Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zgodzić się na dziecko z facetem starszym o 14 lat

Polecane posty

Gość gość

Mam 32 lata. Rok temu poznałam 46 letniego faceta, wtedy w trakcie rozwodu. Teraz rozwodnik mieszkający sam, dwoje dorosłych dzieci. Od pół roku spotykamy się. On pewnego czasu podpytuje mnie czy chciałabym mieć z nim dziecko bo on jeszcze chciałby mieć. Z jednej strony to bardzo mądry i zaradny facet ale z drugiej ta różnica wieku. Z jednej strony i chciałabym i boję się. Facet zdrowy, żadnych chorób, wszystkie wyniki w normie, dbający o zdrowie, poukładany, inteligentny. Dzieci ma ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego sie rozwiódł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czternaście lat to nie tak dużo.Miałem sąsiadów,co ona była od niego starsza o11 lat.bardzo dobre i zgodne małżeństwo.Zorientowałem się że ona jest od niego starsza jak oni byli już dużo po 50tce.On zmarł 5 lat przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie masz dzieci? Ja bym sie nie zastanawiała bo to ostatni dzwonek dla ciebie. Macie prace i mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki sam problem. Tylko nie mam wątpliwości co do mojego faceta. Ja mam 33 a mój facet 46. Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma ubezpieczenie na życie minimum 2mln PLN to ok, innaczej kopnie w kalendarz i zostaniesz w czarnej doopie, a teraz i młodzi umierają, dziś ok a za rok rak i go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 47 lat, żona 38. Oboje po rozwodach. Też mam dorosłe dzieci z pierwszego małżeństwa, ona nie (jej były mąż nie mógł), choć zawsze marzyła o dzieciach. Przegadaliśmy temat i zdecydowaliśmy się mimo obaw i wątpliwości. No i mamy zdrową i śliczną córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomekS77
gdzie i jak poznałaś 14 lat starszego faceta, ja też bym chętnie poznał kobiete tuż po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romek, a czemu akurat po 30? A nie młodszej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez Romek jest dobrze po 60! bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×