, twierdzi że tylko mnie kocha, że tamto to fascynacja chwilowa, że tylko ze mną chce być, że to skończy, że nic do niej nie czuje i to tylko seks. A ja słuchałam tego i wyłam z bólu, nie potrafię go nawet dotknąć. On prosi o szansę dla nas, mówi że nie potrafi beze mnie żyć, że tyle razem jesteśmy. Pytałam dlaczego, czy mu było źle, a On na to, że to chwila zapomnienia, k***a! półroczna! Nie wiem, może mówi tak bo się wydało. Nie chcę go widzieć, a on wydzwania i pisze od wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagminne :) on cię nie kocha, a "błaga" bo chce mieć święty spokój. nie dawaj mu szans, on na nie nie zasługuje. kopnij gnoja w rozporek i zacznij nowe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo i to marne! nudzi ci sie???? okna umyj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:40 okna mam czyste, może umyjesz mi plecy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej dziada totalnie, niech spada do tamtej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia teraz Cie blaga, placze ale jak zrozumie ze Cie nie ublaga , ze to definitywny koniec z Twojej strony to uwierz mi, ze pojdzie znowu do tamtej. Kootas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×